Имаме си НОВИНА, БОРЯНА роди се във АПРИЛската тайфа!!!!

  • 82 397
  • 737
# 345
Еее, страхооотна новина -

  newsm30  честита ни нова принцеса в априлската дружина (нали си я вземаме в нашата дружина  Peace) ! Анели - да расте живо и здраво дете, само да се смее, почти да не плаче, да си хапва добре и да дебелее!!!


Много красиво име! Надежда!!! Как си? Пиши 2-3 думи де, как мина всичко и т.н.! Радвам се, че Мони приема засега нещата ОК. От сърце стискам алци така и да продължава...Я да се напънем да измислим едно ново име за темичката ни, че вече станаха на по 3 г и половина..Хайде Надежда бързо да се появи там : ) и да пишете, че тъй както е тръгнало, и мойто бебе ще дочака таз тема! Срамота!
А какво стана с Веси от Плевен? Някой има ли новини?
Виж целия пост
# 346
Анали, чудесна новина. Да ти е жива и здрава.
Виж целия пост
# 347
Eха, наистина чудесна новина!

Честито Анели, да ти е жива и здрава принцесата, а също и батко й!
Виж целия пост
# 348
Честито и от мен много да ви радва бебчето   bouquet  bouquet  bouquet

Аз тъкмо къчих малко снимки от Априлци най -сетне  Simple Smile  http://gospodinovi.multiply.com/photos/album/54   ето тук ако някой иска да гледа   Peace
А другите снимки от похода ни до Райското пръскало ще ги оправя и пак ще ви ги пусна да ги видите  Peace незнам защо не се видяха предния път л

Тази година на срещата в Априлци


и първата ни среща   
Виж целия пост
# 349
 
Честито, Анели! Жива и здрава да ви е малката кукла!
Виж целия пост
# 350
Анели, честито!!!   bouquet  bouquet  bouquet Да ви е жива и здрава малката принцеса  Hug

Някой може ли да ми препоръча евтина квартирка на Обзор  Blush Blush Blush Търся за две нощувки само, а ужасно високите им цени в хотелите са ми непоносими в момента, та затова ако някой е отсядал в частна квартирка или нещо от сорта ще се радвам да сподели  Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 351
Добро утро пиша докъто Надя не е отворила голямата уста  LaughingХелън наистина с това темпо на писане  темата ще дочака и твоята беба.
Момичета благодаря ви за пожеланията ,заглавието е страхотно  bouquet!
На бързо ще ви разкажа за раждането си  към 3ч. нощес започнаха да ми изтичат водите станах взех си един душ и се приготвих за болницата.Събудих Петър да го информирам ,че тръгвам.В 4:30 ме приеха с 2см.разкритие ,към 8ч. може би е било бях с 8см. Нямам ориентир за часовете и времето ,но последните 2см си бяха доста болезнени  контракциите.Незнам колко от тези контракции съм имала може би 6-7 и ме прехвърлиха в родилна и за крато с три напъна в 9:32ч.се появи Надя и в този момент вече бях забравила и болка и всичко.Разминах се без епизиотомия ,но пак ме шиха тъй като тя ме беше разкъсала малко.Чувството след като родих всички го знаете ,но е вълшебен този момент и наистина ми е тъжно ,че няма да го изпитам пак.Родих без упойки изпитвам страх от тази процедура.Акушерката и лекарката ми казаха ,че раждането било  лесно и бързо.Сега като се сетя е така ,но тогава единствено мислех да дишам и така.Много бързо се възстанових в сравнение с първия път.Бяхме и двете на антибиотик ,защото от серклажа ми се изолира клебсиела ,но сега сме добре със зверски колики.А уж при момичетата са по-леки при нас май ще е обратното.Добре,че майка ми взе Мони при нея ,че  обърквам и неговия режим.Хайде събудихме се ........

Виж целия пост
# 352
Привет, мацки!
Помните ли ме? Много дълго време не съм писала в нашите теми и нямам никакво оправдание, но със сигурност ви чета, радвам се с вас и ви стискам палци във всички начинания.
Първо, честита Надежда на Анели (с кака си София ще празнуват заедно имен ден). Да е жива и здрава и баткото много да я слуша (нали не се бъркам, че беше батко Embarassed)
Много се зарадвах и на новината на Хелън! Браво!
Разгледах и снимките от Априлци, където за поредна година не дойдохме, но все пак аз имам надежда, че следващата година сме там! Много са пораснали дечицата, а майките все са си такива - млади и готини!
Иначе Софка (как`ви Софка, помните ли я?) е добре, голяма, не млъква, много палава и неприета на желаната от нас градина, ама нейсе, ще го преживеем, важното е да е приета някъде. Ами това е от нас, ако ви се гледат снимки случайно, има във фейса, ако имате време за губене, де. Там се подвизавам като Teodora Trandafora.
Виж целия пост
# 353
Момичета как сте в тези жеги    Nature Sunny  гледам никой непише да не сте всички по морето да разхлаждате  Mr. Green
Аз от няколко дена уча Габи да кара колело ходим в градската градина вечер след 19 часа като се поскрие слънцето да ви споделя че Габи е супер смешна с това колело иска да кара а само контра удря назад аз и натискам с ръка педала за да и дойде на акъла как да завърти а тя пак с двата крака натиска надоло като кажа силно незнам вашите деца как са се научили да карат колело ама при нас ще е голямо обясняване а и сякаш тя  няма сила сама да натиска педалите трябва да я бутам отзад ама рано или късно ще се научи  Peace  Та това е при нас найде лек ден на всички  Hug
Виж целия пост
# 354
Анели - мерси за разказа : ) на мен ми бепе много интересно Wink изчислих, че твоето раждане е продължио с 6-7 часа по-малко от моето първо раждане и реших, че и при мен ще е така : ) Стискам палци коликите да преминат скоро Анели! И искаме снимки на бебока!!!

Белисима - и Елица върти педалите супер сериозно назад, нашето обаче няма контра и си ги върти назад...и преди месец-два, аз я тикам по едно нагорнище, гумата се търка в бялата ми блузка върху наедрелите и болезнени цици, аз съм потна и съм хванала краката й и ги въртя напред и една циганка минава покрай мен и ми вика: "Ми не виждаш ли, че то не мой, му, кво го мъчиш детето"!!! Close Викам й - я да се махаш, че както ми е причерняло пред очите...ама жената права де, то ще му дойде времето, кво я мъча...

Айде целувки : )
Октомрийки имат сеща днес, че се чудя да отида ли : )  Аз ги чета веднъж на месец, а те изписват за 4 дни една тема...Целууувки!
Виж целия пост
# 355
Привет и от нас в жегите Hug

Ние вчера се спасявахме край басейните, море няма още... Обаче, едва си тръгнахме, то бяха ревове, сълзи, истерии (от страна на кака Поли, дребния беше смазан и заспа още там в количката) и чак се чудя дали ще отидем втори път ooooh! Иначе страшно много им хареса на децата, а и комплекса е голям, басейните с топла минерална вода, та беше супер...

За колелото да кажа, че и при нас е същата работа и за момента категорично съм се отказала да я уча. Подариха й колелото за РД, но едно, че май е малко голямо, второ, че и то е с контра назад и изобщо не може да отлепи да тръгне напред.  А и тя май няма голямо желание, или поне така ми се струва...

Целувки и успешна седмица  bouquet
Виж целия пост
# 356
Ехоооо, привет  Hug
Ние се завърнахме от морето преди седмица. Ама голям студ беше. Поне си починахме, а и не ни мориха жеги на плажа  Mr. Green Но пак ми се ходи, дано имаме късмет ЖиЗ и да отидем още веднъж това лят, макар и за малко.
Вчера кръстихме племенника, на Дари и беше много интересно, но категорично заяви че не иска да я кръщава и нея попа. Ние мислехме към края на лятото да я кръстим, доста се позабавихме, та ще видим сега как ще мине ритуала, дали ще има реееев. Иначе племенника на 8 месеца се представи блестящо  Grinning
Проблема с въртенето на педали ние си го решихме като и взехме такова без педали. Голям кеф и е, много го кара, и вече пази и повече равновесие. Много се колебаех за това колело, но в крайна сметка се радвам че го взехме. И както казва дядо и, хайде пък ако слушаш ще ти купим и колело с педали  Joy Joy Joy
Това от мен засега, да взема и да поработя малко  Embarassed
Хубав ден   bouquet
Виж целия пост
# 357
Здравейте дами,
Приемате ли нови членове  Simple Smile
Казвам се Анелия със син Иван роден на 15 април 2088г
От Благоевград сме
Виж целия пост
# 358
Здравейте дами,
Приемате ли нови членове  Simple Smile
Казвам се Анелия със син Иван роден на 15 април 2088г
От Благоевград сме
Приемаме ами, как да не приемаме  Hug и без това така ни оредяха редиците  Rolling Eyes Защо чак сега се включваш? И да напишеш повече за теб и семейството ти.
 Моя синковец след 4-дневен престой на градина е болен.....яката  smile3511. Една кашлица дето не може да се сравни с друга такава зловеща, текат едни реки от сополи и сълзи, температура също-на къде без температура.....направо свят ми се вие. Снощи изкарах може би най -кошмарната нощ в живота си. Е добре, кажете ми, това нормално ли е???? Три месеца ни помен от болест, а сега....4 дни!!!! Това са само 4 дни!!!! И то през лятото, да речеш че е зимен сезон......
Виж целия пост
# 359
Емма, вирусче е пипнал, споко, ще се оправи детето  Grinning
Голямата фурия беше на летен лагер, много я мислих с това пътуване и с тия катастрофи все с автобуси с деца  ooooh! Ама жива, здрава, щастлива и пораснала вече си е в София.  Grinning

bonbonnin, добре дошла  Grinning 2088 звучи супер  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия