Страхотна диета, страхотни тела /режим на доц. Байкова/-28

  • 59 371
  • 727
# 75
Здравейте, от днес започвам и аз с вас, тази диета. Имам една чуденка, ако може по-напредналите да помагат. По принцип ставаме около 9 часа с малката, после имаме миене преобличане и минава още половин час. Та как според вас е най-добре да направя часовете за хранене.
Виж целия пост
# 76
Вики, просто започни в 10  Peace
Ние с колежката от утре сме отново тук, че нещо покрай празниците се поотпуснахме доста.
Ние правим режим 1  Peace

Утре ще сме на млекце и най вероятно печени ябълки (ако намеря време да опека, де) Peace
Виж целия пост
# 77
Мама Вики спазвай интервалите. Когато и да успееш да закусиш, следващото ядене след 2 часа и тн.
По принцип е хубаво часовете да се спазват точно, защото тялото в тях очаква хранене. Разбира се всеки си има задачи и не винаги могат да бъдат изпълнени. Аз спазвам до колкото е възможно часовете, после и интервалите и винаги броя на храненията и съм много доволна от резултата. Успех, ще видиш с времето как ще си нагодиш ежедневието с режима.  Hug
viki73 Много хубав резултат! Благородно завиждам Simple Smile

Успешен ден, днеска съм на таратор Sunglasses
Виж целия пост
# 78
Здравейте!Вики както ти казват и другите момичета така и аз правя.Аз с малката ставаме към 7.30 но в 8.00 пропускам и първото ми хранене е в 10.00 часа защото не мога да ям толкова рано и до тогава пия кафе с мляко.Ibsena_ благодаря за похвалата днес ще бъда на пиле с домати и ябълки а утре ще се премеря и ще докладвам.Хубав ден на всички   bouquet
Виж целия пост
# 79
Здравейте, момичета! Аз изкарах общо 3 седмици на първата диета и след един разтоварващ ден само на марули подкарах втората диета. На Великден само наруших режима с козунак и суджук ама неможах да стърпя  Embarassed Успех на всички и мнооого минусчета  Praynig
Виж целия пост
# 80
Здравейте, от утре съм с вас. Ще правя режим 1, за първи път.... Мн се надявам малко да отслабна ....поне 7-8 кг  Rolling Eyes Утре първи ден ще си забъркам купа с таратор и цял ден на него   chef
Виж целия пост
# 81
Ние с колежката сме на линия- за днес сме приготвили кисело мляко и печени ябълки  Peace

Здравейте, момичета! Аз изкарах общо 3 седмици на първата диета и след един разтоварващ ден само на марули подкарах втората диета. На Великден само наруших режима с козунак и суджук ама неможах да стърпя  Embarassed Успех на всички и мнооого минусчета  Praynig

Колко свали за тези 3 седмици?
Аз искам на сантиметри да сваля, килограмите не ме интересуват, само сланинки и то от паласките и ръцете най-вече имам за сваляне  Thinking
Виж целия пост
# 82
ivka76 аз това най- много и харесвам на диетата, че свалям точно от сланинки. Първо ми се махнаха тези по ръцете, лека полека тези от корема и най бавно тези от вътрешната страна на бедрата. Предполагам е въпрос на структура къде сваляш първо. Аз цял живот съм си имала коремче, луфт също не си спомням да съм имала. Вече доста по- бавно ми действа диетата, но не остават и много килограми за сваляне, да не повярва човек. Laughing
Ети нека първия ден мине гладко Simple Smile Отдай се на диетата, не е мъчение, няма и да гладуваш Simple Smile
Успешен ден момичета!
Виж целия пост
# 83
Добро утро момичета!Аз вчера бях на пиле и домати,но вечерта ядох салата вместо само домати и днес кантара ми е +200гр.обаче продължавам днес на к.мляко и ябълки пък да видим кантара утре Laughing ivka76 защо печени ябълки  Thinking по добре ли е от пресни или просто въпрос на вкус Grinning Хубав ден на всички и много минуси.
Виж целия пост
# 84
Вики, от печените не ми стърже корема, като от пресните и са по сладички  Wink Но ги пека без нищо, ей така ги беля, режа и в тавата с малко водица. Та мисля си, че са режимни. За днес менюто:
В 7,30ч.- чаша фреш от портокал и грейпфурт.
В 10ч.- половин кисело мляко с няколко резенчета печена ябълка.

И едно кафенце с една капка мляко  Peace

Ибсена, дано и при мен да е така, да се топят сланинките, нали ви казах най-вече на ръцете и на поясчето.
Аз пък цял живот не съм имала корем, нито ръце дебели, като качвах беше само на дупе и бедра, ама откакто родих се получи обратното, първо качвам на ръце и паласки и целулит  ooooh!
Виж целия пост
# 85
Искам да се похваля Simple Smile Днес ми е 5-ти ден от диетата. Започнах от 62,4. Сега съм вече 60,6 Peace Знам, че сигурно голяма част е задържана вода, но и това си е постижение. Коремът ми видимо се прибра. Ако вървя с такива темпове, мисля че 14 дена ще ми бъдат достатъчни. Пишете момичета при вас как се развиват нещата Hug
Виж целия пост
# 86
Привет  Hug къде сте всички никой няма от вчера newsm78 Аз вчера хапнах малко торта и естественно сутринта няма минуси ,но пък и плюсове няма така,че засега добре.Днес съм на к.мляко и ябълки ама стриктно обещавам newsm10 утре ще пиша за резултати от обещаното.Вчера си направих страхотен ориз.
Виж целия пост
# 87
Здравейте ослабващи момичета Simple SmileТази диета и на мен ми допадна като идея защото консумираме доста мляко в къщи.Та да се допитам до вас:значи млякото си го квася сама.Може ли да е с домашно кисело мляко?Кафето си задължително до пия с малко пресно мляко само по едно сутринта е.Пречи ли?И пия кефир който също е от мляко.Не ми се иска да го спирам.Мога ли да го консумирам?Ще съм ви много благодарна за отговотите.Аз мисля да я започна след Гергьовден че ще хапваме тогава печеничко и да ми е за последно  chef
Виж целия пост
# 88
Жени може да е домашно, само да е с по- нисък процент масленост. Аз лично ям 2%. Иначе за кафето и на мен това ми е проблема- обожавам капучинота и не мога да се откажа от тях. На ден пия поне по едно. Не е голяма трагедия Mr. Green За кефира не знам. Успех, ще ти хареса диетата щом обичаш мляко.

Аз иначе съм добре. Днеска хапнах рибка и салат дом+ краставици.
Успех на всички  Hug
Виж целия пост
# 89
Благодаря искрено HugСамо кефира незнам какво да правя? newsm78.Аз си го пия сутрин и вечер малко преди лягане.Освен да го спра вечерта и сутринта вместо мляко да изпия него.Това сега ми хрумна докато пиша LaughingА млякото което ми носи една жена е мнооооого хубаво.Но задължително обирам каймака отгоре като изстине.От него си правя масло и не купувам.Ох нямам търпение още няколко дни и да започна и аз.Че се побърквам от сланинките на корема.Имам да свалям около 6-7кг.Дано да успея Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия