КГБ = Клуб на Готините Баби - 108

  • 54 027
  • 750
# 240
Добра вечер, мили дами!

То верно днес много слаба активност. Щом аз за трети път ще пиша на една и съща страница от снощи.  ooooh!

Тути, невероятно козуначено руло си приготвила. Твоите момичета трябва да те носят на ръце. Всеки ден им предлагашазнообразни вкусотии.  Heart Eyes

Жабче, ти таз засипана от година ще бъдеш засирана от гости. Ама скъпи и добре са ти дошли.

Танче, какво става с тези болести? Може и да е така, както казва Айша - да не се е доизлекувал Бори и сега пак да го повтаря. Отслабнал имунитет. Дано бързо се вдигне на крак.

Янче, да ти е жива и здрава Галена. Любов, здраве и късмет й желая!



Георгена, честит имен ден и на теб. Здраве и много радости у дома.




Лека нощ от мен!

Виж целия пост
# 241
Привет дружки теменужки  Hug Hug Hug

Ето ме - появих се.
Имахме проблеми с Нет-а,та поради туй липсвах.
На работа - много работа ooooh!
Даже през обедната почивка бачкаме ooooh! ooooh!
Днес като се прибрах от работа вече ви изчетох.
Благодаря ви за поздравите за именния ми ден!
Аз тъй като не съм свикнала да имам такъв и го забравям Joy Joy
Миналата година си спомних,че Жабка ми честити Hug Hug

А и аз да поздравя всички имали поводи да празнуват Hug Hug
От здраве и късмет да не се отърват! Hug Hug Hug

Деси - да са винаги  един до друг в любов и сговор - Кали и зетя де.А и вие с минко покрай тях Hug Hug

Честит имен ден и на Галена на Янчето.Нека е обичана и глезена жена Hug Hug

Маринче- честита ти работа.Много се радвам за тебе Hug Hug
Дано да ти е по вкуса,а и да е заплатена!

Шпунц мила  Hug Hug Hug

Танче - Бори да оздравява и друг да не се разболява!!!
Жабче - ще посрещаш и изпращаш цяла пролет и лято,ама като са близки хора - то  работата не тежи.

Дидия - дано се поуспокоихте вече.И аз не вярвям ,че ще открият нещо . Crazy
Но човек никога не знае.Може и да се случи.Дано.

Пропускам някого сигурно,но е неволно.

Толкова съм завеяна- последното ми изпълнение - на 8 март слизаме към центъра с малката щерка и по път към заведението ,за  където се бяхме запътили реших да платя тока.Искам от нея картончето ,на което е написан номера на електромера и тя ми подава цяло портмоне с документи.Лична карта,дебитни арти ,шофьорска книжка и един куп работи още.Плащам,излизам и след 15 мин ми звъни гаджето и,аз отхвърлям ,защото говорех с някой друг,веднага ми звъни голямата щерка - и на нея отхвърлям  и звънят на  Влади-
тя само ме гледа и вика олеле ,олеле  и глледа към мен заканително.
А аз съм и забравила документите в пощата. newsm78 newsm78Отива брата на гаджето и и касиерката вече разгледала сничките прави връзката и казва да се обади на брат си.
Той на мене,после на голямата щерка да отиде да ги прибере.Добре ,че е малък града и повечето хора се познават Grinning
Баща ми казваше в такива случаи - или влюбена или загубена newsm78 newsm78
Май ,май съм от вторите Joy Joy hahaha hahaha

Лека нощ на всички мили приятелки!! Hug
 
Виж целия пост
# 242

Айша, Жабче, Маринче, Гъбче, благодаря ви , дано Бори бързо да оздравее! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Айша, вярвай ми, като пишех че се чудя да ходя ли в Клуба ми мина през ума мисълта, какво има толкова да се чудя, като си знам, че ще отида, стига да позволи времето! tooth
Колко добре ме познаваш, когато става дума за хайманосване! Heart Eyes
Както казваше Жабчето - паля джапанките......и дим да ме няма! running

Гъбче, добре че се познавате в града ви! Случват се такова работи! Heart Eyes
Сигурна съм, че е първото от това, което е казвал баща ти! thumbsup



             Л   Е   К   А     Н   О   Щ !
Виж целия пост
# 243
Добро утроо!!!
Хайде на кафенце ! Hug Hug Hug



 ПРиятен и слънчев петъчен ден !!!! Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 244
Добро утро, добро утро!


