Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са мненията за офертата на Мама Мия?
Как мога да видя резултатите от анкета?
Има ли отзиви за салон Madeira?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са мненията за офертата на Мама Мия?
Форумът съдържа множество мнения за офертата на Мама Мия. Някои потребители са доволни от нея, споделяйки положителни впечатления и препоръки за поръчване. Въпреки това, има и негативни отзиви, като някои потребители се оплакват от размера на рибата в сушито и неочаквани проблеми с доставката. Важно е да вземете предвид различните мнения и да оцените индивидуалния опит на всеки потребител.
-
Как мога да видя резултатите от анкета?
-
Има ли отзиви за салон Madeira?
-
Как мога да проверя предварително дали има налични места в хотелите за желаните от мен дати?
-
Какви са различните мнения за суши от различни ресторанти?

и сега му се чудя...затова попитах...
/весело изкарване на РД/ 
Заедно с предоставените еднократни клечки и очевидно превъзходния вкус всичко бе охотно погълнато с нескрито удоволствие!
Аз суши не обичам и не ям, но тази опция ще ползвам и за в бъдеще, когато посрещам гости!

Само че аз ям суши


, кабинета е нов, обстановката - много приятна, личи си че е направен с вкус и всички бяха изключително любезни (въпреки факта че съм с ваучер). За лекаря да не говорим, за мен е изключителен професионалист, обясни ми състоянието на всеки мой зъб поотделно, преди да започне, даде ми някои полезни съвети. 