МАЙчета 2009! - 6

  • 30 930
  • 737
# 180
Ха Ха Дени, и мен ме метна  Laughing Само не разбрах, какво не ти харесват дебелите ангели  smile3535 smile3535

Лято! то без цапотене няма как да мине в тази възраст. Кофти ако има килими, ама с плочки е лесно.

Жени браво на моя приятел, що не го командироваш с баба му, като толкова се разбират, пък вие да си починете  Laughing А термометъра мисля поне 5 мин. трябва да стои. Електронните би трябвало да са с по-бързо отчитане, около 2 мин., могат и под мишница да се слагат. Аз отдавна така му я меря - с електронен под мишница, ама го гушкам и разнасям и поскачам и пея  #Crazy

Вие си купонясвайте утре, аз ще се виждам със стари дружки, е пак през деня де, нощем още неми е комфортно да го оставя, а и като се стъмни и ми се доспива зверски... Сега се настройвам на 14 април да го оставя баба му да го приспива и да ходя на концерт на Мано Чао, ух, мяй ще ми трябва и нещо възбудително, че току виж съм заспала насред купона  Laughing

моят брат излязъл и се въползвам да драсна някой ред от компа му, ама стига вече съм досаждала, ще ходя да изстъргвам калта от ботушките на малкия. Ей, това гумените ботуши са голяма работа, да знаете  Laughing
Виж целия пост
# 181
 Laughing Ха-ха...и аз в локвата  Laughing
Викам си-брех,толкова ли съм заспала,че даже и незнам за такъв конкурс..  ooooh!  Joy

Роси , честито християнче!
Нека да е хубавица, жизнерадостна умница,
цял живот да е щастлива, грижи да не ви създава,
само радост да дарява и момците да пленява.

Джени,сериозно ти завидях.Това ми е най-голямата мечта-да има кой да ми помага от време на време...И двете си деца гледам абсолютно сама,без помощ от никой.Не се оплаквам,но понякога ми дотежава много...както и да е,спирам,че ако продължа,много ще четете...  Tired

Вчера бяхме на консултации-94см/14.5кг. Естествено,бяхме много звучни,добре че все по-рядко ще ходим занапред.За гърнето-купих,но така си стой на гардероба...Не го иска и това е.Понеже нямам нерви за допълнителни писъци,ревове и крясъци засега няма да настоявам.Все ще се научи,няма да откара с памперса доживот.Яде всичко,по много и постоянно...все се чудя къде го побира...Но ако не дам , рискувам да оглушея...от къде го вади тоя глас  ooooh!
Сега сме на вълна-АЗ САМ,той да се облече,да се съблече,да донесе ,да занесе,абе всичко той да прави.Тук спорове нямаме,щом има желание да се учи. С говоренето още сме до под кривата круша,даже  не се опитва да повтаря...Джени,пращай бабата  Wink
Виж целия пост
# 182
Емата дръпна доста с говоренето напоследък. Като се отпуши не знам как изобщо ще й затворя устата. То повечето неща, които казва завършват на "че", но няма значение. Сега даже и песничка ми пее "Мама ми ... купи `дес"  и до тук спира Mr. Green
Виж целия пост
# 183
Привет! Ама какви сте такива наивни булки Wink.
Честито ви християнче, Роси! Преди всичко да е много здрава Евка и Господ да й помага в живота.
Нашето кога ли ще го кръщаваме, не знам, май и тази година няма да е newsm78.
Джени, видя ли как се отпуши детето като има публика Grinning. А за термометъра, има спиртни, има дигитални, махайте го тоз живачен преди да е станал някой сакатлък. Иначе аз меря ректално с дигитален и става за по-малко от минута. Под мишница забрави, че ще седи мирно 5 минтути (толкова отнема за точно мерене с дигитален).
За събота мен ме отпишете, малкия е с афти по гърлото и дрисък - актуален вирус някакъв.
Зарко е от самостоятелно хранещите се, особено с лъжица, повече от половин година. Ще ми се да ми позволи да го нахраня аз, но не би.
Виж целия пост
# 184
лелелеее, Вайзе, къде го пипнахте този гаден вирус?!по-бързо да го преборите Praynigмного жалко, че няма да си видим....
термометрите  - най-точни са си живачните..е и най-опасни.
Роси-честито кръщение!
Маевка и ние сме на АЗ, та АЗ
за храненето - все още сме на пасирано /ако не е така -значи да си остане съвсем гладен/, понякога иска сам да яде, но му помагам.
най-накрая свърши работната седмица....
Виж целия пост
# 185
Deni,много готина шега!Ама аз понеже съм,,Тома неверни" принципно, не се Фанах,ама много се изкефих. Peace
За термометъра-5 минути го държим.И аз подкрепям мнението на Миглето,че живачните са най-точни. Peace
Вайзе,е нЕма що,душице!Дано бързичко да се оправи Зарко. Praynig
Ох,ние с Ицко днес пропуснахме следобедното излизане,ама той заспа чак в 14.40ч. ooooh!
Мацки,давайте идеи,какво да приготвям на Ицко за закуска!Попарата не я долюбва,млякото с бисквити,май му поомръзна,кроасани не ще,а аз хич не се сещам,какво. Embarassed
Вашите дечурлига,какво закусват?
Виж целия пост
# 186
Смешко,аз ги редувам-тези които си писала с каши(плодови,зеленчукови,бисквитени...),макарони или кус-кус,филийка с пастет,печени сандвичи със салам и кашкавал...това се сещам на прима виста.
Ама то мойто е ламя,яде всичко и по много.На баща му правя три сандвича,на него два и ги изяжда ,че и още търси  ooooh!
Виж целия пост
# 187
Смехоранка аз често само препичап леко филийка, намазвам с масло и нарязвам кашкавалче. Или ако успея малко по-рано да стана разбивам яйце и сирене, и запичам върху намазана филийка. Предимствата са, че си ги яде сам, докато аз оправя из кухнята.
Понякога варя овесени ядки от фините и смесвам с намачкан банан или пюре от сливи, това ако се е позапекъл върши чудна работа  Laughing
Майка ми тук свари вчера един кус-кус и го смеси с прясно мляко, захар и сирене. Май не се води здравословна комбинация, ама така го ядяхме като деца.
Аз иначе все се каня да започна да правя разни полезни зърнени каши, ама най-често стигам до препечената филийка  Embarassed Ама и той не ме предраполага към творчество, щото сутрин е мнооого гладен, макар че суче преди ставане и направо изпада в истерия ако манджата не е готова на мига  Tired

Вайца вие си ги подкарахте болестите в серия, дано пък минат и заминат наведнъж и това да е. Или вземи го пласирай някъде на село, за изграждане на имунитет  Heart Eyes
Виж целия пост
# 188
Ние не сме оригинални откъм закуска - обикновено е запечена филийка с кашкавал, или незапечена. Понякога, ако съм правила солен или друг кекс предната вечер, това закусва. Овеса и кус-кусът са ни за вечеря. Simple Smile
Болните - бързо оздравяване!!!
Виж целия пост
# 189
Дени , страхотна шега  Wink Аз се вързах  hahaha

Смешко , при нас закуската е една и съща . Моя дзвер не иска да яде нито попара , нито разните му там макаронени изделия , нито каши . Яде само филии - с масло и сирене ( казвам на тези суха попара ) или лютеница . Понякога му правя принцеси и пържени филии . Но за да ги яде трябва да са топли - карам го да духа да изстинат и хапва по малко .  Ако успея да вкарам малко салам или кашкавал покрай това , значи съм успяла със закуската. То и обедите му са почти еднообразни - манджи , които лекинко намачквам и обърквам с хляб .  За следобедна закуска почти винаги плод или някакъв кекс с домашно кисело мляко - свеки го носи , да не помислите , че аз мога да правя такива неща . А  вечеря каквото дойде - няколко хапки от нашата вечеря , салата , дори само сух хляб обича  Laughing
За термометрите и аз се доверявам повече на живачните . Обаче пък ,  когато счупих последният такъв , се оказа , че има някакъв спирт вътре , не живак , та не знам . Но определено нямам вяра на електронните  Peace
И накрая , но не на последно място - Роси , честито ви християнче  Heart Eyes Нека Бог я закриля !
А сега ви пожелавам една спокойна нощ  Hug
Виж целия пост
# 190
Ние откакто сме в Швейцария се храним... адски нездравословно, особено по стандартите на бг-мама. Ама тук смятат, че щом детето навърши 1 годинка трябва да яде всичко, което е на масата за възрастните  Thinking... Та като сме вкъщи закусват попара или кус-кус с масло, сирене и захарчица, или юфка (още имам, а чакам и нова доставка тази сряда...) или пък филийка намазана с нещо. А навън, ако сме на клуб например, ядат филийка с топено сирене или пастет или кроасан с нещо. Обядват манджа или супа във вид на попара, а ако скитораме - нещо от някой редови ресторант. гледам да предлагам от по-манджестите менюта или задушени зеленчуци с някакъв сос, макар да знам, че неминуемо ще приключим храненето с пържени картофки (егати, в детското меню задължително има пържени картофи като от МакДоналдс  Sick).  За следобедна закуска понякога се случва да забъркам мляко с ориз или грис, ама най-често жулят кисело мляко с кекс или плод с мляко или някакво тип козуначено хлебче. А за вечеря - или това, което са яли на обяд, или каквото ние ядем. Тази вечер например по случайност останахме на гости и познайте - изядоха неограничени количества пилешки бутчета, наденички на скара, домати и краставици, картофено пюре плюс ягоди и някакви швейцарски вафлички за десерт (просто всичко друго беше тотално ометено и нямаше мезе за уискито  Crazy). Та така. Въпреки желанието ми да се хранят здравословно, имаме си сериозни забежки от време на време. И най-странното е, че тези забежки (в моите очи) тук се смятат за съвсем нормално хранене...
Стандартните термометри при нас отдавна загубиха всякакъв смисъл - не мога нито в дупето да навра, нито под мишничка да сложа. Яростна съпротива само при вида на инструмента... Слава на Бога, тук бяха пуснали намалени едни електронни джаджи, които само ги допираш до челцето (или слагаш в ушето) и за максимум 5 секунди отчитат температурата. При това, адски точно. И са с 3 години гаранция. Та взех една такава и се родих. Освен, че върши работа, много често служи и за игра...  Whistling
Виж целия пост
# 191
Честит Рожден Ден, мила Лили! Пожелавам ти да си здрава, усмихната и винаги такъв добър човек! Hug Hug Hug
Много да те слушат твоите мъже. Wink
Виж целия пост
# 192
Готови ли сте за довечера  Party

Лили, честит рожден ден! Пожелавам те да си здрава, обгрижвана от мъжете и да нашарите гащите тази година!
Виж целия пост
# 193
Девойки много се радвам, че се позабавлявахте вчера със секси класацията и победителките МАЙчета 2009. Дали сте се вързали или не... и в двата случая сте се усмихнали на бъзика. Който видял - видял обаче. Трия статията да не вземе някой папарак да попадне на нея и да ни търси после я за интервю, я за фото сесия... Flutter Laughing

Болничките да оздравяват, а здравите много да се забавляват тази вечер в "Ориша". И аз много исках да присъствам, но за съжаление няма да мога. Поканиха ни тази вечер на гости. Днес сутринта ни се обадиха - приятелска двойка. Щяхме да откажем, но знам, че заради мен, ще се виждаме. Итересуваха ме разни неща относно фирмата на Наско и го бях питала скоро. Работи в успешна и голяма компания и ще ми обясни за какво става въпрос. Та, не можах  да откажа, при положение че зарад мен е проверил как стоят нещата.
Пожелавам ви много весело парти да си направите. Другият път се надявам и аз да присъствам и да ви видя. Исках да се порадвам на коремчетата на Мадленка и Искра

Относно храните, Рада никога не е яла пасирано. Хапва каквото иска вече. Обича и сухоежбина и от готвеното ми, но не яде в големи количества. Взима си от масата, яде на крак, цапоти умерено. Абе номално дете на тази възраст. Естествено преди това подбора на масата, съм го направила аз. Laughing Баща и я глези от време на време с разни киндери, вафли и кроасани и аз се посръдвам, но разрашавам така че... ами всичко е яла май Единственото, което не и давам са ядки, прясно мляко и още нещо беше, но не се сещам в момента...
Приятен ден. Отиваме в зоопарка.  Simple Smile

ПП.Айде след парка, ще изтрия публикацията. Още по смешно ми стана сега...
Виж целия пост
# 194
Лято,желая ти всеки ден да го посрещаш с усмивка и щастието винаги да те води за ръка!Честит Рожден ден!

Благодаря на включилите се по моя въпрос! lovekiss
Днес Ицето ми ,,спря тока" тотално.Приби се като куче,първия път се изтърси от спалнята,лигавейки се,ходейки назад.Падна по чело и сега има цицина доста големичка.Около 10 минути след това отново се удари,на ръба на една ракла,точно под веждичката и там се наду.  ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия