Каква е вината на Фатмагюл? ( Fatmagül'ün Suçu Ne ? ) -9

  • 37 043
  • 733
# 480


           Забравих да питам днес Мариана ,  сладкиша с който ни почерпи след обяд - наистина ли става за ядене , защото ми приличаше на едно морско .......... Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 481
Най-добре говори Мустафа, всъщност не Фърат Челик, а актьорът който го дублира. Жалко, че персонажът е отврат отвсякъде.
Виж целия пост
# 482
nelka123 тук няма стари - няма да си казваме годините. Лягаме, сънуваме с отворени очи
и всичко е наред. Само с тези четвъртъци да не остареем. Ами лятото - какво ще правим
без Керим. Освен да почнем да гледаме филма отначало и тамам ще го научим наизуст.
Мац, незнам, аз вече ги знам наизуст горе-долу, освен да почна да ги репетирам, само незнам Фатмето ли да бъда или Керим  Crazy Crazy Crazy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 483
Най-добре говори Мустафа, всъщност не Фърат Челик, а актьорът който го дублира. Жалко, че персонажът е отврат отвсякъде.
то тва е гласа и на Харун от Незабравима!  Joy Joy JoyНякой актьори имат явно гадни гласове и ги дублират. Аз бях много разочарована като чух гласа на Серхан Яваш /Харун/ наживо - беше направо гейски. Явно и актьора играещ Мустафа има некЪв бъг.  Laughing Laughing Laughing
Виж на Енгин гласа си е оригиналдЪ. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 484
Скъсвате ме. Та момчето с това фъфлене взе 1 място в оня конкурс.
Той си е популярен там. Ама да го поканят за някоя реклама - на ръкавици например -
малко ръце, толкова са секси.
Виж целия пост
# 485
Gery, още няколко подписа с култови реплики като тази, която имаш "Bosanmicam, seni bırakmicam / Няма да се разведа, няма да те изоставя" и вече ще знаеш филма наизуст.  Simple Smile

Какво ще правим лятото ли? Ами ще почиваме на Чешме...  Simple Smile
Да видим онова кривото дърво... на местопрестъплението... Комшиите и от това ще извлекат полза.

Лятото ще снимат един друг шедьовър - нова версия на "Çalıkuşu / Чучулигата". Така че на есен се гответе за нова темичка.  Simple Smile
Виж целия пост
# 486
Скъсвате ме. Та момчето с това фъфлене взе 1 място в оня конкурс.
Той си е популярен там. Ама да го поканят за някоя реклама - на ръкавици например -
малко ръце, толкова са секси.
Не знам как точно да го обясня но:
То може в действителност да си говори разбираемо проблема да идва от това, че снимките на сериала и репликите се правят едновременно а не както в повечето сериали първо снимат а след това в студио четат репликите и така звука е перфектен.Макар че и сега звука е много добър
Виж целия пост
# 487
Такива като Незабравима не ми понасят - да ме прощават фенките. Серхан Яваш сто процента го дублират, защото е много слаб актьор, също да ме прощават фенките.

Абе, като батко Керим няяяма! Като всичко. Това е.  Heart Eyes

Всъщност като глас има един, който е велик и това беше дубльорът на Мехмед от Перла. Него направо мога да го изям с парцалите без да се замислям.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 488
Да, binzi е права - за разлика от много други филми, които се снимат с дублаж, този (Фатмагюл) се снима със звук.
Виж целия пост
# 489


        Сара , интересно ще ми е дали и на Чучулигата ще потърсят съвременна интерпретация...!? Thinking Thinking Thinking
Виж целия пост
# 490




Момичета, от мен една вечерна доза Керим/ и малко Фатме за цвят/, с пожелания за лека нощ!


http://vbox7.com/play:e5fdd938&al=1&vid=3600135

А този поздрав е с пожелание всяка от вас да намери "своя мъж". Фатмето вече го е намерила, само че още него знае. Hug
Виж целия пост
# 491


          ios , благодаря за Леонард Коен ...!!!  bouquet  bouquet  bouquet 


              Мисля , че ако Керим и изпее тази песен ,  Фатмето  " ще се предаде"...!? ooooh!


                 http://vbox7.com/play:6a120ae8&al=1&vid=1377142
Виж целия пост
# 492
Неее от в-бокса, не се отваря в чужбина.  Sad
Но разбрах, това е Леонар Коен, благодаря ios - нежна и деликатна, както винаги!  Simple Smile
Виж целия пост
# 493


 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 494



                  Sara ,  надявам се да успее да се отвори ..!?    bouquet  bouquet  bouquet
           
                  http://www.youtube.com/watch?v=8kFlbXuF_lY
                                 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия