Имаме си НОВИНА, БОРЯНА роди се във АПРИЛската тайфа!!!!

  • 82 397
  • 737
# 285
Ооо, момичета - как сте? Мноооого сте писали - гледам, не мога да ви изчета  Wink Аз, както ви се похалих, мятах бременно коремче в Барса - мноооого ми хареса този град...чудя се дали съм била на по-хубаво място! Горещо ппеоръчвам!  Иначе съ служебните пърувания поприключих - взе ми се здравето направо...дано бебо е пътешественик и да се кефи, докато пътувам  Peace Честито на всички приети - особено на Дидка, че нейната Раличка толкова одавна чака за ДГ...иначе Елица трябва да я махам от яслата, защото  е ясла и съ, в голяма чуденка пак...харесала съм си една чатна, но тя работи до 18 и не знам как ще успявам...абе изобщо цялата тази работа с бебето ми е тъмна Индия Wink но ще се оправим, кво ще прави, : ) Ванче, ама ти няма ли да дойдеш в Априлци? Иии, значи, всички се поизкрихте таз година...Сис - за теб мне се сещам - защо няма да идвате? А другите? Стефинка и я била жива - гледам, включила се с едно честит 01.06. Айде да си лягам...
Виж целия пост
# 286
Здравейте  Hug

Я да драсна 1-2 реда, белким (чунким, санким) ви провокирам и вие да се включите Simple Smile

Ние сме добре. Някакъв гаден и упорит херпес е нападнал Косьо под окото. Много ми е странно Rolling Eyes Аз го отдадох на замърсяване, но лакарите казаха, че било вирусно. И сигурно е така, защото и Деси я гледам от 2 дни на лицето има подобна раничка.

Не го пращах на градина известно време, беше ми супер с него  Heart Eyes Днес го заведох, че имам работа да върша и така ми липсваааа....

Снощи така се беше разлигавил, всъщност "превъзбудил" е правилната дума - място не можеше да си намери. Мислех, че ще се потроши направо. То не бе мятане, скачане, кълбета напред... После както играеше каза "Искам да спя" - отиде до леглото, събу си чорапите, легна зави се и заспа на момента. Изобщо аз нямам спомени да съм го слагала да спи това дете - той винаги сам си определя кога, къде и колко ще спи. Напоследък има няколко случая заспива в 18:30 и спи до сутринта на другия ден с кратки събуждания за пишкане и/или пиене на вода.
Иначе през деня е напълно самостоятелен - играе си съвсем сам. Сега на мода са едни конструктори с влакчето Томас и приятели и Бакуган топчета. По цял ден си играе и глас не му се чува.
Научи се да яде сладолед и сега всеки ден  му купувам. Добре, че успях да го придумам да заобича един, дето е в кофичка и се яде с лъжичка, че иначе голямо мазило ставаше  Sick
Виж целия пост
# 287
Побут темата  Wink

Хелън,радвам се,че сте си изкарали добре в Барса! Hug
Аз до скоро все таях малка надежда,че може да се видим в Априлци,но няма да го бъде и тази година!Никакъв шанс!

ВаняМ, направо завиждам как заспива Коско!При нас е голям проблем заспиването(и винаги е било)!

Аз напоследък влизам във форума на 2,3,4 дни веднъж.Нямам никакво време за нищо,защото шия сватбената рокля на племенницата...!

Хайде,приятен ден на всички! Hug
Виж целия пост
# 288
Момичета времето за Априлци ще е с нас тази година дават го 30-33 градуса  newsm44 newsm44  нямам търпение да пиинем по една биричка   beer3 cheers
Виж целия пост
# 289
Аз мисля повече от по една  beer Embarassed
Виж целия пост
# 290
И къде го дават ??????? Tired Tired Tired На моя телевизор прогнозата беше друга ...  umbrella Wear Umbrella тъкмо това си говорех с Жоро ,че тая година пак ще сме прецакани  Sad
П.С. що се отнася до бирата , в дъждовно време не можем ли да я пием ???  Mr. Green миналата година не ни пречеше дъждът  Grinning beer  beer3 cheers Drunk beer beer2
Виж целия пост
# 291
Нали на 18.06 сме там> Да не съм в грешка??? Аз мисля да изпия до една бира : ) Лека!
Виж целия пост
# 292
Блондиии,много тънко се измъкваш  Grinning нямаш ли Рд днес?А?А?
Виж целия пост
# 293
Нали на 18.06 сме там> Да не съм в грешка??? Аз мисля да изпия до една бира : ) Лека!
ееее верно си в грешка на 17 ти петък   сме  там Peace

Дата на срещата е 17,18,19 юни 2011г ., място  хотел Марагидик - гр.Априлци http://www.maragidik.com/
Виж целия пост
# 294
Привет, мили мами!!! Даааа, имах РД...вчера (или още днес - на 12.06) - Сис, мерси за поздравите : ) и на всички други! Нали знаете, че не мога да слагам торти, ама да си ви кажа, че много ви обичам и ви черпя по едно или който там каквото иска!!!
Мацки, вкизам да ви се оплача набързо - с една дума, трябва да е попазя следващите дни...забраниха ми да пътувам повече от няколко минути, всякакви друсаници и т.н...тази вечер ходих в Майчин дом (имах си причина), няма да изпадам в подробности, не са страшни нещата, ще си ходя на работа, просто трябва да преустановя всякакви дълги разходки (по баирите например Wink), пътувания, (особено със самолет) и т.н. Да, няма да идвам в Априлци...освен, че съжалявам и ми е кофти и че Еличка няма да дойде там, ми е едно стегнато на гърлото...но се надявам всичко да е наред - стискам палци и така. Така че няма да се видим, но само тази година - после продължаваме, нали? Айде целувки на всички и стискйте палци!
Виж целия пост
# 295
Хелън,  Hug Как е бебонка?? Ритка ли? Надявам се всичко да е наред, почивай си повече щом казват лекарите. Peace

На всички приятно в Априлци! Живот и здраве, ще се опитаме и ние да се класираме някой път! Crazy

Целувки  bouquet
Виж целия пост
# 296
Хели честит рожден ден на патерички  Hug  newsm59 Пиши как си,много те мисля
Ние най-вероятно ще се класираме за Априлци,някой ще може ли да ми пусне на лични какви подаръчета приготвяте за малките и колко дечица ще има  Praynig
Прекрасен ден и много усмивки на всички   bouquet
Виж целия пост
# 297
Мария, супер че ще успеете да дойдете, гарантирам ти че ще ти хареса  Wink По принцип всеки купува само по един подарък, нещо по- унисекс и после си ги разменяме, но това не е толкова задължително условие - аз забравих нашия подарък вкъщи първия път  Embarassed

Хелън, много съжалявам, че няма да дойдете, но другото е по-важно, пази се  Hug ( Абе и аз бях така 2-рта бременност)

Моя калпазанин също го приеха в държавната детска градина, не тази която исках, но прецених къде има по-голям шанс и за моя най-голяма изненада се класира. Ще кара до края на септември в частната и после ще го местя. Хубавото е, че е точно до училището на Ади и ще ни е по-удобно.
Моето малко голямо момиче вече има цикъл, кога порасна толкова бре  Blush Blush Blush Иначе аз май повече се развълнувах от нея, тя го дава споко  Mr. Green

Ние засега сме на линия за петък, дано няма лоши изненади  Whistling

Така че няма да се видим, но само тази година - после продължаваме, нали?

Аз мисля не само да продължим, но и като децата пораснат и не ни искат вече ние пак може да си се виждаме  Mr. Green
Виж целия пост
# 298
helenblondy   дано всичко е наред с бебчето и щом са ти казали да почиваш слушай докторите пък за Априлци не се коси догодина пак сме на линия  Peace

мαрия супер ще е ако се класирате да дойдете  Hug за подарък както ти е казала Ехмея  да е нещо и за момчета и за момиче до 20 лева . Добре че каза че ще идвате че аз тези дни тъкмо ще пиша листчетата за размяната на подаръци та да ви включа и вас   Peace Ако не се лъжа по напред и Стефинка писа че ще идват нали така.

Така че няма да се видим, но само тази година - после продължаваме, нали?

Аз мисля не само да продължим, но и като децата пораснат и не ни искат вече ние пак може да си се виждаме  Mr. Green
И аз така се надявам това ни събиране да ни остане като традиция всяка година да го правим  Hug
Виж целия пост
# 299
Хелън, щом трябва ще се пазиш! И ние ще пропуснем тази година, мъжа ми е с операция, вчера му махнаха конците и по препоръка на доктора още десетина дни не трябва да пътува. Но догодина задължително сме там и Ехмея ще се виждаме разбира се  Mr. Green живот и здраве и с бастунки да сме, не ни пречи  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия