Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са основните теми в дискусията?
Какви са някои от основните преживявания, обсъдени по време на дискусията?
Какви са някои от темите, обсъждани по време на бременност и раждане?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са основните теми в дискусията?
-
Какви са някои от основните преживявания, обсъдени по време на дискусията?
-
Какви са някои от темите, обсъждани по време на бременност и раждане?
-
Какви са признаците за раждане и кога трябва да отидете в болницата?
-
Какво да очакваме след изписването от болницата?








да подскажем.



Надявах се бебка да реши, че вече й е време, че на всичкото отгоре съм толкова подпухнала, не мога да си влизам в обувките ама въобще
Днес бяхме на ЖК и се оказа, че въпреки, че спрях Магнезия още в 32 седмица нямам никакви контракции, плацентата ми е "супер свежа" според доки дори можела съм да пренося без проблеми
Бебка е вече 2,800 и няма изгледи да стане много голяма (пак според доки
Утре милото ще има да се занимава....