Честит празник на всички дами, госпожици и господа с цветни имена!
По случая ще водим родата на сладкарница след малко.

1.Хранили ли сте и приспивали ли сте си децата някога под точно определен час? - не, следвам си нейния режим, който между другото е много лесно да се уцели.
2.Когато децата ви си играят с играчки вкъщи, почиствате ли ги постоянно с вода или влажни кърпички? - не, само ако са изцапани.
3.Кога отучихте детето си от памперса? Кога смятате, че трябва едно дете да бъде отучено от памперса? - знаете, в момента уча Калина на гърне по принуда. Иначе бях решила да започнем като се позатопли времето още малко и да приключим според това как тя го приема.
4.Какви "забранени" храни давате надецата си /солети, чипс, царевични пръчици, шоколад...../? - бисквити, солети - давам по-често, но не всеки ден. От другите, каквото е опитала е станало само инцидентно.
5.Как претопляте храната на детето си-в микровълновата или по друг начин? -в микровълновата, не смятам, че е вредно.
:





Браво и успех!! Страхотни промоции си обявила!!!
Но мисля до 2 години да сме я свършили тая работа, ососбено като чувам за момиченцата колко е вредно.