Сайтове за колективно пазаруване – да обсъдим сделките – тема 6

  • 42 574
  • 714
# 105
Аз пък днес купих ваучери за мен и любимия да се позабавляваме в луна-парка в Гео Милев Mr. Green Не знам колко е изгодна сделката, но все пак дадох само 6 лв (ползвах 10-те лв бонус в Задружно) и мисля да позлваме трите атракциона за възрастни, което би ни струвало 18 лв на нормални цени, така че мисля, че все пак имаме сделка Wink
може ли линк към сделката  bouquet
Виж целия пост
# 106

..............Днес чакам пици от Mamma mia  Flutter
А ти кога ги поръча? Чудя се дали мога да ги поръчам за довечера?  Thinking Или трябва от днес за утре....

Момичета, вчера един симпатяга донесе пиците на Мамма мия у нас (чак в Обеля). Много мило момче. Дадох му 4 лв - просто за да се почувства добре и той беше много щастлив Simple Smile  newsm44
Пиците бяха супер - капричоза- шунка, гъби, кашкавал... А салатата ме омагьоса- марулка, доматчета и сирене - настъргано, със зехтин и босилек. МММММ И бира има още в хладилника - супер са.   Kissing Heart
Ааааи и на въпроса ти- поръчах ги в 3 на обяд, първо ги сиках в 18 часа ,после в 19.30 ч., а момичето дори не загуби контрол. Мен ме спечелиха Simple Smile
[/quote]

И аз ги 4акам към 19 часа,ако ми харесат поръ4вам от другите  Mr. Green
Виж целия пост
# 107
Момичета, моля ако имате впечатления за следните салони и оферти, да споделите.....

http://www.slon.bg/sofia/109-2br.-manikur-+-lak-%28frenski%29-za … v.-vmesto-za-24lv.

http://www.slon.bg/sofia/110-seshoar-i-manikur-sys-dekoraciq-na- … v.-vmesto-za-36lv.

http://www.grupovo.bg/index.php?p=offer&id=100  Какво представлява парафиновата терапия?

http://ofertomat.bg/offers/view/16.html

В питанка съм...... newsm78
Виж целия пост
# 108
може ли линк към сделката  bouquet

http://www.zadrujno.bg/Home.aspx
 Hug
Виж целия пост
# 109
eva_s        Благодаря   Simple Smile
Виж целия пост
# 110
..........
И аз ги 4акам към 19 часа,ако ми харесат поръ4вам от другите  Mr. Green
За пиците от Mamma mia - у нас трябва да са в 19:30.  Peace
Виж целия пост
# 111
В събота и аз ще взема сушито от Суши Експрес. Надявам се да се отпуснат с рибата, но каквото и да е сушито, ще ми е за пръв път, така че база за сравнение нямам.
Виж целия пост
# 112
Пиците дойдоха към 7 без не6то, мом4ето бе6е много любезно, но пиците си бяха студени,не бяха кой знае какви, за тези пари са ОК,но за реалната цена не стават. Най-много се ядосах при поръ4ката,защото сигурно звънях 5 минути,докато ми вдигнат. Въпреки критиката бих си взела пак за слу4ай,когато няма какво да се яде  Peace
Виж целия пост
# 113
И аз взех ваучер за пиците, ммм ще са от най-диетичните, дето се лепят по д-то  hahaha.
Много му се чудех на Абир-Велинград. Виждала съм го, но само отвън, не е лош определено. Обаче като се замислих, предпочитам да дам някой лев отгоре, но да не треперя има ли няма ли свободно място когато искаме. На главната, в центъра, за нас не е любима дестинация. По ми харесва хотела да е близо до гора, примерно Велина, Бор ... има и други.
Ще следя за драмата на закупилите ваучер обаче, и борбата за желаните дати  Peace.
Дразнещо е това наистина със срока на ваучерите, къс е и според мен. Особено за офертите купени над 500 примерно. Зависи и от капацитета на салона, заведението, хотела и т.н. С тия съкратени срокове, съм убедена че много хора така и не си ползват ваучера, което за продаващия е чиста печалба, на фона на % намалената цена /къде истина, къде откровена лъжа/.

И аз се бях засилила към Велинград, ама се възпрях  и първо ровнах в сайта на хотела. Помещенията, включени в офертата  са: Вип лукс стаите и апартаментите, а те общо са 17 бр. и за посочения период, като се махнат официалните празници могат при пълен капацитет да поемат 1377 нощувки, айде 1400.  Преди малко пак погледнах в сайта и се убедих, че май правилно съм постъпила - до преди малко бяха продадени около 660 ваучера, което прави около 1980 нощувки, а вече със сигурност са станали и повече. Значи за всички останали помещения, които ще се включат, за да настанят желаещите, клиентите ще трябва или да доплащат или ще трябва да се прави някакъв компромис с обявеното в офертата.  Като да спим с милото в две съседни единични стаи да речем  Wink
пп. е, ако се резервира светкавично след плащането може би имаше смисъл, но при тази оферта скоростта, с която се купуваха ваучери ескалира прекалено бързо ...   Confused Е, при този интерес дано се сетят да пуснат и други оферти за Велинград
Виж целия пост
# 114
Хелоу Simple Smile
Какво стана...докато си четох за рибките и се чудех защо толкова малко изписани страници има и... Simple Smile
Това ли е новата тема Simple Smile
Ако е и да не е Simple Smile Ето мее Simple Smile
Виж целия пост
# 115
Между другото забелязали ли сте, че си взимаме ваучери за хапване и за отслабване  Crazy

хаха, аз де Simple Smile
Виж целия пост
# 116
 Crazy   Успях да резервирам за Велинград преди минути. Писах им, говорих си с тях по телефона и УСПЯХ   Crazy  за края на май, месец след желаната от мен дата   Crazy  Въпреки това съм доволна, много любезна девойка пак говори с мен по телефона.  Peace
Виж целия пост
# 117
Zeke, все още чакам отговор кики, дано някой откликне))))

От Колектива, дано добавят и други алтернативни плащания, че така много куцо, що лиги източих по тия пици с колата и няма и няма(((((

Аз изчетох цялата тема - само за пици говорим...и на мен ми потекоха лигите и то без кола да имам.
И суши ми се дояде...и въобщее
Виж целия пост
# 118
Да ви следя.
Търся си почистване на лице за Пловдив.
Виж целия пост
# 119
Тук съм и аз!
Тези дни не съм могон активна с ваучерите. Взех само един такъв на детето http://bg.kolektiva.net/varna/extra/batut-b-ndzhi-v-zdushen-velosiped.html
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия