Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са симптомите на възпаление по време на бременност?
Какъв е предполагаемият ефект от държането на дете с колики в ръката на баща му?
Какво е значението на изпускането на бебето по голяма нужда при раждане?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са симптомите на възпаление по време на бременност?
-
Какъв е предполагаемият ефект от държането на дете с колики в ръката на баща му?
-
Какво е значението на изпускането на бебето по голяма нужда при раждане?
-
Какво е мнението за кърменето и какви са ползите от него?
-
Какво е мнението за болницата "Майчин дом" и какви са условията за раждане там?
Ние вече сме 38ма седмица и сме 3 300 
Така че,както казва един мой приятел - най-сигурно е като се роди бебето.
взимайте мерки на време, с една лека щадяща стомаха диета , не диета за отслабване , а просто за да подобрим храносмилането си
.В резултат на всичко в 7ч се събудих,станах,пийнах си чайчето и подхванах четката и боята.Направих закуска,семейството стана,оправих спалнята и всичко това до 9ч.Гнездя ли ,какво става не знам
към центъра на спалнята и след това внимателно се завъртам на другата страна.


Ама, какво да се прави. И сега, и сега си ме дърпа към тестото