Форумски клюки, интриги и сеир

  • 28 277
  • 417
# 180
Това оригинален лаф ли е? (за щорите и циците). Хареса ми.

Изразителен е. Аз веднага цветно си ги представям, така падайки Mr. Green
Никак не е по-добре да са щори, моля ви се. Освен може би докато са вдигнати и навити в сутиена. Ама после Confused...
Виж целия пост
# 181
Сега разбрах, че Безобразие-то било Мафани-то. Оди, оди, пак у форОмния ... доди. Mr. Green
И аз реших, че е тя в първия момент, но май не е  Thinking

Не е  Peace Преди беше анаморф  Peace
Виж целия пост
# 182
Сега разбрах, че Безобразие-то било Мафани-то. Оди, оди, пак у форОмния ... доди. Mr. Green

Грешно си разбрала. Мафани живее тук - http://mafani.blog.bg/

А видяхте ли новата тема на мама Отилия? Ей, голЕм дзвер! Laughing
Виж целия пост
# 183
А ние без сиси къде сме?
Виж целия пост
# 184
Уффф, въртите, сучете, все до сиси стигате значи...  newsm09
Виж целия пост
# 185
Линк, линк!

Сега разбрах, че Безобразие-то било Мафани-то. Оди, оди, пак у форОмния ... доди. Mr. Green

Грешно си разбрала. Мафани живее тук - http://mafani.blog.bg/

А видяхте ли новата тема на мама Отилия? Ей, голЕм дзвер! Laughing
Виж целия пост
# 186
Ама и реклами на блогове ли сега...ужас

п.п. Думата 'ужас" потребих многократно в този форум, в последните дни. Мазохизъм.
Виж целия пост
# 187
но и самата истина - ужас е

от известно време такова лудогъбие цари, невиждано досега.
Виж целия пост
# 188

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=570006.0

Виж целия пост
# 189
Не съм Мафани,баси човек да не си хареса в гугъла снимка и някой веднага коснспирации направиха Laughing ooooh!Подписа ми няма нищо общо с това което някой луди гъби са си нагодили и измислили  Joy
Къде и коя беше Мафани защо сте я погнали така зверски???
Клише ти пък как реши,че съм тази особа???
Виж целия пост
# 190

Къде и коя беше Мафани защо сте я погнали така зверски???

А, с това изречение за зверското погване ме накара и мен да се усъмня.
Виж целия пост
# 191
Много тежко си го приела, успокой се! Кой, какво и защо... не сме клюкарки да ти кажем! Tired
Виж целия пост
# 192
Темата е за клюки, интриги и сеир, нали.
Аз съм луда жаба, а не гъба. Все още не... Laughing
Виж целия пост
# 193

Клише ти пък как реши,че съм тази особа???

Не реших, че си тази особа, а че си й някакъв вид близначка или някой, който се бъзика с нея. Просто на аватара ти се мъдреше снимка на същата прословута черна хубавица, а отдолу под него пишеше нещо подобно на "Познахте ли ме? Да аз съм... и т.н." Не го приемай така вътрешно и като обида. Аз харесвам Мафани и това да те сравня с нея, от моя страна е комплимент  Mr. Green
Виж целия пост
# 194
Абе аз друго разбрах,че не сте я долюбвали тази особа...
Октопод с рокля  спокойно,не съм се впрегнала,просто любопитството ми взе връх?!Изглежда сте я прогонили с камъни,тц,тц,егати злите женички тук
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия