Страхотна диета, страхотни тела /режим на доц. Байкова/-28

  • 59 369
  • 727
# 45
mona жалко, дано намериш подходящия начин за теб  Hug
dani.m73  продължавай напред!
Аз днеска съм въглехидратна- напнах ябълка и чай, за обяд и вечеря съм замислила спагети с тиквички и броколи. Не знам как ще ги пържа без мазнина, може и във фурната да ги метна, ще видим. 10ти ден ми е. Чувтвам се много добре, не съм гладна, не ме изкушават други храни ( да чукаме на дърво). За килограми не знам, не съм се мерила по принцип от много време, обаче замислям към 20то число да се премеря, да видя къде се намирам Laughing
Иначе се побирам вече в дрехи, които преди не закопчавах. На пипане сланините бавно и постепено изчезват, хубавото е, че бюста не намалява, или поне не много, сутиените са още пълни. Mr. Green

dani.m73 черпя кафенце! Успешен ден! С какво го ядеш млякото?
    
Виж целия пост
# 46
Здравейте и аз от понеделник съм на тази диета,днес съм на мляко и плодове ,но искам да попитам дали сутрин мога да пия кафе ,че немога без това . Задължително ли трябва да ям 5пъти защото  сутрин в 8 часа или не съм станала или изобщо немога да ям .Обикновенно първото ми ядене е в10 ч. -има ли някакъв проблем
Виж целия пост
# 47
Може кафе  Wink Аз следобеда пийвам, пада ми кръвното тогава.
Храненията е задължително да са 5- ако ставаш по- късно, най- добре спазвай интервалите. Първото в 10, после в 12, после в 14 и тн.
Аз започнах да отслабвам, като почнах да ям начесто Wink Успех!!
Виж целия пост
# 48
Благодаря за отговора ти колко кила свали
Виж целия пост
# 49
Не съм се мерила от година сигурно. Точни цифри не мога да ти дам, но резултата е видим, дрехите ми станаха широки , побирам се в такива, които преди не закопчавах. И се чувствам добре и не гладувам Simple Smile  Wink
Виж целия пост
# 50
Аз сигурно тези дни ще страртирам наново от диета 1, много ми беше добре, ни глад, ни нищо. Сега карам малко на плодове, вечер и една салатка и това е. Така се опитвам да пообъркам организма, та да почна да свалям по бързо, щото нямам много и то става по бавно и така  Wink
Виж целия пост
# 51
Здравейте! И аз да се включа тук  Grinning Вече девет дена съм на тази диетка(първата).. 2 килограма надолу, но нещо се застопорих и не мърдам повече да му се невиди  Rolling Eyes Единствените ми прегрешения засега са кафето с малко мляко, но без захар. Продължавам пък ще видим. Утре ще съм ябълки и пилешко филе с краставици.
Виж целия пост
# 52
днес съм на въглехидрати /картофена салата с зелена салата/ ще се претегля следващата седмица и ще пиша за резултата
Виж целия пост
# 53
Здравейте,
днес млекце  Grinning чувствам се много добре, макар че не хапвам често/ 3 пъти дневно/   Simple Smile

ibsena ям млякото без нищо , аз и в дните с плодовете не хапвам много от позволените храни  Wink

ще се претегля в понеделник и дано кантара да ме зарадва  Peace
Виж целия пост
# 54
И аз днес карам на кисело мляко + задушен спанак, много е вкусно  Grinning но и това омръзва... Общо взето установих, че само с глад нещата не стават трябва и спорт. Ще се въоръжа с търпение и тук ще си даваме взаимна подкрепа, че лятото идва  Flutter
Виж целия пост
# 55
Аз днеска хапвам риба и зелена салата. Супер е Simple Smile
За утре се чудя кой плод да ям с млякото. Ще изляза сутринта да си харесам нещо.
Иначе съм стрикна с храненията и часовете. Вчера се изложих с едно капучино по обяд, много ми се допи, и една бира вечерта.  Много ме хвана яд за бирата, никак не ми беше добре след нея. Тялото ми съвсем е отвикнало на алкохол.
Резултати има- колана стесних с 3 дупки. Много съм доволна Simple Smile Успех момичета и не гладувайте. За мен установих, че е пО- добре да хапна повече от храните или по на често. Метаболизма да работи.
Виж целия пост
# 56
Привет момичета!  Simple Smile
Аз не се отказвам от диетата, но прегреших на 10-я ден, изпих 2 чаши вино, ама няма как след като сина ми си разби главата и ходихме до спешното, трябваше ми нещо да ме съвземе от шока.  Sad
Спрях я на 11-я ден и минах на пости, днес се теглих ( край на първата диета, точно 2 седмици от началото), с прегрешенията съм 3.600 надолу. За което съм доволна, дънките определено ми стоят по-добре. Сега съм решила да изкарам поста до Великден и да почна пак Диета 1.
Татяна, абсолютно си права, аз преди месец установих, че въпреки че тренирам като луда, без глад не става, ако си ядеш каквото и колкото ти се яде не се получава. Слава богу при комбинация резултата е налице. Успех на всички! Heart Eyes
Виж целия пост
# 57
Mona, надявам се синът ти да е добре вече. Не се питеснявай за виното и аз си позволявам по една чаша бяло вино понякога, то няма как...като те поканят някъде с повод и ти да пиеш водица, не върви някак  Simple Smile
Аз току що схрупах една ябълка за закуска, а иначе днес ми е ден за въглехидрати замислила съм да хапна салатка от краставици и филийка от хляб Тонус. От това което изчетох за диетката установих че тр. да се спазват часовете за хранене, а аз често пропускам междинките. Днес иначе ми е ден 12 -ти от първата диетка и се чувствам много добре newsm47
Успех на всички днес, да изкачим поредното малко стъпало към общата ни цел!!!
Виж целия пост
# 58
mona дано сина ти се оправи бързо  Hug разбираемо е за виното , не се притеснявай.
На мен днес ми е 13ти ден- ягоди с кис. мляко. Ще удължа първата част с 3 дни, още не съм решила с кой режим да продължа. Лошото е че идва Великден, трябва да се вмести в режима.
Ще гледам около мен да се вземат само козунаци със стафиди, мразя стафиди, да не ме изскушават  Laughing
taitiana трудно се спазват часовете, особено ако работиш, пътуваш и тн. Аз понякога закъснявам половин-един час, но какво да се прави. Броя на храненията гледам да го запазя. А и като се храня на често не чувствам никакъв глад. Peace
Успешен ден дами! Simple Smile
Виж целия пост
# 59
Момичета, да ви споделя вчера по обяд не се въздържах и се качих на кантара и резултатът е минус 1 кг, общо от началото стават минус 3 кг. Направо ми идва да хвръкна от радост  newsm44
Днес ми е 13 - ти ден. И аз се чудя дали да не изкарам още една седмица на първия режим и след Великден да започна втората диетка? Притеснява ме този празник, с всичките софри които го съпровождат  newsm12
Слънчев и успешен ден с диетуването! Аз днес пак съм на кис. мляко и краставици. 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия