КГБ = Клуб на Готините Баби - 108

  • 54 027
  • 750
# 225
Деси от сърце желая на младото семейство щастие, разбирателство,взаимана подкрепа,успехи и както казват сега булка и скоро люлка







Виж целия пост
# 226
Сега разгледах снимките от сватбата.Красиви хора HugДано вечно са усмихнати Praynig


Дидиа,за жалост много малко хора правят застраховки на имуществото си в Бг.Поразпитах тук и там и всеки ме гледаше като паднала от Марс.Тук е нещо съвсем обикновено и в реда на нещата. newsm78


Марина успех в работата  ,дано да е и приятна и доходна Simple Smile

Яжка успех в делото и радвай се на скъпите си гости.

Тук от два дни стана зима ,мартенска шантава работа Mr. Green,едни дъждове , един студ.Но имаме нужда от тях, нека валят.Нищо че е ден до пладне, но пак си е нещо Simple Smile


А аз пък сега намерих да скиторя, почти не съм сядала на компа и само на диагонал попрочетох.Затова засега желая на всички ви без излючения приятна вечер Hug Hug
Виж целия пост
# 227
Дидиа, не се ядосвай.
Нали на Ани и откраднаха тел. с 2 сим. карти от салона.
Имаше си застраховка, пазех кутията с номера, застр. беше регистрирана в сайта.
Нито от МВР го засякоха по Имей номера, нито застраховка получих - още мислят.
И тя се ядосва за загубени контакти и снимки, но няма начин.
Аз каквото имам го качвам в Снимка бг. и Албум БГ та поне ще ако стане нещо няма са си загубя нещата.
ПП - лека нощ от нас.
Виж целия пост
# 228

Деси, момичето ти е голяма красавица! Да ти е жива и здрава още веднъж! И момчето си го бива, а за тъщата нямам думи. Какво млада и хубава баба ще бъдеш, мале, мале.  Hug

Концерът беше повече от прекрасен! Млади, изключително талантливи и много симпатични мъже. Музиката, която свирят ми достави огромно удоволствие.

Лека нощ!
Виж целия пост
# 229
Добро утро.
 Само в София е -10. Накрая на зимата сме  все пак.
 Деси видях едни щастливи родители с прекрасна щерка и симпатичен зет.
 Дидия Ран най вярно е определил ситуацията. Тъжно е за изгубените спомени.....
 Каролине Жабче,Танче, Айша..  Hug
 Наде,Гъбче ,яна 131 и azr  как сте?
 Яжка пълна къща. Heart Eyes

 http://vbox7.com/play:9e69c4df
Виж целия пост
# 230

Добро утро, дами!


Ще си пия кафето в работата, а на вас лек ден.  Hug


Шпунц, написах в блога две рецепти.  Heart Eyes


Виж целия пост
# 231
          Добро утро,момичета!Лек и спокоен ден ви желая!  bouquet
Виж целия пост
# 232
                  Добро утро, ето и кафето

               

            и към него си вземете от вчерашното козуначено руло с шипков мармалад и орехи

         

Сега да бягам по задачи, а по-късно ще докладвам

Приятен ден на всички
   Hug Heart Eyes    Laughing   Laughing    Heart Eyes    Hug
Виж целия пост
# 233
Честит имен ден на Галена и Галя/Георгена/. Да са весели и здрави и да не ни забравят.
Виж целия пост
# 234
Здравейте момичета! Heart Eyes
Боли ме гърлото и ухото, едно ми е никакво!
Снощи си порязах, уж не много дълбоко пръста, като отварях бурканчето с домати, нали щях да си правя мечтания миш-маш! След аварията, направо ми се отяде! Друг път! Mr. Green
Днес е четвъртък, чудя се да ходя ли в Клуба, да не се разболея повече????????? newsm78
Пека хлебче в машинката, ако отида ще занеса него, отказах се да готвя за кулинарната изложба, че ме боли пръста.
Хайде да не мрънкам повече, оплаках ви се, че съм контузена, стига толкова! tooth
Ако временцето качи някой градус до обяд, ще решавам дали да изляза или не! Laughing
Дано поне вятъра да спре, да почустваме, че Пролетта идва!

Тутулинче, благодаря за кафето и особено за рулото! Heart Eyes


Честит имен ден Галена,
да си здрава, румена, засмЕна!

            newsm51

Честит имен ден на Георгена-Галя,
да е здрава и да не ни забравя!


            newsm51


Приятен ден, мили мои приятелки!


Виж целия пост
# 235

 Здравейте от мен!
Влизам и какво да видя: имала съм именичка.Обадих се на Галена (тя е на работа),а тя ми казва:" Аз празнувам на Гергьовден,но няма сега да си върна поздравите!" Така че да ви благодаря от нейно име и да почерпя следобедно.


Виж целия пост
# 236
Честит празник на именниците!
Да са живи , здрави и щастливи!


Маринче , уча , уча.  Mr. Green
Миналата седмица нали беше фиеста и карнавал имаше ,
пратих ви снимки сигурно сте ги видяли , та затова още релаксирам.  Laughing
А и гости , туй , онуй и това е.  Crazy
Децата им взехме билети за морето , другата щерка не знам кога са решили ,
та и лятото уплътнявам вече. Племеника и той ще идва.  Simple Smile
Сестра ми се надявам да дойдат , сега на зет ми документи оправям и ей , такива
нещица около мен.  Grinning
Виж целия пост
# 237

Ходих на Клуба, отпразнувахме 8-ми март, после на репетиция и ето ме в къщи! Joy
Бори е със остра вирусна инфекция на гърлото, има температура, пие АБ, ужас!!! Ill
Майка му току-що му намаза табанчетата с мед, дано да спадне температурата!
Ега ти и вирусите, ега ти и гриповете, писна ми вече, писна мииииии!!!!!!!!!!!
За кого да се грижа по-напред- за стари ли, за млади ли, за мене ли???

Жабче, браво, около теб хубави неща- фиести, сиести, гости! Така да е, пу, пу, пу! Heart Eyes

Много малко момичета пишат, дано да са здрави!

Ще ми започне сериала, май и тази вечер ще дават две серии на "Забранения плод", дано! Laughing

Чао, до после!
Виж целия пост
# 238
Добър вечер.
Честито на всички именници! Да им е живо и здраво името.
Танита, явно Бори не се е излекувал и сега на хотела е лепнал втори вирус.
Много е упорита болестта, като влезе в къщи изрежда всички по 2 пъти.
Дано се оправите бързо. Днес като четох, че се чудиш да ходиш ли в клуба си викам - няма начин да пропусне.
ТУтулина, много апетитен козунак. Добре, че е само на екрана.
Жабката, ще се изпитваме скоро.
Имате ли беежници?
Ани и Краси ли ще идват, не е ли рано за море още?
Хубаво е, като посрещаш гости от страната. И аз много обичах когато  бяхме в чужбина.
След изпращането им апартамента опустяваше и с майка ми планирахме кого да поканим от родата.
Виж целия пост
# 239
Айша , Ани и Краско ще идват и племеника ,
на зълва ми синчето. Той е година по-малък от Ани.  Peace
Не е рано , тук е топло. Всяка година горе долу по това време са тук и
правят тен.  Laughing Таз година живи и здрави бая гости ми се очертава.  Crazy
Кой ще търси работа , ще гостува у нас , поне за спане , кой кризата го
наляга и ще си търси късмета тук , бе все такива неща.  Grinning

Танче , скорошно оздравяване на Бори.  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия