МАЙчета 2009! - 6

  • 30 930
  • 737
# 195
Много благодаря за хубавите думи!!  Hug Да почерпя Wink





Хайде, пък живот и здраве, довечера на живо!!
Смехоранке, и мен все ме е страх да не се изплющи Ваньо от спалнята, че много се кефи да търчи отгоре. Дано му минава бързо и леко на Ицето!!
Виж целия пост
# 196
Лято, честит рожден ден! С пожелания за много любов, късмет и щастие, бъди все така лъчезарна и енергична!

За закуска давам на Яна - попара; мляко с грис; сварени фини овесени ядки с 2-3 мерит. лъжички от Фризо-то; кус - кус със сирене; нишестен ванилен крем; млечна баница (пълнозърнеста юфка, 4 яйца, ванилия, 1 литър мляко, малко масло и се пече), а ако случайно нямам нищо от изброените, й правя адаптирано мляко  Simple Smile

Момичета, не съм сигурна, че ще дойда довечера - нещо не се чувствам добре след поредната безсънна нощ (върнаха се отново, благодарение на пробиващите кътници). Ако малко живна, ще мина за малко.

Роси, честито християнче, Бог винаги да бди над нея!
Виж целия пост
# 197
Добър ден МАЙ-чета HugЗагубих се с писането,ама дълга история!!!Накратко-от 1 месец Сиянка е болна пре седмица ooooh!Изпи 2 АБ-беше все с ларингит.От миналата неделя пие АБ и в сряда вдигна Т!На другия ден пак на лекар-и като възразих на по-висок тон,че го отровиха детето-да му направим микробиологично изследване....Та вчера ни взеха секрет от носа и гърлото и чакаме до понеделник.Вчера изпи последната доза АБ и не е вдигала Т/пупу/.Доста нерви изхабих-отказа да яде-заради ужасната хрема,все да я гушкат....От снощи имаме напредък-яде сама таратор със хляб,сутринта малко дом. баница и АМ задължително.То май докато  излезе ИЗследването ще се оправим....В понеделник заминаваме на преглед с Баткото до Варна-та да глътнем морски въздух Grinning Повече няма да се оплаквам-сега Честито на ималите повод-На Роси за християнчето и на днешната рожденничка  bouquetЗа вчерашната шега и аз се ококорих hahahaСмешко четеш ми мислите спрямо закуската-и ние сме зле с таз закуска....Дано му мине бързичко на Юнака HugКакво е това попара,грис или кус-кус???По никакъв начин немога да я накарам дори да вкуси. #Cussing outПовечето налита на манджи и месо.Оня ден баща й прави заешко с ориз.Сядаме на масата и й давам купичката с ориз,а тя взе до човърка и да обира само месото-скрихме после месото,за да хапне и оризчето.А как нагъва дом. луканка и сушеница....Все я давам пример на баткото,че яде повече от него.Приятно изкарване довечера-ще чакаме снимкиииии
Виж целия пост
# 198
Лято! честит рожден ден и от мен.

Бъди все така остроумна, щастлива, здрава, уважавана и обичана. Всичко най-хубаво и весел празник.

diana_0880 дано Сияна съвсем скоро напълно се оправи и забравите здравословните проблеми. Нека и другите болни дечица бързо,бързо оздравяват. А пък после да ни изядат ушите, заради голям апетит. Laughing

В зоопарка беше хубаво. Животинките бяха наизлязли, мечките бяха особено артистични, но най-много ми харесаха пингвинчетата. Сладури.
Рада почти не отрази животните, но пък се заглеждаше по тълпата от дечурлига. От малка по батковците спира поглед. Бяхме семейно, с Борето, но това не ми попречи и аз да забележа, че в събота зоопарка е пълен и с приятни татковци. hahaha

Срещнах и Ани Борисова - все така лъчезарна. Мира пък е пораснала красива госпожица.

Още веднъж приятно събиране на софиянките. Следващия път ще направя всичко възможно и аз да присъствам.
Виж целия пост
# 199
Лято ,честит рожден ден,мн здраве ,щастие и късмет ти желая.  bouquet

Приятна вечер момичета.

За закуска на момичетата им правя на тостера различни сандвичи,също правя мн лесни и вкусни (според родата)сладки и солени кексчета,,бисквитена торта,давам и сухи пасти и вафлички ,кремчета,филия със пастет ,за друго не се сещам.
Виж целия пост
# 200
Лято, честит рожден ден! Много желана и обичана   bouquet
Виж целия пост
# 201
ей, че беше хубаво с всички вас! хич не ми стигна.....чакам с нетърпение нова среща. Най-после да се запозная на живо и с Катринка и със Сиска HugДвете ни тумбачета, Исето и Мадленка, хубавеят и са прекрасни! Празникът беше пълен защото си имахме и Лили -рожденичка!
наистина, момичета така се радвам, че ви има.
лека нощ!
ще пусна малкото снимки в нашето място за снимки.
Виж целия пост
# 202
Добър ден.
Момичета може ли някоя от вас да ми изпрати името и паролата за албумчето,че вече не ги помня.Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 203
Гледам снимките и да кажа:  МНОГО СТЕ ОГЪРЧАВЕЛИ, ЕЙ! Какво се оплаквате! И бременните и те.
 
Дайте малко повече инфо и за нас воайорите. Виждам, че ви е било хубаво, ама после кръщнахте ли пак из нощна София? Дайте малко новини. Сиска докога ще се подвизава насам?
Виж целия пост
# 204
Лято! честит ден ден и от мен, макар и със закъснение, но от сърце Heart Eyes Бъди здрава и усмихната и да те слушат момчетата Simple Smile

Лианка вярно много кльощави тези наш`те другарки, барабар с бременлийките. Нищо, ще се оправят  Laughing А Сиска май къдрава гледам, и набирам смелост и аз да сменя фасона. От известно време искам да се накъдря, но споделя ли с близките срещамприсмехулно неодобрение, и не се решавам  Rolling Eyes

Аз пък тъкмо се чудих дали да се похваля, че Сами две-три нощи подред спи непробудно,и маминия тъйзи нощ ми спретна представление - ококори се и не ще да цокне и заспива пак както обикновено, а напира да става и вика "баба, бабааа" Нещо да и се оплаква май искаше  newsm78 От мен  Rolling Eyes Щото го натисках обратно да спи....

И в тази връзка, има ли други дърпащи се, ревящи, крещящи дечица, като стане време за заспиване? От известно време (още от София) не иска да излиза от банята, колкото и да го държим, и после се налага едва ли не насилие да прилагам за да му сложа памперса и да му облека пижамата. Държа го здраво и обличам, а онова се върти и реве. Чудя се какво да го правя, дайте идеи  newsm78
Виж целия пост
# 205
Хайде да ви докладвам за снощи  Wink
На мен специално много ми хареса, видяхме се, побъбрихме, хапнахме, пийнахме, съвсем в реда на нещата. Най съм доволна, че се видях с Лято и Мигла, защото с тях по-рядко имам възможността да се видя  Heart Eyes. Пак ще го направим  Mr. Green. Сиска спомена нещо за 3-ти Май, но този път на кръчма, подготвяйте се психически  Mr. Green
Ще направим и една срещичка с ремаркетата в някой парк и дано повече се съберем, но малко нека да се постопли повечко  Simple Smile

Лиянкееееее, ще си говорим кой е слаб, след още малко аз ще почна да се търкалям, таквоз чувство имам  Joy

Аз имам една питанка, някой преди време беше питал за парочистачки и Сиска май каза, че има една малка на Солак, та въпроса ми е: Върши ли ефективна работа и заслужава ли си да си взема?
Благодаря ви предварително за отговорите  Hug

По повод въпроса на Смехурана са закуската, Али яде всичко каквото можете да се сетите, само пържени филии и мекици не съм и давала, но със сигурност няма да откаже  Mr. Green. Значи филия с сирене и яйце, кашкавал, топено сирене, филе, шунка, пастет, лютеница; баница; кекс; кус-кус; макарони на фурна; попара и не се сещам какво още друго  Crazy. Абе то моЙто си е ящно по рождение  Crazy

Хйде стига толкова, че дълго стана  Rolling Eyes
Лека и спокойна нощ  Heart Eyes
Виж целия пост
# 206
И аз да се изкажа благоприятно за вчерашното събиране! Simple Smile Мадленка, много се зарадвах и аз, а ти изглеждаш много добре!! Аз пък не мога да се зачисля към отбора на огърчавелите  Crazy, пъкс  тези торти и поводи напоследък - съвсем!
Тилиа, и ние се борим вечер с памперса и обличането, двамата с баща му го гоним по спалнята, той реве и т.н.
Днес се разходихме до Кремиковския манастир, където беше много хубаво, само да не беше студеният вятър. Ваньо остана много впечатлен от кокошките. Simple Smile
После е спал почти до 19ч, а ние с баща му - малко на кино. Въобще чудесно, само дето аз се опитвам да се разболявам нещо...  Rolling Eyes
Кверти, вие бяхте ли, гледахте ли онзи филм?
Виж целия пост
# 207
Пак ще го направим  Mr. Green. Сиска спомена нещо за 3-ти Май, но този път на кръчма, подготвяйте се психически  Mr. Green
Ще направим и една срещичка с ремаркетата в някой парк и дано повече се съберем, но малко нека да се постопли повечко  Simple Smile

Тцтц. Пък аз си заминавам на 2ри обратно за краварско...
Ще пробвам поне за срещата на ремаркетата да се класирам, макар че няма да имаме ремарке и да видим как ще ни се получи придвижването...  Thinking
Виж целия пост
# 208
Мадленка , аз бях питала за парочистачките  Peace И , наистина , оказа се , че съм взела същата като тази на Сиска . Още не съм пробвала да измия прозорците , но навсякъде другаде съм я пробвала. И съм доволна от нея. Не остава мокро след себе си ; освежава ми килима добре ; почистих фугите на плочките в банята ; готварската печка изчистих ; пода се почиства също така добре , дори и ламината в спалнята минавам. Като "минус" мога да спомена това , че отнема време за сглобяването (но и с прахосмукачката е така  Peace) и това , че постоянно трябва да се натиска копчето за парата (с прекъсване за да се получи налягане вътре , де ) т.е. цъкаш постоянно - но така е при всички парочистачки май  newsm78
Ето за това говоря : http://megashop.bg/techno/product_info.php?products_id=803496
Виж целия пост
# 209
В предишната дискусия за парочистачките не успях да се включа, а сега само набързо да споделя, че аз имам прословутия стийм моп ултра с всичките му аксесоари и съм доста доволна. И прозорците в България съм ги мила тъкмо два пъти с него, няма грешка в изпълнението. Разтваря мръсотията, изчиства екстра, само е добре след това да се мине със суха кърпа (или аз ползвам кухненска хартия), за да не остават петна от засъхналата вода (все пак парата му остава като капчици вода, а не се изпарява мигновено...).
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия