За събитията в Япония - земетресения, цунами, ядрена криза, хуманитарна криза

  • 233 806
  • 4 781
# 2 040
  Здравейте! Някой има ли координати на жената, която извършва ПОДВИГ с помощта си към сънародниците и в Япония?
Виж целия пост
# 2 041

дано да е заради това...
Но имам други мисли аз.  Thinking
Виж целия пост
# 2 042
Шани, ами щото са горди и мислят, че могат да се справят сами с всичко - народопсихология.
Ама те са като Феникса - ще излязат по-силни от това поражение.


Да ,можем само да се молим на Господ да се смили и да излязат прави.
Защото досега опитите им за съжаление не са успешни.
DimovaDiana пишете и лично съобщение.
Виж целия пост
# 2 043
Според ИТАР-ТАСС ( надявам се ги борим за достоверни) захранването на охлаждащите системи на блок 1 и 3( най-опасният в момента) ще бъде възстановено утре сутрин
 ( предполагам японско време).

Звучи по-добре от Неделя, което беше предишна информация от днес.
Виж целия пост
# 2 044
http://www.vsekiden.com/89880
Срам ме от тази новина. Ето затова си тъпчем на едно място.
 
Дано има и се раждат повече хора като Самурайка и джули. Една голяма прегръдка от мен , думите са малко.
Виж целия пост
# 2 045
е , ясно е , че ще ги натиснат ''да се ориентират към приключване '' , както ни викаха като студенти ..
всичко е разтопено и съсипано отдавна , но те са самураи и е смъртен срам да се провалят - с други думи ще го поливат безцелно, докато не се взриви ...
след 2-тат световна война има хиляди военни , които се наръгват с ножове , защото не могат да преживеят срама от загубата - по -добре да умреш , отколкото да се провалиш ...
Виж целия пост
# 2 046
http://www.-CouncilRegulation(EU)-/only_video.html?vid=325624
Видео главно за подслонилите се хора и как се справят там.

е , ясно е , че ще ги натиснат ''да се ориентират към приключване '' , както ни викаха като студенти ..
всичко е разтопено и съсипано отдавна , но те са самураи и е смъртен срам да се провалят - с други думи ще го поливат безцелно, докато не се взриви ...
след 2-тат световна война има хиляди военни , които се наръгват с ножове , защото не могат да преживеят срама от загубата - по -добре да умреш , отколкото да се провалиш ...
Дали не трябва да посъветваме и консула това Tired
Виж целия пост
# 2 047
Други държави си преместиха посолствата в Осака, а нашият май си е тръгнал, след като не са го преместили  Confused
Надявам се, че няма да го накажат, като го преместят  в друга държава на същата позиция.
Виж целия пост
# 2 048
е , ясно е , че ще ги натиснат ''да се ориентират към приключване '' , както ни викаха като студенти ..
всичко е разтопено и съсипано отдавна , но те са самураи и е смъртен срам да се провалят - с други думи ще го поливат безцелно, докато не се взриви ...
след 2-тат световна война има хиляди военни , които се наръгват с ножове , защото не могат да преживеят срама от загубата - по -добре да умреш , отколкото да се провалиш ...
rush_rush, `фани млъкни вече, че ставаш хипер-мега-гига досадна!  ooooh!Как не ти писна да се излагаш и да пилиш по нервите на и без това изморени и стресирани хора? М? Джили и Самурайка не знам въобще как те издържат да те четат!
Виж целия пост
# 2 049
Знаете ли след дни колко ще е хубаво при Самурайка.
Очакват се две бебета.
Да е жива и здрава,тя е Човек.
Виж целия пост
# 2 050
Знаете ли след дни колко ще е хубаво при Самурайка.
Очакват се две бебета.
Да е жива и здрава,тя е Човек.
Да, вярно. Grinning
Да са живи и здрави!
Виж целия пост
# 2 051
А дано!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 2 052
Други държави си преместиха посолствата в Осака, а нашият май си е тръгнал, след като не са го преместили  Confused
Надявам се, че няма да го накажат, като го преместят  в друга държава на същата позиция.

Хич няма да се изненадам. Надявам се хората, отанали в посолството ни, да са адекватни. Аман от мишки.
Виж целия пост
# 2 053
Други държави си преместиха посолствата в Осака, а нашият май си е тръгнал, след като не са го преместили  Confused
Надявам се, че няма да го накажат, като го преместят  в друга държава на същата позиция.

Хич няма да се изненадам. Надявам се хората, отанали в посолството ни, да са адекватни. Аман от мишки.

Хората останали в посолството са само четирима.

Виж целия пост
# 2 054
е , ясно е , че ще ги натиснат ''да се ориентират към приключване '' , както ни викаха като студенти ..
всичко е разтопено и съсипано отдавна , но те са самураи и е смъртен срам да се провалят - с други думи ще го поливат безцелно, докато не се взриви ...
след 2-тат световна война има хиляди военни , които се наръгват с ножове , защото не могат да преживеят срама от загубата - по -добре да умреш , отколкото да се провалиш ...
Права си.За всичко си права.
Но това са Японци и ние не можем да ги разберем тия неща.
И не е нужно.
Но както вече си чела и чувала-ако това беше се случило на друго място....щеше да е ад.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия