Имаме си НОВИНА, БОРЯНА роди се във АПРИЛската тайфа!!!!

  • 82 397
  • 737
# 330
Момичета, разгледах албумите. Много се хубави и слънчеви, а децата - бонбони. Надявам се някога да се присъединя към подобно събиране и да ви опозная.

helenblondy Hug, какъв страх си преживяла не е истина. Овладяхте ли температурата?
Виж целия пост
# 331
Видях в анонса "На кафе" с Гала, че утре пак ще има среща със Сашко и Галка. Който може да гледа  Peace
Виж целия пост
# 332
Привет Hug

Биска, мерси за информацията. Дано да съм още вкъщи да ги гледам...

Хелън, голям ужас сте изкарали Sad Моите и двамата всеки път вдигат такива температури и честно казано вече съм попретръпнала, но аз си знам какво ми е пак като видя термометъра ... Поли последно миналата събота следобед се събуди с над 39,8,в неделя си я вдига пак до 39,5, но за 2 дни се оправи(само заради ей тази работа добре, че не дойдохме на Априлци Confused) Да си призная вече и температуропонижаващи много рядко давам Embarassed, само ако е много зле работата. Нали и хомеопатични им давам, ама да чукам на дърво бързо им минава.
Иначе да се оплача малкия в какъв екшън ни вкара снощи. Имахме гости и като пощуряха тия деца, голямо тичане из апартамента. И дребния накрая буквално се заби в ръба на шкафа и си сцепи челото. С пояснение, че кака му му помагала да "се засили по-бързо", както си каза тя сама тази вечер, та го е бутнала явно отзад. И като шурнаха едни кървища, едно чудо. Незнам и аз как успях да запазя някакво самообладание, грабнах го и в спешното. Там представете си, нямали лепило и ни пратиха в един денонощен център да го лепят. Обаче доктора като го видя, каза, че е много дълбоко и няма да стане с лепене и тр да го шие. А то това без упойка нямаше как да стане... подкосиха ми се краката направо Sick Пак имахме късмет, че се намери анестезиолог, приспаха го за малко и го зашиха. Голям ужас изживяхме докато мине всичко, но слава богу сега е ОК...
Та сега сме с шев и кройка насред челото, утре ще ходим да му сменят лепенката, дано да се е позатворила раната. Иначе пък страх никакъв, сутринта пак тръгна с главата напред да скача от дивана ooooh!

Леле, цял ферман съм написала...Лека
Виж целия пост
# 333
Преди да почна: никой не се сеща вече едно кафе да сложи за Добр'утро/Добър дАн/Лака ноч и т.н.
 Муси, добре дошла в клуба на разбитите муцуни  Mr. Green. (Самуил е 'само' с една сцепена вежда, от преди почти година, когато на мода у нас бяха заешките подскоци и не прецени разстоянието и се шибна в ръба на масата...направо й би една вежда дето се вика, половин сантиметър по-надолу и не знам какво щеше да се случи с окото му  Rolling Eyes). Също и Малвина. Малки са децата и ще останат незначителни белези (надявам се).
 Аз иначе доста се отпуснах последните...3 месеца, от как хлапето не е на ясла и не съм срещала ни сопол, ни кашлица, ни температура. Така добре ми се отрази. За пръв път от есента на 2009г не му давам да пие никакви медикаменти-нито имуностимулиращи, витамини, капки, да не говорим за АБ. Но следващия понеделник започва така мечтаната детска градина и всичко тръгва пак на нова сметка. Добре че ходихме веднъж при един много добричък 'чичко-хомеопат' и се надявам чрез неговите услуги да разредим болестите.....
 Айде със здраве   bouquet
Виж целия пост
# 334
Аз гледах Галка сутринта. Сашето е много сладък  Heart Eyes Изобщо не личи да има някакъв проблем - сериозен, съсредоточен, подреждаше пъзел, общуваше с майка си...
Галето се похвали, че вече има 40-50 думи в речника.

Само като чух "ТЕЛК с 80% инвалидност" ми стана много мъчно  Cry
Виж целия пост
# 335
И аз сега гледам по PCто предаването с Гала...хем има голямо подобрение, хем ми е някак си необяснимо защо всичко това се случи...В смисъл лекуват се всякакви неща, онкологични, депресии, психози и т.н...а за това някак си няма консенсус за лечение, проучвания...всичко ми е съмнително, разбирате ли, дори и да съм лекар...иначе като превъртам лентата, подобрението наисина е огромно и то дойде точно след диетата и точно след изследванията и лечението с кортикосероиди, наистина е така (а аз бях много песимистично настроена към всичко това...). Иначе не мога да си обясня как едно дете след като е затъвало последната година и половина ще живне толкова много. Явно диетата и лечението имаха ефект, не може да се отрече. Сашко не гледаше в очите никой, ама никой, странеше от всички, наистина, не реагираше по никакъв начин ако му вземеш играчка или не вземаше играчка на никой. Сега освен думичките, което е огромно постижение, виждам, че той гледа хората в очите, не се срахва от непознати, сочи с пръст, поглежда там, където му казваш или сочиш (преди не го правеше), отговаря си на името...тези основни неща, които липсваха на Сашко, много ме радват...аз, за съжаление, почти не се виждам с тях, обикновено само с Галката и нямам системни наблюдения, но пък това прави напредъка на Сашко още по-фрапиращ за мен  Peace и пак се замислям, как в БГ нямаме никакви специалисти, не специалисти, никакви обучени хора...гледах клипчета  с едно момиче от САЩ на 18 години - аутист, но изглеждаше супер нормална...та тя каза, че първата дума е казала на 6-7 години и си спомняше много добре за това. Обожавала да я люлеят (както говорят за аутистите - въртят се сами, стереотипни двжения и т.н.) - и като ходила в центъра за аутисти я залюлявали супер силно и когато тя изпадала в супер екстаз от люлеенетео, те спирали люлката и я карали да казва: Common, common - и най-накрая тя го закала, само и само да я залюлеят : ) И съм запомнила, че мацката обясняваше, че първата дума при аутистите има домино ефект, всичко някак си се отприщва, че те разбират, че чрез думи могат да бъда разбрани, но е много трудно да се каже първата дума...При Сашко това вече е постигнато, стискам палци...Айде че трябв да се спи, все пак : ) Целувки, момичета! : )
Виж целия пост
# 336
Цоп Simple Smile Пак аз Wink

Не знам дали сте забелязали, но мъжът на Vercho (помните ли я?) Петар пак е герой на реклама (обърнете внимание на тази на сирене "Тертер").
Виж целия пост
# 337
Цоп Simple Smile Пак аз Wink

Не знам дали сте забелязали, но мъжът на Vercho (помните ли я?) Петар пак е герой на реклама (обърнете внимание на тази на сирене "Тертер").

Да, точно това и аз се сетих като я гледах Peace. Освен Верчо да влезе и да даде повечко инфо за любопитните. Mr. Green
Виж целия пост
# 338
И аз гледах Галка. Сашко.....нищо му няма, какво да му има...съвсем, съвсем обикновено дете......ама пък колко е красив само  Blush!!!! Ама и майка му не пада по-долу, той няма да се метне на гората я.
 Helen бе! Пардон-Б.Я. Какво стана с книжките на майка ти? Тя как реагира.......Ъ?
Виж целия пост
# 339
Привет момичета моя комп се счупи и аз затова не съм влизала във форума да пиша сега дойдох за малко в съседката за да попрочета какво сте писали   Peace Само да споделя че сега събота и неделя ходих на поход до Райското пръскало и до връх Ботев  ей невероятна природа имаме голяма красота  Hug  ето тук малко снимки от там на който му се гледа
http://www.facebook.com/profile.php?id=1507684468#!/media/set/?set=a.241085169236397.71953.100000047480293

п.п ще се опитам да сложа и аз малко снимки от Априлци  Peace

Виж целия пост
# 340
Mаги, абе нещо не ти виждам снимките...ще изчакам освен, той фб-ука малко си е бъгав.
Аз много харесвам Стара планина, а връх Ботев много отдавна съм го качвала, но си спомням много добре чувството  Grinning
Виж целия пост
# 341
И аз съм ходила на Райското пръскало, но не успях да кача връх Ботев. Прекрасно е! Аз пък преди малко се тръшнах с болестта на Елица...имам Т и ми е зле, доста ми е зле..поне на вас да се оплача. Дано мине за 1 ден като при  Елица! Иван сега я гледа и е на ръба на нервите си  Wink...аз си стоя кротко и гледам да не си го отнеса  Wink че май е яхнал метлата  Wink Емма - на майка не й ги показах аз книжките, а сестра ми и племенниците. Как да реагира, разплакала се  Laughing Айде целувки!
Виж целия пост
# 342
Ку-кууу, като една самотна кукувица да изкукам : ) Белисима - и аз не мога да ти видя снимките. Но пък видях снимки на Тифани във Фейсбук - оле какво тяло извади таз жена, не е истина Peace Но пък ми дава увереност, че някой ден и аз ще бъда така, след второто : ) Лека!
Виж целия пост
# 343
Здравейте и от мен!Не съм писала от сто години влизам за да ви съобщя ,че Мони на  17.06.2011 стана вече батко.Има си сестричка казва се Надежда.За сега много и се радва иска постоянно да я целува,помага по натам ще видим как ще бъде.Виждам добре сте си изкарали на Априлци и децата толкова са пораснали.Helenblondy   лека бременност и много леко раждане на финала .
Виж целия пост
# 344
Еее, страхотна новина имало тук! Party Grinning Честито Анели! Да ви е жива и здрава малката Надежда и да расте много, много обичана!  Hug Hug Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия