Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са симптомите на възпаление по време на бременност?
Какъв е предполагаемият ефект от държането на дете с колики в ръката на баща му?
Какво е значението на изпускането на бебето по голяма нужда при раждане?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са симптомите на възпаление по време на бременност?
-
Какъв е предполагаемият ефект от държането на дете с колики в ръката на баща му?
-
Какво е значението на изпускането на бебето по голяма нужда при раждане?
-
Какво е мнението за кърменето и какви са ползите от него?
-
Какво е мнението за болницата "Майчин дом" и какви са условията за раждане там?
Чесно казано ще ми се аз да си занеса някой неща и за мен и за бебо.Моля ви полагайте. Освен това имам и един друг въпрос.Става въпрос за отпуската която се дава на татко по закон.Някой знае ли колко дни е и кой може да ни даде инфо?Счетоводителката на фирмата или някой друг?А и искам да ви споделя за едно намаление от което смятам да се възползвам :
ще родя пред болницата, ако трябва
! Бъдете много щастливи, обичани, силни и майки на здрави бебчета ! 
! Да радва всички в къщи, да наддава хубаво и бързо възстановяване на мама !!!