Каква е вината на Фатмагюл? ( Fatmagül'ün Suçu Ne ? ) -9

  • 37 033
  • 733
# 405
F.S.N? 26.BÖLÜM TÜYOSU:FATMAGÜL: Abime üzülürken senle niye uğraşayım . Niye her şeyi kendi üzerine alıyorsun..
KERİM: eğer o telefona bozulduysan..
...FATMAGÜL: Bana ne senin telefonlarından, deli misin nesin sen be.
FATMAGÜL: Hiç başka işim yok, abimi bırakıp senin telefonlarına dertleneceğim ha..
KERİM: Tamaaam.
...FATMAGÜL: Sen kendini ne zannediyorsun, niye bu kadar önemsiyorsun.



Ако има възможност някой да преведе

Фатмагюл: Защо да мисля за теб след като се притеснявам за брат ми? Защо си мислиш, че всичко е свързано с теб?
Керим: Ако си притеснена от онова тел.обаждане...
Фатмагюл: Какво тел.обаждане? Луд ли си или какво?
Фатмагюл: Като че ли си нямам работа, ще забравя брат си и ще се притеснявам за твоите тел.обаждания.
Керим: Добре.
Фатмагюл: За какъв се мислиш? Защо имаш такова високо мнение за себе си?


Това измислен диалог за 26 еп. ли е? Не ми се струва достоверен. Ама хич.
Виж целия пост
# 406
Какво означава самото име на АY YAPIM

ay = луна, месечина, месец (календарен)
yapım = производство, строителство, създаване
Виж целия пост
# 407
Пост 364 на Мариана:
Да, майката на Селим, актрисата Дениз Тюркали е дърщеря на автора на оригиналния сценарий, Ведат Тюркали. Той е и известен писател.
Виж целия пост
# 408
Мариана, снимки от постове 378, 386 - страхотни! Красив мъж!!!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 409
Сара, защо да не ти се струва реален разговора. Фатмето и друг път се е държала зле. Представете си следната ситуация - Прословутата Кристин се обажда, Фатмето е пуснала сензорите и чува. След което веднага се врътва и го играе, че не и пука, но определено реже Керим. След известно време Керим успява да я издебне да са насаме и да я пита какво е станало, че се държи така, да не би разговора с Кристен да я е притеснил? Тогава Фатмето, която пали на полусъединител изцепва тези неща. Напълно в нейн стил просто. За да прикрие привличането си към Керим се държи грубо, за да убеди и себе си и него и другите, че хич не се интересува от него. /Което ние знаем, че не е вярно! ХиХи /.
Виж целия пост
# 410
http://www.youtube.com/watch?v=ngCM-DSJzX4 25-1част
Виж целия пост
# 411
bouquet този път аз ще съм първа с Мерсито!!! Така ми беше криво преди малко и хоп - преводче!
Виж целия пост
# 412


                  BINZI ,  злато , злато си ти !!! Hug Hug Hug


                А аз определено ще остана без работа , но като Гери съм пристрастена ...!? Shocked Shocked Shocked
Виж целия пост
# 413
binzi за мен не останаха суперлативи. Почвам да гледам.
Преводите предполагам, ако са вярни, че са както разсъждава gery_dobreva.
Ох, това Фатме - ще ни подлуди. Да гледа брат си, да не мисли за себе си.
Виж целия пост
# 414
Binzi newsm44 newsm68 newsm44 newsm68


 love001  love001  love001  love001 txtloves txtloves txtloves txtloves
Виж целия пост
# 415
Божествен е филма с превод. Ох, този Керим - сънувам го вече.
Това Фатме не вижда ли, човекът е толкова внимателен.
Ядосва ме.
Виж целия пост
# 416
BINZI-МНОГООО newsm51 newsm51 newsm51
Виж целия пост
# 417
Божествен е филма с превод. Ох, този Керим - сънувам го вече.
Това Фатме не вижда ли, човекът е толкова внимателен.
Ядосва ме.
ЕТО ЗАТОВА НИ ТРЯБА КРИСТИН
Виж целия пост
# 418
Почти всички сме тук от основната група. Каква хубава петъчна вечер.
Утре се надяваме на още помощ от binzi и трейлър - да видим какво ни чака.
Тая Кристин да идва, че Фатмето май ще поядоса момчето. Ама няма как.
Нали трябва да се цивилизова малко.
Виж целия пост
# 419
К'во става тука бе? Какви са тези фрагменти?

http://www.youtube.com/user/fatmagulunsucunecom#p/u/1/csZADA7mrfc
http://www.youtube.com/user/fatmagulunsucunecom#p/u/0/AmgCVBPNBy0
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия