Форумски клюки, интриги и сеир

  • 28 284
  • 417
# 120
...До преди седмица обясняваше, как  30 торби за боклук от 2.50лв били скъпи, щото тя купувала 50 за 1.30, вчера вече философства как се сервират скъпите вина в скъпите ресторанти, и ни демонстрира прибор за омари.
...

Според мен двете неща са свързани: за определена личностна черта ми говори това поведение.
Между другото, само напоследък ми е направила впечатление тук-таме, става ми неприятно как я нападат определен тип потребители...е, не, че тя не си го търси, но все пак....
Виж целия пост
# 121
Аз тая тема все я прочитам като "На покрива ли се храните"
И аз, и аз Mr. Green
Виж целия пост
# 122
Озадачена съм. Как прозаична тема (за покривката) прерасна в ужасни обиди и скубане на перушина?  Whistling
Не е, да речеш, като "Носите ли гащи в жегите"... Mr. Green
Виж целия пост
# 123
И аз се чудех това. Явно клюкарникът е зажаднял за зрелищата от ДС, т.е. СО.

Гащи? Още на тази дума ще те засипят с прашки Laughing
Виж целия пост
# 124
А, Васке, точно за теб си мислех! Дали не можеш да съживиш моя роман?  Flutter

По темата:
Намерете ми Бояна, ще видите тогава сеир. Обаче не трябва пак да ме заливат ЛС-та да я оставя на мира. Laughing
Виж целия пост
# 125
Предполагам и на Бояна й е писнало да чете претоплени сеири. Нищо ново, дори аз се отегчавам вече Crossing Arms
Виж целия пост
# 126
А, Васке, точно за теб си мислех! Дали не можеш да съживиш моя роман?  Flutter

По темата:
Намерете ми Бояна, ще видите тогава сеир. Обаче не трябва пак да ме заливат ЛС-та да я оставя на мира. Laughing
Дон'т кол ми "Васке"!  Laughing
Чудесна ти е темата, и романът също, но ще трябва да ме издебнете в творческа пазуза, че в момента.... Боря няколко проекта наведнъж и само ако ми замирише на още писане, ще замирише и на друго.  Joy
Виж целия пост
# 127

Нали трЕбва да ме забележиш?!  Mr. Green
Виж целия пост
# 128
Съвсем си си забележима.  Hug
Виж целия пост
# 129
Сеир, не сеир, важното е да се спами.
Нали, Вики?

Не!
Важното е да бъдем цинични! Wink
Виж целия пост
# 130
Авторката на темата за столчето май ни се обиди, че я взимаме за мезе  Laughing
Остава и да е писала на Марадона във Фейсбук, защото я засилих
Виж целия пост
# 131
Ау, много ми хареса тази тема.
Така де, много е удобно да се знае къде е забавата, вместо да губиш време да преглеждаш всички безобидни битови заглавия, зад които са прикрити грандиозните забавления.
Виж целия пост
# 132
Забавлението е при покривченото Джане... така да се каже.
Виж целия пост
# 133
Забавлението е при покривченото Джане... така да се каже.

Забавление, но и заработване. Пари се раздават и превеждат. И то по РИНГС  Crazy
Виж целия пост
# 134
Забавлението е при покривченото Джане... така да се каже.

Забавление, но и заработване. Пари се раздават и превеждат. И то по РИНГС  Crazy

Е така е то... тия с мушамите я ти пуснат нещо с пощенски запис, я не.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия