Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са симптомите на възпаление по време на бременност?
Какъв е предполагаемият ефект от държането на дете с колики в ръката на баща му?
Какво е значението на изпускането на бебето по голяма нужда при раждане?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са симптомите на възпаление по време на бременност?
-
Какъв е предполагаемият ефект от държането на дете с колики в ръката на баща му?
-
Какво е значението на изпускането на бебето по голяма нужда при раждане?
-
Какво е мнението за кърменето и какви са ползите от него?
-
Какво е мнението за болницата "Майчин дом" и какви са условията за раждане там?
.всеки си решава,аз имам от магазините разни мострички на козметики,кремчета и т.н(месни марки).смятам първо тях да ползвам,да видя как ще се чувства бебо,пък после ще му мисля
.купила съм само едно масло за вана,което замества шампоана ,сапуна и душ гела(не знам дали го има в Бг,но тук с това ги къпят бебетата,даже няма нужда от мазане след баня).картичката на Биг маме много ме развесели
.точно си мислех какво ще стане като се роди бебо
,че моите мъже са големи мърльовци
и много ги мързи. lisa_ivanova добре дошла и леко раждане


Освен това съм извадила и доста бройки с размер 3-6 месеца, така че може и това да прави обема. 



на Надиту.
, затова ще сложа един линк....който иска да "цъкне върху него".