Страхотна диета, страхотни тела /режим на доц. Байкова/-28

  • 59 369
  • 727
# 60
taitiana  много се радвам за резултата ти! Честито  Party И още надолу да слиза.
Аз в сряда съм решиа да се меря, въпреки че не знам точно от колко тръгнах, но все ще видя къде съм  Laughing Бавно но славно се движим към целта! Супер Simple Smile
Добре, че днеска нямам празнуващи около себе си. Честито на имениците тук Simple Smile
А за Великден направо не знам- козунак няма да хапнем, дроб сърмата май също няма да се впише във въглехидратен ден. Зелена салата + агнешко / яйца остава  Laughing Ще го преживеем  Laughing
Виж целия пост
# 61
Здравейте! Как я карате? Борите ли се с кантарчето  Rolling Eyes Днес осъзнах, че ми е 14-тия ден от първата диета Simple Smile при това като изключим кафето с мляко и понякога малко бяло винце мога да се похваля че добре се справям! Взех решение да изкарам още две седмици  на първия режим преди да продължа нататък с втория. Какво е вашето мнение, редно ли е?
Виж целия пост
# 62
Аз засега продължавам на режима. Днес таратор, обаче пак не устоях на пустото капучино  #Cussing out Но няма повече, или чисто кафе или чай. Толкова е излишно, толкова калорично. Ама айде няма да се вманиечавам  Laughing Станалото станало.
Този уикенд ще са големите изпитания. Mr. Green

Успех taitiana  и на всички други. Не се меря, но лека полека усещам че изчезват тлъстините Flutter .
Бавно, но славно. Пред цикъл съм и ме гони доста повече апетит, и са ми малко заслабени ангелите, но държа фронта.
Виж целия пост
# 63
Ibsena, голяма работа едно капучино, аз всеки ден пия по две кафета с прясно мляко но без захар, от това удоволствие немога да се лиша  Simple Smile
На мен днес ми е 15 -тия ден , но продължавам с първата диетка (похапнах кисело мляко със задушен лапад).
Къде се изпокриха всички? Няма много пишещи тук, а така имам нужда от подкрепа  smile3514 Само си повтарям колко добре ми стоят дънките и че просто трябва много упоритост и движение разбира се. Уффф, края на седмицата ще бъде много труден  Weary
Виж целия пост
# 64
Здравейте,

продължавам с малки прегрешения  Embarassed не съм се теглила, но и аз усещам панталона да се ветрее около мен  Laughing аз също мисля да повторя първата диета  Peace
успешен ден  Hug
Виж целия пост
# 65
Браво dani  smile3501 Много е хубаво усещането да облечеш някоя дрешка и да установиш че ти е широкичка. Само че трябва много воля и самоконтрол. На мен днес ми е 16 -ти ден, но продължавам на първия режим. Днес бях на порокали(много кисели ги улучих  smile3511) а за обяд и вечеря хляб Тонус и краставици на салата. Утре пак ще дъвча кисело мляко със задушен лапад (вече си го правя като професионалист на заготовка и във фризера   chef). Много ме мързи ама сега все пак ще се напъна малко физически щото иначе ефекта е нулев, само дето си стоя гладна.
Стискам палци на всички да са железни по пътя си към целта!
Виж целия пост
# 66
Здравейте момичета  Hug има ли място за нови Grinning Аз след празниците мисля да се включа при вас досега бях на монодиета,но искам да сменя малко режима и си избрах вас имам още 5кг.които искам да сваля.Ще гледам да не преяждам козунак,за да започна при вас от 60кг.колкото съм в момента.Доскоро newsm10
Виж целия пост
# 67
Добре дошла viki  Hug И аз съм сравнително новичка тук и въобще за първи път пиша в какъвто и да е форум, но мисълта че имам хора които ме подкрепят и се борят с тлъстините както мен ме ободрява  Grinning
Много ме притесняват следващите 10 дни, защото ще съм малко в отпуска и ще изляза от всекидневния си график...дано да бъда стриктна доколкото е възможно  Rolling Eyes
Хубав празник на всички   bouquet
Виж целия пост
# 68
Здравейте момичета Hug След много чудене и аз реших да се присъединя към вас. Започвам диетата от утре. Нямам много кг за сваляне и дълго време се заблуждавах, че ще ги сваля със спорт и "леки" ограничения. Проблемът ми е, че ям много сладко и ако нямам конкретен режим просто не мога да се въздържа. Другото нещо, което ме разсейва от постигането на целта е, че всички около мен ми обясняват, че съм луда да искам да отслабвам и т.н. Но 2 кг чиста сланина не са никак малко Laughing
Щях да забравя Simple Smile
Христос воскресе! Весел празник! Днес ще си хапна, а от утре съм сериозна
Виж целия пост
# 69
Христос Воскресе момичета Hug Бъдете здрави!

Който се чуди да го почва режима, числото на кантара, което видях беше като това от преди 5-6 години, мнооого съм доволна. Днес ще хапна агнешкото и салатка от всички великденски гозби. Но са много тлъсти тази година  #Cussing out

Стискам палци днеска да задържим фронта.  Hug
Черпя кафенце
Виж целия пост
# 70
Привет отново  Simple Smile
След прекратяване на диетата на 12-я ден и минаване на  пости, съм много доволна че 3 седмици след началото съм -5 кг Party
Утре ще изкарам една лунна ако мога и смятам после да подхвана диета Номер 1 отново. Ако може да ми стопи и останалите 5 които имам да свалям ще съм супер щастлива. Днес прегреших но умерено, главно с кифлите  Embarassed Иначе на обед- съомга на скара и салата, не съм прекалявала. Вечерта на чай.
Христос Возкресе! Heart Eyes
Виж целия пост
# 71
Честит празник на всички момичета!  Hug Аз от днес съм при вас както обещах.Като mona ако мога днес ще изкарам една луна пък ако не мога съм на млекце и ябълки.Може ли да кажете какво мляко си купувате,защото аз мисля да съм на култура 0,1.Хубав ден на всички. Laughing
Виж целия пост
# 72
viki73 аз в момента ям Боженци 2% и съм доволна Simple Smile
Мона, браво за хубавия резултата!И аз като теб съм свалила около 5 кг и ще е супер, ако успея още 4-5. Продължамаве.  Чувствам се много добре не ме мъчи въобще диетата. Вчера само няколко хапки козунак пробвах, колкото да не обидя гостите, бяха донесли домашен.
Сложила съм кафе, чувствайте се почерпени Hug Успех днес Simple Smile
Виж целия пост
# 73
И на ме първият ми ден е засега успешен. Почти бях решила и аз да ям ябълки, но много ми остъргват стомаха. Затова предпочетох круши. Знам, че са по-сладки, но реших като за начало да си угодя Laughing Ще видим утре как ще се справя в офиса. Моята цел са около 2-3 кг и си мисля да направя само първата диета от 14 дена. Дано да са достатъчни.
Виж целия пост
# 74
Добро утро момичета  HugОт луната вчера съм много доволна -1.400кг.  newsm44.  Днес съм се заредила с мляко и ябълки и ще карам на тях,а пък ако много огладнея довечера,защото вечер ми идва апетита ще хапна салата,но ще гледам да съм режимна .Хубав ден на всички
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия