Бродирана красота - Гоблени 82

  • 105 415
  • 730
# 210
Дай да покажа едно мъничето кое успях да направя
Виж целия пост
# 211
И аз да покажа една въшчица

Виж целия пост
# 212
Вижте какво си получих днес:



Отдавна си мечтаех за ангел пазител и се чудех между тези:

      


Обаче, откакто Сиссак показа нейния ангел, реших мигновено. После една услужлива съфорумка ми показа къде го има, по една случайност улучихме мига, в който за кратко бяха намалили цената и сега си е мой. И другите не са лоши, но понеже искам да го сложа в стаята на децата, този ми се вижда най-подходящ.
Виж целия пост
# 213
ИнаТ, страхотен е Peace!
Виж целия пост
# 214
И на мен ми харесва най-много този от трите  Simple Smile Да ти е честит  Simple Smile
Виж целия пост
# 215
Инатче , добра идея за детската стая
Трябва да поразгледам и аз, но ангел с едно детенце да е ...
или ще спретна ето това , още повече , че и Поли я харесватази феичка


http://kanva.com.ua/catalog/nabory_dla_vyshivania_riolis/rt_0011.html
Виж целия пост
# 216
Много е хубава, Хабиб, но от къде ще я купиш?
Сигурно има и ангел с едно детенце, засега се сещам само за този:



Има го и в синьо.
Виж целия пост
# 217
ИнаТ страхотен е да ти е честит Hug  Peace
Виж целия пост
# 218
Много е хубава, Хабиб, но от къде ще я купиш?
Сигурно има и ангел с едно детенце, засега се сещам само за този:



Има го и в синьо.
Ами може би Вишенка ще помогне в случая.  Wink
ИнаТ, да ти е честит и да го пакажеш ушит!
Виж целия пост
# 219
Аксиома внасят и Риолис - предполагам ако се поръча точно този, ще го доставят, но за около месец...

И стига де, невероятно красив е, едва съм започнала Дим-а, сега и този ли да поръчвам Crazy...ей, човешкото око нАсита няма Laughing...
Виж целия пост
# 220
Аксиома внасят и Риолис - предполагам ако се поръча точно този, ще го доставят, но за около месец...


  Има го и ТУК.И цената му е хубава. Simple Smile

  Деси. мерси.Свързах се с тях по телефона, на този имейл нем могах да им изпратя нищо, не знам защо.
Виж целия пост
# 221
O , ще го намеря , ей сега малката пак го видя и веднага се провикна - ето го мояяяяяя  Joy
Ще си го поръчам , има го в каталога на Риолис за БГ за 2010 , така че не мисля , че ще е проблем , но си е към 70 лв
Госпожичката си го е поръчала за първи клас, имам време  Wink
Виж целия пост
# 222
O , ще го намеря , ей сега малката пак го видя и веднага се провикна - ето го мояяяяяя  Joy
Ще си го поръчам , има го в каталога на Риолис за БГ за 2010 , така че не мисля , че ще е проблем , но си е към 70 лв
Госпожичката си го е поръчала за първи клас, имам време  Wink


 Blushа провери ли в гоблените. орг? там една украинка доставя руски гоблени по поръчка и цените са по-приемливи  Hug ето тук
Виж целия пост
# 223
Момичета гоблена на балерината с двата лебеда на коя фирма беше?
Виж целия пост
# 224
O , ще го намеря , ей сега малката пак го видя и веднага се провикна - ето го мояяяяяя  Joy
Ще си го поръчам , има го в каталога на Риолис за БГ за 2010 , така че не мисля , че ще е проблем , но си е към 70 лв
Госпожичката си го е поръчала за първи клас, имам време  Wink


 Blushа провери ли в гоблените. орг? там една украинка доставя руски гоблени по поръчка и цените са по-приемливи  Hug ето тук

Това не е ли vishenka
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия