А, сем-та им ще имат ли мир....
(това прозвуча странно)), а не да жертват живота си " просто за да по-спокойни хората". На хората може да им се обясни, че работниците повече няма какво да направят. Достатъчно японци загинаха

(това прозвуча странно)), а не да жертват живота си " просто за да по-спокойни хората". На хората може да им се обясни, че работниците повече няма какво да направят. Достатъчно японци загинаха 
Но ми е трудно да възприема това жертване на 50 човешки живота само за спокойствието на други.... Много филмово, нереално ми звучи..

(това прозвуча странно)), а не да жертват живота си " просто за да по-спокойни хората". На хората може да им се обясни, че работниците повече няма какво да направят. Достатъчно японци загинаха 

.
Препоръчани теми