Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са основните теми в дискусията?
Какви са някои от основните преживявания, обсъдени по време на дискусията?
Какви са някои от темите, обсъждани по време на бременност и раждане?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са основните теми в дискусията?
-
Какви са някои от основните преживявания, обсъдени по време на дискусията?
-
Какви са някои от темите, обсъждани по време на бременност и раждане?
-
Какви са признаците за раждане и кога трябва да отидете в болницата?
-
Какво да очакваме след изписването от болницата?
Вашите лекари казаха ли ви?
И без това толкова ми тежи и той е толкова ниско че не мога да мръдна.Шавне ли ,ако съм права ,заковавам на едно място,защото е ужасно и чакам да отмине.До тоалетната съм по 100 пъти за по 2-3 капки 


и
. Имам да купувам още работи за болницата, а и дрешките не съм изпрала. Но съм спокойна и ми е едно такова лежерно настроението в този мрачен ден. Иначе вече всяка седмица сме на запис на тоновете, така че следим бебо. Целувки на всички ви и много стиснати палчета от мен
Сутринта изпратих мъжа ми за Правец и пак легнах и спах още 2 часа. Сега съм друг човек!
все на нещо ми мирише
До тук съм го минала с Медикс гел за мебели и лимонов препарат за паркет 






Отидох и до другата и реших да се помоткам в Мол-а за успокоение на нервите...влязох в ДМ и си взех 2 нещица за бебо - комплектче за маникюр
и торбичка с черешови костилки против колики.
Стига съм се оплаквала, да не развалям повече приятната обстановка...Само мисълта, че след обед съм на запис и ще видя бебо ме кара да се усмихвам... 