Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са симптомите на възпаление по време на бременност?
Какъв е предполагаемият ефект от държането на дете с колики в ръката на баща му?
Какво е значението на изпускането на бебето по голяма нужда при раждане?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са симптомите на възпаление по време на бременност?
-
Какъв е предполагаемият ефект от държането на дете с колики в ръката на баща му?
-
Какво е значението на изпускането на бебето по голяма нужда при раждане?
-
Какво е мнението за кърменето и какви са ползите от него?
-
Какво е мнението за болницата "Майчин дом" и какви са условията за раждане там?
Пожелавам ти да си много щастлива,обичана,късмет и дълъг семеен живот.Много да те радват децата и много послушни. Честит 8-ми март на всички мамчета от мен.Пожелавам много здраве,щастие,любов и всяка една от нас да си гушне едно сладко малко
маминка66 аз също ще стискам палци за малкия Ники.Бъди силна и вярвай
Фурничките доста започнаха да загряват внимавайте момичета.


Весел празник!
Бъди много здрава, щастлива, обичана и скоро вашето съкровище да бъде в прегръдките ви 
,да си много обичана и ценена,като майка и любима
.
А другата седмица ще купуваме всичко останало че леко се притесних. Доста бебчета вече искат да се показват на бял свят. ММ вика днес - довечера ти стягам чантата за родилното
Аз вчера малко се пооспах , защото сутринта изпратих ММ на работа още в 6 и сега цяла седмица съм сама в нас и почти цял ден спах.Прочетох малко , но не всичко и одеве реших да дойда да дочета и гледам хоп нова тема и ново бебе
всичко ще е наред, от опит ти го казвам , че се записах тука май като най-терзаещатата се мама
Честит рожден ден Наде! Да си здрава и лесно раждане, защото ако сме здрави всичко друго ще се подреди
Дано бързо ви минават коликите,а каките да свикват вече с него и да не създават такива грижи и притеснения,че предполагам какво ти е....

Героя на маме иначе добре наддава , браво на него!!! Ама и е един сладур като гледах снимките, личи му вече, че е пораснал. Иначе за храненето на два часа- и аз се будя на толкова , а още не е излязъл бебо, така че се радвай ,че пропусна поне последните бременелски неразположения, поне ставаш за да нахраниш реален мъник, а не като мен да тъпчеш себе си. 
