Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са основните теми в дискусията?
Какви са някои от основните преживявания, обсъдени по време на дискусията?
Какви са някои от темите, обсъждани по време на бременност и раждане?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са основните теми в дискусията?
-
Какви са някои от основните преживявания, обсъдени по време на дискусията?
-
Какви са някои от темите, обсъждани по време на бременност и раждане?
-
Какви са признаците за раждане и кога трябва да отидете в болницата?
-
Какво да очакваме след изписването от болницата?
Бързо въстановяване на мамите!
.
и после прането.
олекна ми от 6 Декември чак сега си показа дупето това диваненце.

Първо лекция в Лабиринт, после бързо хапване там, после срещата с коремчетата и още храна и след това разходката пеша от Попа до Оборище ми се стори като планински преход...

на мама Иви
. Почти 2 часа обикаляне по улиците, като се прибрах и легнах усетих, че съм се преуморила. Имах доста силни болки долу, но не контракции, а някаква постоянна болка . След 2 Но шпа ми олекна. Доста се шашнах
. Много позитивна тема, отново.
. И все хубави майки,бре.Тез мъже не са спали когато са избирали.
През тази бременност не ям почти.През останалите ядох както се казва за двама,резултата един и същ,и после винаги си връщам същата форма.
, едната от които ми беше в комплекта за първа необходимост, който ми дадоха при първото ( и последно при мен