Сайтове за колективно пазаруване – да обсъдим сделките – тема 6

  • 42 600
  • 714
# 375
Момичета, имам валчер за почистване на лице и кислородна терапия в Бенико, но не знам в кой салон е по-добре да отида! Прочетох назад в темите, и като че ли в салона на Христо Ботев, въпреки, че другия май ми е по-близо! Може ли който е ходил-да драсне 2 реда за впечатления!
Виж целия пост
# 376
limonka83 Аз бях в този на пл.Гарибални и останах много доволна, даже ако не се лъжа бях първата уползотворила ваучер там , не ми останаха белези , като излезнах нямах зачервявания и много добре ме почисти , само където миризмата на маската не ми хареса (миришеше на билки)
чак ме е яд ,че си взех само 1 ваучер
Виж целия пост
# 377
limonka83 Аз бях в този на пл.Гарибални и останах много доволна, даже ако не се лъжа бях първата уползотворила ваучер там , не ми останаха белези , като излезнах нямах зачервявания и много добре ме почисти , само където миризмата на маската не ми хареса (миришеше на билки)
чак ме е яд ,че си взех само 1 ваучер
Много ти благодаря!   bouquetРеши ми въпроса! Сега остава само да си уговоря час!  newsm20
Виж целия пост
# 378
И аз искам да попитам за мнението ви за тази оферта. До не сега не съм ходила на фотоепилция. Изгодна ли е огертата ? http://grabo.bg/burgas/fotoepilatziia-na-tzeli-ratze-i-podmishni … aje-za-50lv-0mdd3
 newsm78 newsm78 newsm78

Не се чуди, защото офертата е добра. Салона също е много добър. Ако имаш въпроси пиши ми на лични Simple Smile  Hug
Виж целия пост
# 379
Да споделя за впечатленията си от няколкото ваучера който използвахме последните два месеца
Турски ресторант Паша в Царско село-за 15 лева получихме по една порция с три пържени крилца и част от адана кебаб със зеле,моркови и зелена салата+по две парченца сиропиран десерт-храната не беше лоша,но не си преставях така описаното меню във ваучера и алкохола е доста скъп-4,50 малка бира.
Пицария Фокачария -добро обслужване и много вкусна храна,но цените за нас са високи,без ваучер не бих отишла.
Детска кухня Ян Бибиян-рядка храна,нишестени десерти-не бих повторила.
Пицария Туканъ-малка салатка,някакво мезе със кренвирши вместо обявените в менюто немски наденички,неопечена пица която никой не хареса.
Хотел Mountain lake Смолян е нов и добре обзаведен,персонала е много учтив.
Единствено не ми хареса ресторанта,цените са прекалено високи за предлаганото качество и пускат някаква ужасна музика.Спа центъра е малък,но ни хареса,ако имаше топла връзка между него и хотела щеше да е идеално.
Почистване на лице в Есте клиник-беше приятно,но нямаше съществен ефект и за реалната цена от 72 лева не бих повторила.
Суши от Енко-едва го изядохме и то основно аз защото беше моя идеята  Embarassed
Май ми е време да спра с тези ваучери-досега само хотела и пицария Фокачария
си струваха останалото доста ни разочерова.
Виж целия пост
# 380
Пицария Туканъ-малка салатка,някакво мезе със кренвирши вместо обявените в менюто немски наденички,неопечена пица която никой не хареса.

Много ме учудва това мнение за Туканъ - ние с годеника ми поръчахме за 30 лв една пица XXL (или както там се водят, изобщо от най-големите, и си я взехме за вкъщи, беше вкусна, без забележки), а в заведението поръчахме точно този виенски сач, за който говориш и на нас ни хареса, без да е бил кой знае какво. Поръчахме и две порции пържени картофи и пиле Ямайка, което беше чудесно и като вкус и като изпълнение. Доплатихме само за две бири и едната порция картофки. Изобщо вярно, че във вкусовете си хората се различаваме, но поне според мен това беше един от добрите ваучери на Задружно, да не говорим, че доста хора си го купихме за 5 лв Mr. Green. Явно не сте имали късмет или готвачът не е бил във форма този ден Hug
Виж целия пост
# 381
Мен също ме учудва. Колкото и пъти да съм ходила в Тукан, никога не е имало издънки.  Peace
Жалко за турския ресторант, защото имам ваучер за там и много надежди му възлагах.  Crossing Arms
Виж целия пост
# 382
Май нямаше други негативни мнения за Тукань  Peace

Сега в Задружно има оферта за маникюр в nail bar за 8 лв. Струва ми се много добре. Simple Smile
Виж целия пост
# 383
 limonka83,  аз бях на Христо Ботев при Стели и съм много доволна, даже на 08,04 пак съм там  Peace
Виж целия пост
# 384
И моят ваучер за Тукань беше с кода за намаление-така че за 5 лева съм предоволна,но реалната цена на поръчаното беше 50 лева/доплатихме 20/ и не мисля че качеството и количеството на храната отговаряше на тези пари.
Виж целия пост
# 385
Жалко за турския ресторант, защото имам ваучер за там и много надежди му възлагах.  Crossing Arms
Ти кога смяташ да ходиш там? И аз имам ваучер.
Пържени крилца и адана кебап не ми приличат на мешана скара.  #Cussing out
Виж целия пост
# 386
Някоя събота или неделя за обяд. Но така, като гледам ще стана най-рано 16-17.04 Peace В петък мисля да оползотворя Фреди бар и грил, хем ми е и наблизо.  Flutter
Виж целия пост
# 387
Момичета, имах ваучер за салон Chinkov и днес го използвах.Определено съм доволна от посрещането и отношението.Маникюра ми харесва,а подстрижката и сушоара са точно така както исках.Определено имат моето плюсче и бих ги посетила отново
Виж целия пост
# 388
http://ofertomat.bg/offers/view/27.html

За рафтинга с тази фирма мога да кажа, че е много хубаво преживяване. Peace
Виж целия пост
# 389
http://ofertomat.bg/offers/view/27.html

За рафтинга с тази фирма мога да кажа, че е много хубаво преживяване. Peace
Подкрепям това мнение и аз, ползвали сме ги по друг повод но са много приятни и коректни.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия