Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са основните теми в дискусията?
Какви са някои от основните преживявания, обсъдени по време на дискусията?
Какви са някои от темите, обсъждани по време на бременност и раждане?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са основните теми в дискусията?
-
Какви са някои от основните преживявания, обсъдени по време на дискусията?
-
Какви са някои от темите, обсъждани по време на бременност и раждане?
-
Какви са признаците за раждане и кога трябва да отидете в болницата?
-
Какво да очакваме след изписването от болницата?


?! Интересното е, че като си лежа проблеми няма, ама като стана и се раздвижа да ходя и веднага ме срязва, чак ме кара да се посвия за да намаля дискомфорта. Иначе родилни болки с контракции нямам, само подготвителни, ама имам все чувството , че малкия напира на изхода... пък лекаря ми каза ,че просто им била чувствителна матката
Ще взема да си родя без да разбера, че се е почнало - нищо общо с предишната бременост, направо се обърквам вече. 
та пак да питам какви 
Наслади им се!

- брррр, ще се отчета!
Здравейте, мамчета! Не мога да ви изчета, т.к. оператора реши да ми пусне нета в 24 часа, а го чаках от 20 часа тази вечер-имаше някакъв проблем в района 







Вчера си взех тази въпросна амбулаторна карта.