Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са основните теми в дискусията?
Какви са някои от основните преживявания, обсъдени по време на дискусията?
Какви са някои от темите, обсъждани по време на бременност и раждане?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са основните теми в дискусията?
-
Какви са някои от основните преживявания, обсъдени по време на дискусията?
-
Какви са някои от темите, обсъждани по време на бременност и раждане?
-
Какви са признаците за раждане и кога трябва да отидете в болницата?
-
Какво да очакваме след изписването от болницата?


Тази сутрин съм в кондиция и смятам,че бебока ще чака,а и се приготвям да пътувам в края на седмицата,та да не ми разваля плановете!
.
Ама заради този магнезий дето го пия още и ме хвана страх...Днес и утре съм на 3х1, после един ден 2х1 и край
Сутринта в 5:30 станах да закусвам 
ще пробвам пак по късно може пък тогава съдбата да е по благосклонна към мен
