Сайтове за колективно пазаруване – да обсъдим сделките – тема 6

  • 42 575
  • 714
# 15
Моите ваучери са от предишната оферта от Лапни - пица, салата и бира  Flutter

Иначе ги поръчах два дни предварително, можеш да звъннеш и да попиташ  Peace
Виж целия пост
# 16
Поля от слънчогледи, и моите са от там - имам 2 ваучера.  Peace
Виж целия пост
# 17
Редактирах се  Peace
Когато се обадих, момичето ме попита дали искам да поръчам за днес - явно зависи колко заявки имат  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 18
Запис   bouquet

Аз вчера имах проблем с регистрацията в grupo при опит да направя покупка - не ми прие мейла, затова се регистрирах с друг. Сега обаче се оказа, че имам два акаунта и че всъщност системата ми е приела три пъти поръчката. Едната е със статус платена - другатите две не.  Тоест имам два дни за да ги платя, но аз няма да ги ползвам, защото ми трябва само един ваучер. Та се замислих, не е ли подвеждащо за фирмите, предлагащи услуги - така някой може да резервира примерно 20 ваучера и да не ги плати. А някои от офертите са с ограничен брой ваучери.  newsm78
Виж целия пост
# 19
http://bg.kolektiva.net/sofia/closed/domashna-pasta-po-izbor-s-b … t-ot-prjasna.html
Закупих три ваучера на тази оферта и се надявам днес да ми ги дадат (вчера преведох парите). Утре на обяд сме там.   chef
Виж целия пост
# 20
zvanche,   bouquet за темичката. Предходната яко дразнеше, както и отбелязах там. Браво и на Мамма за реакцията, която по библейски бави, но не забравя  Joy

Аз съм в изчакване на по-добрите оферти Thinking, че нещо само глупости напоследък. И нека си ги има и в идеалния център, че иначе хептен няма да мръдна..

Виж целия пост
# 21
Някой може ли да ми каже къде се намира това - http://www.zadrujno.bg/470/shokolad-fontan-sladko-atelie-figurki … ane-otstapka.aspx ?
Виж целия пост
# 22
Здравейте от Пловдив. Днес в Грабо много ми хареса тази оферта http://grabo.bg/3-noshtuvki-sas-zakuski-za-dvama-vav-velingrad-plius-spa-0ztq45m
Някой ако е ходил да даде мнение за хотела.
Виж целия пост
# 23
Вчера най-накрая използвах ваучера си за Боутек масаж. Беше интересно. Препоръчвам го на всеки, който има някакви проблеми. Не знам дали си внушавам, но от една процедура спря да ме боли кръста. Ще видим как ще е след втората.
Виж целия пост
# 24
Ще взимам ваучер за пица,колко са големи пиците/мама мия/имам 3 мъже в къщи,ядящи за по двама.
Поля от слънчогледи рибите от сушито са на работа в спа процедурата,като ги нахранят ще има и за сушито, Laughing в този ред на мисли не ги ли прехранват с толкова клиенти от фиш педикюра Simple Smile
Виж целия пост
# 25
http://bg.kolektiva.net/sofia/closed/domashna-pasta-po-izbor-s-b … t-ot-prjasna.html
Закупих три ваучера на тази оферта и се надявам днес да ми ги дадат (вчера преведох парите). Утре на обяд сме там.   chef

А ние в събота. Mr. Green На мен пицата+салата от Мама Миа не ми хареса.

Обмислям офертата за Батак - http://klik.bg/offer.php?id=185839
Виж целия пост
# 26
Здравейте от Пловдив. Днес в Грабо много ми хареса тази оферта http://grabo.bg/3-noshtuvki-sas-zakuski-za-dvama-vav-velingrad-plius-spa-0ztq45m
Някой ако е ходил да даде мнение за хотела.
И аз я харесах Simple Smile Само трябва да се разровим и да видим отзиви за там.
Виж целия пост
# 27
Здравейте от Пловдив. Днес в Грабо много ми хареса тази оферта http://grabo.bg/3-noshtuvki-sas-zakuski-za-dvama-vav-velingrad-plius-spa-0ztq45m
Някой ако е ходил да даде мнение за хотела.
И аз я харесах Simple Smile Само трябва да се разровим и да видим отзиви за там.


Момичета и аз съм за тази офетра изглежда за без пари и тов хотел 4 звезди, дано няма някъде уловка!!!И аз ще търся отзиви за хотела първо а после ще се радвам!!!! Party Party Party Party Party
Виж целия пост
# 28
Ще взимам ваучер за пица,колко са големи пиците/мама мия/имам 3 мъже в къщи,ядящи за по двама.
Поля от слънчогледи рибите от сушито са на работа в спа процедурата,като ги нахранят ще има и за сушито, Laughing в този ред на мисли не ги ли прехранват с толкова клиенти от фиш педикюра Simple Smile

Страшна комбинация ще да е това, Ива  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

А иначе аз питах на рибешкото спа няма ли шанс да преядат и момичето беше категорично, че няма - даже ги дохранвали тия рибоци вечер - явно нямат наяждане Grinning Grinning Grinning

Иначе и аз си купих ваучер за пиците на Мама Мия - малко се изнендадах щото исках един, а накрая се оказа, че съм си купуила два, без да знам как  - ама айде сигурно аз не съм се ориентирала Simple Smile)
Иначе в менюто има пише, че голямата пица е 580 гр... а дали е така - да кажат хапвалите там Simple Smile
Виж целия пост
# 29
  Мahidevran, аз съм за прическа номер 1  Peace
 Zvanche, благодаря за темата   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия