Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са основните теми в дискусията?
Какви са някои от основните преживявания, обсъдени по време на дискусията?
Какви са някои от темите, обсъждани по време на бременност и раждане?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са основните теми в дискусията?
-
Какви са някои от основните преживявания, обсъдени по време на дискусията?
-
Какви са някои от темите, обсъждани по време на бременност и раждане?
-
Какви са признаците за раждане и кога трябва да отидете в болницата?
-
Какво да очакваме след изписването от болницата?
!
) и родили се бебенца!


Още не съм го съобщила, очаквам бурна отрицателна реакция, ама и аз както не съм нервна мисля че няма да ми се опънат достатъчно и ще се съобразят.
Кумовете имат 4годишна дъщеричка която през седмица -две е болна, но винаги са се съобразявали с нас като с по-малки и не сме се виждали ако са болни, не вярвам да имаме проблеми с това.
много постове накуп)?!
Още се мотая насам-натам и то май след малко е време да вземем каката от градина