Форумски клюки, интриги и сеир

  • 28 279
  • 417
# 135
Тая пък тема с покривките е такава скука! Аз очаквах поне 10тина форумни покривки, ЕЖЕДНЕВНИ!!!, защото то за празник и аз понагласям масата, ама нищо не видях! То в темата за циците едно време имаше повече снимки. Според споделеното количество снимки явно съфорумките предпочитат да показват цици, а не маси. Naughty
Виж целия пост
# 136
Янтра, циците са си цици  Mr. Green мушама всеки има вкъщи, кво да и показваш Whistling
Виж целия пост
# 137
Янтра, циците са си цици  Mr. Green мушама всеки има вкъщи, кво да и показваш Whistling
Така погледнато то 50% от населението на света и приблизително 98% от населението на форума имат цици hahaha
Виж целия пост
# 138
Янтра, циците са си цици  Mr. Green мушама всеки има вкъщи, кво да и показваш Whistling
Така погледнато то 50% от населението на света и приблизително 98% от населението на форума имат цици hahaha

Въпросът е дали стават за показване.
Виж целия пост
# 139
То има цици и цици, не се правете сега... Като с покривките си е.
Виж целия пост
# 140
Обаче за цици не даваха пари, нали, а за покривки дават. Баба ми вика - къде е Киро на кирия.
Виж целия пост
# 141
 А който няма ни цици, ни мушама  Rolling Eyes Тема за дупета или акуратно хранене с лява ръка пред компютъра дали има?
Виж целия пост
# 142
Е, ама те и циците не бяха ежедневни, понагласени бяха - уондърбра, декорации, канелени пръчки, дет' се вика. Такива мушамени, дето да могат да се навиват на руло, нямаше.
Виж целия пост
# 143
Както стана ясно - въпрос на вкус. Сигурно не всеки харесва цици покатерени на уондърбра, ами иска нещо по-ежедневно. Ама мъжете във форума да кажат.
Виж целия пост
# 144
Такива мушамени, дето да могат да се навиват на руло, нямаше.
Aми, няма! Бас държа, че масово падат като щори, щом се свали вълшебния сутиен Mr. Green
Освен тия купешките, де.
Виж целия пост
# 145
 Joy
Ако ежедневните цици са мушамата, а ония в уондърбра са покривките, кое е мильото на една кука под прозрачна мушама? Силиконовите?
Виж целия пост
# 146
Като почнете така значи.....вднъж чета, че повечето жени били като от Дискавъри, а не като от Пентхауз. Сега- на повечето циците им падали като щори. В темата за аналния секс- 98% от мъжете били фенове.
Пляскате ги тея проценти все едно мушама застилате Crossing Arms

пп. аз съм с покривка, мноо ясно, ама от любов към правдата пиша. 
Виж целия пост
# 147
Хиля се като бясна хиена  Laughing Цвърча.
Виж целия пост
# 148
В темата за аналния секс- 98% от мъжете били фенове.

Е, нали се разбрахме с линкове Crossing Arms
Виж целия пост
# 149
Както стана ясно - въпрос на вкус. Сигурно не всеки харесва цици покатерени на уондърбра, ами иска нещо по-ежедневно. Ама мъжете във форума да кажат.
Ние харесваме отзивчивите цици.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия