Токуда Болница - София - 9 тема

  • 48 046
  • 707
# 150
Алена искаш да кажеш, че могат да ми напишат във фактурата разходи по КТ 141 срещу цялата сума и фонда да ми го плати ли  newsm78 В болничната помощ покриват всичко без избор на екип по договор, имам предвид престой, манипулации, изследвания и т.н.


Виж целия пост
# 151
вече има майки, които го направиха  Hug
Виж целия пост
# 152
Звучи ми като сбъдната мечта, благодаря ти  newsm51

Ще проуча въпроса и дано като дойде времето да мога да родя в Токуда. Hug
Виж целия пост
# 153
Здравейте,
Искам да споделя и моите впечатления от раждането и престоят ми в Токуда болница.
 
Самото раждане:По стечение на обстоятелствата родих при д-р Попова, която видях за пръв път на самото раждане.
Изключително съм доволна от нея- прояви много внимание и професионализъм, oбясняваше ми всичко и беше много мила и любезна. Намирам я за изключителен лекар, много се радвам че родих при нея и я препоръчвам на всеки.
 
Акушерка на раждането беше Албена- тя също беше страхотна и много ми помогна да се справя.
 
Престоят ми в болницата:Условията бяха перфектни и се чувствах  много добре, та чак  не ми се тръгваше Wink
Целият АГ персонал беше много добър и отзивчив.
На визитациите ми бяха д-р Илиев и д-р Кирякова- много добро впечатление ми направиха.
 
Неонатологията:На много високо ниво. И лекарите и акушерките много ми допаднаха.Чувствах се спокойна, че детето ми е в сигурни ръце.
Имаше само 1 акушерка дето беше доста грубичка с бебенцата...
 
Живот и здраве ако имам второ дете, пак бих родила в тази болница.
Виж целия пост
# 154
точно така  Peace и аз (сега мисля така)
Виж целия пост
# 155
и аз в новата темичка Grinning
като чета разказите все се сещам за мойто раждане и ми става едно хубаво. Искам пак да съм бременна и да ми предстои раждане.Цял живот ще съм му благодарна на д-р Илиев, че го направи  едно прекрасно преживяване, че като чета #Crazy някои жени остават травмирани цял живот
Виж целия пост
# 156
Здравейте, имам една питанка. Ще раждам планирано секцио, по медицински причини при д-р Димитров. Въпросът ми е, дали здравната каса покрива операцията (въпросните 1500лв.) в такъв случай?
А относно фондовете, аз като член семейство, покрай съпруга си,  се осигурявам в Дал Богг Живот и Здраве, защото излиза доста по-изгодно финансово. Димитров ни посъветва да се консултираме с координаторите им в болницата, непосредествено преди операцията, защото постоянно се водели преговори с фондовете и нещата се променяли всяка седмица. По последни данни  Wink фонда покрива избор на екип 350 лв., а останалите 1150лв., като едни щедри хора трябва да ги дарим.
Благодаря ви предваритлно   bouquet .
Виж целия пост
# 157
тези 1500 лв бяха за избор на екип, от тях касата плащаше около 300 и няколко лв

сега не знам да има разлика - питай в болницата най-добре  Peace
Виж целия пост
# 158
Благодаря ти. Така ще е най-добре и най-точно  Simple Smile
Виж целия пост
# 159
Маринелс с голямо закъснение Честита малка принцеса и от мен.
С такова умиление си спомних от твоите снимки количките в които возиха бебенцата, стаите, всичко Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Много се радвам като прочетох за бъбречето.
Как е малката мишонка.Растете ли Hug
Виж целия пост
# 160
Маринелс с голямо закъснение Честита малка принцеса и от мен.
С такова умиление си спомних от твоите снимки количките в които возиха бебенцата, стаите, всичко Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Много се радвам като прочетох за бъбречето.
Как е малката мишонка.Растете ли Hug

Мерси много Бъни  bowuu Добре сме засега, снощи беше първата ни безсънна нощ, а иначе само спим и папкаме, но явно вече няма да е така  Joy
Виж целия пост
# 161
Маринелс с голямо закъснение Честита малка принцеса и от мен.
С такова умиление си спомних от твоите снимки количките в които возиха бебенцата, стаите, всичко Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Много се радвам като прочетох за бъбречето.
Как е малката мишонка.Растете ли Hug

Мерси много Бъни  bowuu Добре сме засега, снощи беше първата ни безсънна нощ, а иначе само спим и папкаме, но явно вече няма да е така  Joy
Ох милата Hug
Свиквай.Аз съм така...то е видно от лентичката Mr. GreenНе помня какво е това да се наспя.
Дано е да е кротичка Анастасия и стига съм спамила EmbarassedНе се сдържах.Умили ме снимката на малката Heart Eyes
Виж целия пост
# 162

a.l.e.n.a

да, кофти преживяване, но с хепи енд  Hug

всъщност - ти се отказа от Токуда?  newsm78

сега кърмите ли се? сигурно е наддал поне килце вече и 3-4 см? newsm78

чудя се - защо не са го включили на сонда - щом е липсвал рефлекса - поне в началото  newsm78 или са чакали да им дадеш пари?

преди това - слагаха ли ти кортико-стероиди?



a.l.e.n.a много благодаря за насоката Simple Smile

Не, нищо не са ми слагали !!!
Нито на него нито на мен ... Не кърмя по лекърска предписание щото ме наблъскаха с химия за да си оправя гърдите и бях на ръба да ми сложат дренажи на гърдите ... Храним се с АМ.

Миналият петък бяхме на консултация и беше качил ЦЕЛИ 800 гр. и пораснал с 2 см. Simple Smile

Следващата консултация ще е по-интересна ...
Виж целия пост
# 163
Момичета, спешно търся телефона на д-р Евтимова (мобилен), ако някой има нека ми го прати  Praynig
За Евтимова от АГ става дума.
Виж целия пост
# 164
mila_g   Hug  bouquet браво, браво - само така - децатабързо наддават и наваксват  Hug

питай на АГ регистратура - трябва още да работят  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия