Да почерпя 

Хайде, пък живот и здраве, довечера на живо!!
Смехоранке, и мен все ме е страх да не се изплющи Ваньо от спалнята, че много се кефи да търчи отгоре. Дано му минава бързо и леко на Ицето!!
Да почерпя 

Загубих се с писането,ама дълга история!!!Накратко-от 1 месец Сиянка е болна пре седмица
Изпи 2 АБ-беше все с ларингит.От миналата неделя пие АБ и в сряда вдигна Т!На другия ден пак на лекар-и като възразих на по-висок тон,че го отровиха детето-да му направим микробиологично изследване....Та вчера ни взеха секрет от носа и гърлото и чакаме до понеделник.Вчера изпи последната доза АБ и не е вдигала Т/пупу/.Доста нерви изхабих-отказа да яде-заради ужасната хрема,все да я гушкат....От снощи имаме напредък-яде сама таратор със хляб,сутринта малко дом. баница и АМ задължително.То май докато излезе ИЗследването ще се оправим....В понеделник заминаваме на преглед с Баткото до Варна-та да глътнем морски въздух
Повече няма да се оплаквам-сега Честито на ималите повод-На Роси за християнчето и на днешната рожденничка
За вчерашната шега и аз се ококорих
Смешко четеш ми мислите спрямо закуската-и ние сме зле с таз закуска....Дано му мине бързичко на Юнака
Какво е това попара,грис или кус-кус???По никакъв начин немога да я накарам дори да вкуси.
Повечето налита на манджи и месо.Оня ден баща й прави заешко с ориз.Сядаме на масата и й давам купичката с ориз,а тя взе до човърка и да обира само месото-скрихме после месото,за да хапне и оризчето.А как нагъва дом. луканка и сушеница....Все я давам пример на баткото,че яде повече от него.Приятно изкарване довечера-ще чакаме снимкиииии 


Двете ни тумбачета, Исето и Мадленка, хубавеят и са прекрасни! Празникът беше пълен защото си имахме и Лили -рожденичка!
Бъди здрава и усмихната и да те слушат момчетата 
От мен

. Пак ще го направим 


. Абе то моЙто си е ящно по рождение 
Мадленка, много се зарадвах и аз, а ти изглеждаш много добре!! Аз пък не мога да се зачисля към отбора на огърчавелите
, пъкс тези торти и поводи напоследък - съвсем!

И , наистина , оказа се , че съм взела същата като тази на Сиска . Още не съм пробвала да измия прозорците , но навсякъде другаде съм я пробвала. И съм доволна от нея. Не остава мокро след себе си ; освежава ми килима добре ; почистих фугите на плочките в банята ; готварската печка изчистих ; пода се почиства също така добре , дори и ламината в спалнята минавам. Като "минус" мога да спомена това , че отнема време за сглобяването (но и с прахосмукачката е така
) и това , че постоянно трябва да се натиска копчето за парата (с прекъсване за да се получи налягане вътре , де ) т.е. цъкаш постоянно - но така е при всички парочистачки май 
Препоръчани теми