Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво представлява режимът на Страхотна диета?
Какви са основните принципи на здравословното хранене, диетата, описана в публикациите и диетата?
Какви са различните нива на диета?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво представлява режимът на Страхотна диета?
Режимът на Страхотна диета е оптимален план за здравословно хранене, който има за цел да научи как да се храним, като същевременно помага за отслабване без глад. Диетата се състои от три нива, като първото е отключващо. В него се препоръчва консумацията на кисело мляко, плодове, зеленчуци, протеини и въглехидрати в определени комбинации за всеки ден.
-
Какви са основните принципи на здравословното хранене, диетата, описана в публикациите и диетата?
Основните принципи на здравословното хранене включват консумацията на определени храни в определени комбинации за всеки ден, като се препоръчва максимално количество кисело мляко, плодове, зеленчуци, протеини и въглехидрати. Важно е и приемът на около 2 литра вода на ден. Диетата, спомената в публикациите, се основава на консумацията на кисело мляко и определени видове плодове и зеленчуци през целия ден. В различните дни се избира различни видове храни, като се поддържа разнообразие в храненето. Протеиновите дни се считат за успешни, а разнообразието в храните допринася за спазването на диетата. Диетата се основава на принципите на монодиетите, като включва различни дни за консумация на определени видове храни - млечни, въглехидрати, протеини и други. Вариантите се считат за въглехидрати, което ги прави подходящи за консумация по време на дни с въглехидрати.
-
Какви са различните нива на диета?
-
Какви са примерите за храни в различните дни на диетата?
-
Какви са резултатите от диетата, споделени от участниците във форума?
И още надолу да слиза.
Но няма повече, или чисто кафе или чай. Толкова е излишно, толкова калорично. Ама айде няма да се вманиечавам
.
Само си повтарям колко добре ми стоят дънките и че просто трябва много упоритост и движение разбира се. Уффф, края на седмицата ще бъде много труден

Много е хубаво усещането да облечеш някоя дрешка и да установиш че ти е широкичка. Само че трябва много воля и самоконтрол. На мен днес ми е 16 -ти ден, но продължавам на първия режим. Днес бях на порокали(много кисели ги улучих
) а за обяд и вечеря хляб Тонус и краставици на салата. Утре пак ще дъвча кисело мляко със задушен лапад (вече си го правя като професионалист на заготовка и във фризера
). Много ме мързи ама сега все пак ще се напъна малко физически щото иначе ефекта е нулев, само дето си стоя гладна.
Аз след празниците мисля да се включа при вас досега бях на монодиета,но искам да сменя малко режима и си избрах вас имам още 5кг.които искам да сваля.Ще гледам да не преяждам козунак,за да започна при вас от 60кг.колкото съм в момента.Доскоро
. Днес съм се заредила с мляко и ябълки и ще карам на тях,а пък ако много огладнея довечера,защото вечер ми идва апетита ще хапна салата,но ще гледам да съм режимна .Хубав ден на всички