Гъбче, благодаря за кафенцето. А момини сълзи обожавам. Любимите ми цветя!

Лек да е петъчния ден и запазете усмивките на лицата си!

Виж целия пост
# 245

                      
 Добро утро,момичета!Лек и спокоен петъчен ден!!!
Виж целия пост
# 246
Хубав и слънчев петъчен ден , момичета!

Виж целия пост
# 247
Здравейте момичета! Hug
Гъбче, Дидия, благодаря за закуската и кафето! Heart Eyes Heart Eyes
Жабче, показваш ни нещо чисто, красиво и топло! Heart Eyes

Бори е без температура от снощи. Явно меда си върши работата перфектно! thumbsup
Моя приятелка го знаела това лекарство от един съсед пчелар от доста години, но като не е ставало дума, не ми го е казвала.
Правя му пилешка супа и ще излизам, ще се гледат с дядо си.
Ще ходя на пенсионерска конференция, делегат съм! Joy Grinning hahaha
Голяма работа сме пенсионерите в нашия град! Само дето не сме ходили в Парламента! tooth

Ще пиша довечера.
Приятен ден!
Виж целия пост
# 248
Жабка, ако може едно местенце под палмата да ми запазиш, че да не прегарям много.....яяяя, как е напекло....да стопля кокалите малко..... hahaha   hahaha

Танитка, пак ангажименти, ей не се спря за малко....ни студ, ни вятър, ни слънце е преграда за теб.... Mr. Green     Mr. Green     Mr. Green
Ще чакаме отчет за конференцията довечера....
Hug

Маринка, приятна работа....то работа приятна има ли?....ама все пак.... newsm78    Joy  

Слънчев и спокоен петък от мен      Laughing    Laughing
Виж целия пост
# 249
Девойки мили, за срамотиите, аз тук-таме се отчитам набързо. Ала като над водата едвам-едвам ми се показва само носът...
Жива съм!  Hug  bouquet Hug  bouquet
Виж целия пост
# 250
Здравече , важно да се обаждаш ,
да не те мислим.  Hug

Танче , вече се подготвят за сезона. Grinning
Мият , лъскат с пароструйки.  Laughing
Сутринта се чудих от къде да мина ,
че всеки бе яхнал по некой уред и действаше. Peace
Но , сега прибирайки се беше супер , свежо , чисто ....
 
Тути , айде яхвай бръмката , ще пазя място.  Hug
Виж целия пост
# 251
Привет и от мен!
И аз се обаждам,че съм жива,че съм здрава и в добро настроение.Като знам,че ще почивам два дни,настроението ми се покачва още по вече.
Жабче,гледай да има място под палмата и за мен. tooth
Тутулинка,нали ме искаш?
Габка,като прочетох за случката с портмонето #Crazy...Много често търся,къде съм си оставила портмонето.Изпадам в безтегловност,но все го намирам забутано някъде. PraynigДобре,че всичко е с щастлив завършек.

 Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 252
Здравеите момичета Hug

Първо да пожелая на именичките от вчера всичко наи добро Hug


При нас е един студ, обещават че така ще е до неделя.


Видяхте ли какво причиниха земетръса и цунамито в Япония.Ужас и безумие. Горките хора.Очаква се че жертвите ще са с хиляди. Един милионен град е обгърнат целия в пламъци, колко  ще оцелеят един господ знае Tired Face Tired Face Tired Face


Виж целия пост
# 253
Каролине,по новините гледах,а сега чета и гледам из нета.Дано,не се случва,да преживеем такъв ужас. Praynig
Колко сме малки и жалки пред природата.
Виж целия пост
# 254
Аз чакам новините.  Peace
Каролин , ужасно е това което се е случило.  Sad
Да не дава Господ да го преживеем.  Praynig

Фурийка , то душо палма до палма и до тех още палми.  Mr. Green
Има мЕсто за всички.  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия