http://administrativen.snimka.bg/family/proba-greshka.585720
. Ходих с децата на гости у нашите и там се видях с братовчед ми и семейството му-малката им дъщеричка е една прекрасна 1-годишна красавица....Много неща ме издразниха и се наложи да постоим само 2 часа и да си тръгнем. Тъй като вкъщи не сме свикнали на много топло /само на около 18-20 градуса/, то в нашите беше сауна, тъй като на жена му на братовчед ми й беше студено и печката-чудо гореше на максимум. Дори по едно време в стаята бяха останали само братовчеда, жена му и малката-всички други, тактично и един по един се бяхме изнесли на по хладно
. Нейният племенник бил на 4г. и още му слагале памперс, при което аз се изцъклих ей така
и останах безмълвна......Имаше и още неща, но тогава вече слушах с половин ухо и гледах да си подготвя децата за старт към вкъщи....

Оставих сутринта децата на майка ми и излязох с приятелка на кафе. Колко му трябва на човек
. Зная дразнещо е, но да минава покрай ушите.
.

Опитах сини сливи, круши. Давам и Фрутилакс ( от сини сливи и смокини е)- ефектът от него е, че поне не реве, защото в първите няколко дни плачеше много.
Преди не сме имали такъв проблем. 

и евентуално да пия кафе
ако остане време 
при момиченца колкото по рано толкова по добре, с оглед и на средата която създава памперса като е влажен в тази област-условия за развитие на бактерии им казал човека......
Заспива си горе - долу по едно и също време.Не е целенасочено търсено от мен, просто така и се е настроил организма и сдава батериите.Препоръчани теми