http://novini.dir.bg/news.php?id=8227859
За загиналите...Бог да даде сили на семействата им!

дано всички осъзнават какво са сторили тези хора. Геройство

Дано. Дано след време да не ги забравят, както стана с хората жертвали се в Чернобил.




лошо и пак лошо. На практика се увеличават жертвите на бедствието
. За съжаление на всички е ясно, че неминуемо ще има много повече жертви от моментно съобщените. Но това за болните хора, които нямат лекарства ( както днес гледах един диабетик, който казваше, че има само още 5 дози инсулин, а после?......) е наистина ужасно тъжно.
Не го приемам лично. Понеже аз публикувах матириала и реших да отговоря

.
. Народопсихология, вече са поискали помощ от американци и германци, за други не знам. Препоръчани теми