SUPERNATURAL – ‘Demons are just ghosts with an ego’

  • 27 814
  • 735
# 510
Kaкво ще кажете следващата тема да е именно в духа на последните страници - посветена на верните фенове, свързана с идеята за общност, семейство? Още повече, че докато я пишем най-вероятно ще тече 'Jus In Bello 2' (8-10 април). Благодарение на Dana Hug имам и конценция за първи пост.

Всъщност, може би ще се дублира тази тема Thinking ?
Виж целия пост
# 511
Айде то обяд стана,а вие сте на 2 страничка от снощния ми пост Shocked Joy Joy Joy,аз още не мога да разбера дали съм свикнала с новото време,вчера съм станала в 8 по новото,днес в 6  Crazy,та тая вечер мисля да си поспЪ стабилно Mr. Green
Аз да си кажа,че съм адски маняк на тема ф1 и става ли въпрос за това,ако трябва ще седя цяла вечер будна,но другите ми зарибявки още не са стигнали това ниво!Може би с времето,като се поотложат Thinking

Розе,е стига де Hug Hug Hug Hug,все се чудя как да ти повдигна настроението,ма не те познавам добре Rolling Eyes За мен вляза ли във форума съм друг човек,мога да прекарам цял ден тук и да съм заредена на макс Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Импалка добра идея Wink Peace
Виж целия пост
# 512
Изглежда на БГМАМА тотално й писна от моите подписи, вече нищо не мога да сложа Joy Joy Joy

Виж целия пост
# 513
Инче, специално за теб, понеже ти обещах (а не знам дали четеш в другата тема)

ето тук

така ми звънеше телефонът до скоро, признавам си сама  Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

сега звъни с това


Виж целия пост
# 514
Оооо Белс, бях забравила за това, но ти по-добре ми кажи как се слагаше гиф в подписа, нещо тотално ми отказа мозъчната кутия Rolling Eyes
Едит: Намерих един интересен клип, хареса ми.


Виж целия пост
# 515
Инче, специално за теб, понеже ти обещах (а не знам дали четеш в другата тема)

ето тук

така ми звънеше телефонът до скоро, признавам си сама  Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

сега звъни с това

Скъпа госпожо Бела, оценявате ли тази промяна като напредък Mr. Green ?

Ето как звуча аз... пак: http://www.youtube.com/watch?v=1o91FHH-mg8
Виж целия пост
# 516
Инче, специално за теб, понеже ти обещах (а не знам дали четеш в другата тема)
ето тук
така ми звънеше телефонът до скоро, признавам си сама  Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
сега звъни с това
Скъпа госпожо Бела, оценявате ли тази промяна като напредък Mr. Green ?
Ето как звуча аз... пак: http://www.youtube.com/watch?v=1o91FHH-mg8

оценявам го като напредък (поне не съм тотална кугерка все пак), ама не съм госпожа Бела, а госпожа Падалекълс !!!!

Инче, ти ме научи как да слагам гифове в подписа, така че както ти го правиш. Може грешката да не е в твоя компютър.
Виж целия пост
# 517
Инче, ти ме научи как да слагам гифове в подписа, така че както ти го правиш. Може грешката да не е в твоя компютър. [/color][/b]

Бе баш в нейния е, ама като гледам со кротце, со благо го е оправила Laughing
Виж целия пост
# 518
[..] не съм госпожа Бела, а госпожа Падалекълс !!!!

Bъх, мон Дю, екскюзЕ моа. Нека вос марис дойдат да ме пунирр Wink пор с'е ерор импардонабл.
Виж целия пост
# 519
Точно при мен си беше грешката. Добре, че се появи Феята иначе го бех закъсала като Марко у Косово поле направо...
Фейче, ще ти напиша приказка за благодарност.
Виж целия пост
# 520
Точно при мен си беше грешката. Добре, че се появи Феята иначе го бех закъсала като Марко у Косово поле направо...
Фейче, ще ти напиша приказка за благодарност.


Приказка за феята и момчето с демонската кръв може би? Flutter Laughing
Виж целия пост
# 521
Приказка за феята и момчето с демонската кръв може би? Flutter Laughing
Точно!
Виж целия пост
# 522
Приказка за феята и момчето с демонската кръв може би? Flutter Laughing
Точно!

Може да включите и за Феята и момчето с микровелето. За съспенс Grinning Wink Единият иска да я затопли, но идва другият и я спасява Grinning
Виж целия пост
# 523
Приказка за феята и момчето с демонската кръв може би? Flutter Laughing
Точно!

Това ще да е кратка приказка...

имало едно време една Фея, която била праведна и невинна.
Тогава дошло момчето с демонската кръв.
Феята го видяла ... и си загубила ума.
Момчето я целунало и тя припаднала....

сега е спящата красавица, но чака от CW да спонсорират продължението на нейната история

[..] не съм госпожа Бела, а госпожа Падалекълс !!!!

Bъх, мон Дю, екскюзЕ моа. Нека вос марис дойдат да ме пунирр Wink пор с'е ерор импардонабл.

ще те пунир, пунир... а ти ще крие енкор енкор

и после пак ерор, ерор, пунир, пунир...

прекрасен начин за прекарване на дните


 
Виж целия пост
# 524
Това ще да е кратка приказка...

имало едно време една Фея, която била праведна и невинна.
Тогава дошло момчето с демонската кръв.
Феята го видяла ... и си загубила ума.
Момчето я целунало и тя припаднала....

сега е спящата красавица, но чака от CW да спонсорират продължението на нейната история



 

Аааа, нц Naughty
Приказката ще е така:

имало едно време една Фея, която била праведна и невинна.
Тогава дошло момчето с демонската кръв.
Феята го видяла ... и момчето си загубило ума. И разбрало, че феята не е чак толкова невинна Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия