тъкмо си спомних миналата година как само търчеше да гониш Гого из дъжда
тъкмо си спомних миналата година как само търчеше да гониш Гого из дъжда
Да се смея ли, да се ядосвам ли.... А не дай си Боже нещо да не стане по неговата, започва се с тропане и искам, искам пък, чули ме мамо, искам.... Понякога успявам да го усмиря дипломатично, но в други случаи просто го оставям сам в стаята докато му мине инатлъка.

дано всичко е наред и догодина ви чакаме на срещата задължително
. Уцелихме време поне тази година, много е топло и слънчево, басейна е пълен, даже Габи направи първата слънчева баня
и ние отпадаме в последният момент...



След малко ще седна да накача и аз малко снимки,че сега дребните са заети да рушат къщата 
Препоръчани теми