на мен дори малко ми нагарчат .
на мен дори малко ми нагарчат .
за който ме прочете 

голяма е сладурка 


Зъ зъбите са едни уговорки...
Успявам да пробутам като й се яде сладко филия с масло и мед, но понякога си иска течен шоколад и държи на това. 
), така че по-често ще се мокри 
Много глупави хора има по света...), освен това всяко измиване завършва с чисто бадемово олио Badmandol на Spirig, което си е като олио за къпане - просто я намазвам хубаво и после я изполивам и тя остава доста мазна. Има сериозен риск след това да паднеш в банята и да се пребиеш...Ако не ме мързи я мажа след баня с крем Excipian Lipolotion (пак на Spirig), а ако кожата й ще се обрива (суха е и ми дращи на ръката) - с по-мазния вариант Excipial Urea. Не знам дали съдържат парабени, но всички са по-евтни от А-Дерма, Мустела, Биодерма и т.н. и съм много по-доволна от тях. Слава богу, откакто една дерматоложка ми предписа тези неща, кризите с обривите и сърбежа позатихнаха. 




направо немога да повярвам
Много ,много се радвам защото Габи така ще свикне с повече деца около себеси и малко поне да се поразчупи ,а и аз най сетне да започна работа,защото вече 3 години в нас ми идват в повечко Препоръчани теми