Страхотна диета, страхотни тела /режим на доц. Байкова/-28

  • 59 368
  • 727
# 30
Аз съм от вчера само на Байкова, но от две седмици съм почти само на плодове и мляко, с малки изключения. На мен ми става лошо понякога и ми се вие свят, но това е защото си ходя на фитнес 3-4 пъти в седмицата и се натоварвам с работа, деца...Но иначе глад- рядко, за щастие.
Днес за първи път от много време ще ям месо.
При мен резултат от двете седмици в КГ няма, но малко усещам по дънките си намаляване на обиколката.
Упсех на всички красиви майчета  bouquet
Виж целия пост
# 31
 Hug
Ние приключихме почти с първата диетка, но мислим да продължим още няколко дни на нея, чувстваме се лекички и ни е добре  Peace
Малко я пообъркахме май, днес сме на млечен (доста сме я пообъркали  newsm78 ), ама няколко прегрешения през уикенда, та днес даже се чудихме с колежката, дали да не я направим отново тази първата  newsm78
По късно ще ви кажа, какво сме решили  Peace
Виж целия пост
# 32
Не се меря, но чувстам застой. Ноо продължавам. Днеска ми е въглехидратен ден да видим!
Успех на всички. Чудя се и аз дали от събота да почвам втория режим или да продължа с този. Ако продължи застоя май ще пробвам другия режим. Peace
Виж целия пост
# 33
Здравейте! Хайде и аз в кюпа,че зимата доста се "напомпахме" ooooh!.Обещавам да започна от утре Laughing
Миналата година се пробвах-страхотен резултат и то само след първите 2 цикъла.Нямах сили за 3-тата част.
Виж целия пост
# 34
Момичета здравейте  Hug

Бих искала да Ви попитам какви резултати имате до сега ? И при глад какво си хапвате да залъжете глада ? 

Благодаря Ви за отговорите !

На мен ми е трети ден = млечен  Simple Smile тараторче ... за сега съм около 600 гр. надолу , но се чувствам доста по лека . Вие всеки ден ли се мерите ?

Приятен ден за сега  Wink
Виж целия пост
# 35
MiqS  при глад ме оправя чай и плод, още не съм яла хляб със зеленчук, защото нямаме читав хляб в нас, само бял  Laughing
Днес похапвам ориз с домати Sunglasses
Виж целия пост
# 36
Привет и от мен! Да се отчета...
Вчера бях на боб+салатка за обед и картофи на фурна+салата за вечеря. Прегреших с 1/2 чаша вино, но имаше повод.   Blush
Днес съм на мляко с круши в 8,10, 16, на айсберг с мляко за обед и таратор за вечеря. Чудех се, дали може така или трябва да е все същия плод/зеленчук за целия ден  newsm78
Иначе стоя настрани от прегрешения- мммм, как бих си хапнала малко от пицата на децата, или пуканките, или малко шоколадче, а пък как ми липсва бисквитка с кафето...Незнам слабите хора дали всъщност са по-щастливи от не-слабите  Sad
Успех на всички и давайте идейки за манджички  Mr. Green
Виж целия пост
# 37
Днес Таратор Ден при мен

mona и аз се чудя дали е толкова проблемно да се сменят нещата. от 3-4 дни почнах да спазвм точно диетата да видим. Добре се чувствам, засега не ме изскушават много вкусотийките около мен. Онзи ден пийнах малко кампари и сода, но и при мен имаше повод, здраве да е Grinning
Виж целия пост
# 38
Да се отчета днес- чай, ягоди, броколи, пилешка пържола. Това хапвам днес. Чувствам се добре  Sunglasses
Черпя с ароматен чай

Вчера направих грешката да чета за диетата в други форуми. Няма никакъв смисъл, не е мотивиращо. Нищо повече няма да чета, себе си само ще гледам. Mr. Green
Виж целия пост
# 39
Здравейте ,

от вчера съм на тази диета  Grinning дано да имаме добри резултати всички в този форум  Peace
Виж целия пост
# 40
Забравих да попитам ще е пречка ли за диетата ако всяка сутрин пия вода с лимон  Mr. Green
Виж целия пост
# 41
Дани, не мисля, че има проблем да пиеш вода с лимон. Все пак е вода, не е течен шоколад Wink
Аз имам да питам: хапвате ли хляб и ако да, смесвате ли го с друг въглехидрат или само хляб+салата? Защото днес хапнах една филийка черен хляб с ориза (въглехидратен ден ми е) и ми беше виновно след това  Confused
И още- овесените ядки за да не ги смесвам с белтъчини как точно да ги консумирам. Аз обичам, ама ги правя с кис мляко, знам че има опции със сок, ама не ми харесва.
Успешен ден!   chef
Утре ми е ден за теглене, след 1 седмица диета, да видим...
Виж целия пост
# 42
Здравейте момичета,
черпя кафенце .
Днеска ми е въглехидратен ден- ягоди, чай, замислила съм варени картофи и домат за обяд и вечеря.
Чувствам се много добре, не усещам глад като спазвам часовете.
Преди хич не вярвах, че е добре да се яде на често, но сега се убеждавам, че е така. Хем свалям, хем ми е по- добре.
Точен отчет за свалени килограми не мога да дам, защото не се меря, но гледката в огледалото ме радва. За разлика от преди, когато съм губила тегло, този път изчезват точно тлъстините ( да чукаме на дърво). Това най ми харесва. Успех ви пожелавам.
Аз се изскушавам с капучино, но те и без това го правят много силно, ще взема само на кафе да мина. Simple Smile
Виж целия пост
# 43
10 дни -  -3 кг при мен. Хич не е много и даже не са пълни 3, а 2800, незнам защо. Прегрешила съм с малко. Но днес прегреших окончателно, просто нямаше как...Ама не е за тоя форум...
Мисля да мина малко на пост и после пак да направя отключващата.
Успех момичета! Simple Smile
Виж целия пост
# 44
Здравейте,
започнах отново от понеделник  Rolling Eyes, така че вече трети ден се чувствам много добре  Grinning
още не съм се теглила, ще изчакам малко  Wink днес млекце  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия