Билчиците са си класика и то много практична. 
Билчиците са си класика и то много практична. 

. Дано вие имате късмет, щото нас не ни огря
Трябва да се хуквам и да обикалям частните ДГ
А пък ни се падна много кофти номер - бяхме втори под чертата на първо класиране, този преди нас се отказа, и в момента, в който се освободиха места цъфнаха някакви десетточковци от не знам къде
В момента сме на почетното трето място в листа на чакащите при 0 обявени свободни места
Здраве да е 
Все още съм на родна земя. Много работа ми се отвори- лекари, зъболекари, на майка ми помагам да си оформи док. за пенсия и за капак и ремонт правя. По цял ден търча из града с корема, детето и майка ми. Но да не си помисли някой, че не намирам време и за забавления- по всички въртележки, детски центрове, магазини и фешън кафета вече познават Анджито
А в Неделя бяхме на аквапарк- е, няма такъв кеф!


, как са бебко и Андрей, оправиха ли се от гадния вирус?


За виртуална почерпка говоря 
Препоръчани теми