Каква е вината на Фатмагюл? ( Fatmagül'ün Suçu Ne ? ) -9

  • 37 043
  • 733
# 465
Ами аз първия път като гледах дори не разбрах последните му думи от второто гледане чух само'' да обичаш'' и след като sara вече написа репликата ми се изясни цялата картинка и наистина така казва''да обичаш и да не можеш да го кажеш''
Аз не съм го казвала защото вас това не ви интересува по принцип но Керим по някога ми е доста трудно да го разбера като говори трябва няколко пъти да чуя репликата за да я разбера има особен говор
ами Бинзи, той все пак е Особено красив  Crazy Crazy Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 466
Ами той стига е говорил на нас. Да вземе, че и на нея да го каже - да я чуе.
Но Емре нали и каза - Батко Керим много е влюбен в теб. Тя го знае това.
Прави му номера.
nelka123 тук няма стари - няма да си казваме годините. Лягаме, сънуваме с отворени очи
и всичко е наред. Само с тези четвъртъци да не остареем. Ами лятото - какво ще правим
без Керим. Освен да почнем да гледаме филма отначало и тамам ще го научим наизуст.
Виж целия пост
# 467
         Бинзинце , това е заради белега ... Sad Помня , че Лакунка много се оплакваше когато вграждаше субтитрите на някои герои -  трудно им се разбирало...
Виж целия пост
# 468
Благодаря, binzi! Simple Smile Всичко в Керим е особено, най-вече е особено красив!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 469


           Аз лятото съм решила да взема някой урок - поне основни думи да науча и да разбирам смисъла... Сега се "пуля" , добре , че са толкова добри в мимиките , че нещо ми просветва в главата... newsm78 newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 470
        Бинзинце , това е заради белега ... Sad Помня , че Лакунка много се оплакваше когато вграждаше субтитрите на някои герои -  трудно им се разбирало...
Не знам дали е от белега но определено има нещо и аз не мога да кажа точно какво не е фъфлене не и съскане нещо средно.
Как само се изказах дори аз не се разбрах какво искам да кажа дано поне вие сте ме разбрали
Виж целия пост
# 471
           То като гледам съседите с каква скорост бълват тези сериали , от добри по-добри , скоро няма да се отделим от реалното им излъчване.., наистина да взема да понауча някоя дума...
Виж целия пост
# 472


          Binzi   , аз се надявам този сериал да го изстреля много напред в класацията на добрите им актьори - може след това да вземе някой урок по дикция и за следващия сериал да ти е по-лесно... ooooh! ooooh! ooooh!
Виж целия пост
# 473
          То като гледам съседите с каква скорост бълват тези сериали , от добри по-добри , скоро няма да се отделим от реалното им излъчване.., наистина да взема да понауча някоя дума...

Най лесно ще научиш думи от Рахми той всяка дума я повтаря по два пъти
Виж целия пост
# 474
А Фатмагюл когато е ядосана как се превежда не е истина просто бълва по 120думи в секунда не мога да смогна как не си прехапва езика не занам
Виж целия пост
# 475


           Binzi ,  да си призная , аз имам чувството , че всички така говорят - с по 120 думи в секунда...Просто си мислих , че това е особена черта на "езика" им...  ooooh! ooooh! ooooh!
Виж целия пост
# 476
Сега се замислих над нещо - защо Фатмето пак повдига въпроса за развода, тя знае той ка се чувства, тя знае, че той не иска развод, та се питам - е ли е възможно тя да иска да чуе какво чувства той? newsm78 newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 477


           Binzi ,  да си призная , аз имам чувството , че всички така говорят - с по 120 думи в секунда...Просто си мислих , че това е особена черта на "езика" им...  ooooh! ooooh! ooooh!
Да така е те говорят много бързо ,но аз съм свикнала с това обаче като се ядоса започва още по бързо и става ...
Виж целия пост
# 478


           Binzi ,  да си призная , аз имам чувството , че всички така говорят - с по 120 думи в секунда...Просто си мислих , че това е особена черта на "езика" им...  ooooh! ooooh! ooooh!
Фатмето си е шампионка! По точно Берен. Тя и в ЗП като набере - няма спиране.
Много и ходят такива роли.
Виж целия пост
# 479
              Гери , ти и Марианчето сте най-сладки в прозренията си...!?  Да , има логика в това , което пишеш... Младото си е младо , веднага зацепва... newsm78 newsm78 newsm78

              И аз на мегдана , балабар с момите , но трудно ви смогвам !? ooooh! ooooh! ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия