НОЕМВРИйчето е палаво дете, но пък нека здраво да расте - 17

  • 34 597
  • 738
# 90
здравейтееееее,
не че влизам  и ви чета, но просто време е да мина!!! Laughing
Виж целия пост
# 91
Добру ютруууууууу
Хайде на закускатааааааа



здравейтееееее,
не че влизам  и ви чета, но просто време е да мина!!! Laughing

Хааааахаха Омана уби ме..и като мина та нищо не написа  Ми драсни как сте,що сте,зъбки ала бала,расте ли принцеска Леа?  Heart Eyes Hug
А това дето не влизаш при нас и не четеш е защото ни изневеряваш..с едни други мами,в друга тема...аааа? Crossing Arms

Ели дано Павчи се оправи с този хемоглобин..че гадна работа.Аз така като бях дете,а и след това като бях в техникума имах проблеми с него.Ама като хапва по силна храна всичко ще е ок. Hug

Лулу весело изкарване...пък ако Сияна хване черпака аз няма да се учудя де Mr. Green Хем заради мама ,хем заради отбор готвачи Ноемврийчета дето се заформи Hug


Ох момичета така ви завидях за допиването на вицето ибиричката...аз така си викам ще седна една вечеркато заспи Мишко..ако ще и на едно мляко с какао...дагледам някое филмче.Наизтеглила съм си ама..нъцки,рано рано ми се доспива..ей сбабичкосах се нещо.Трябва да се стегна...аааа не съм още стара чанта. hahaha


Ама кави са тези зъбоникнения егасимус... Shocked Три зъба за 4 дни,пет за 2...малееееееееей Crazy Браво браво Hug

Кло ще чакаме снимки на Тонито с новата прическа Hug

Стеле ти все пишеш - "ще се опитам да се реванширам" и нищо Crossing Arms Grinning Хайде реванша да е да дойдете на някоя срещичка...ама по скорошна,нееее чак в края на лятото. smile3533


Момичетааа гледам октомврийките имат нова бременна мама...кога ли и ние ще зачестим с хубави новини...Аз току ми закъснее някой месец и ми се свива сърчицето..че сега хич не сме за второ.Та по този повод CRLN да драсне някой ред пак,да каже как е пупата.Алексчо оздравя ли вече? Hug

Ей тази им възраст на малките е кофти откъм занимавка..т.е. игри.Те децата са и различни дено...ето Мишко рядко успявам да го заиграя с нещо т.е да му привлека вниманието с играчка.Все да рови по шафовете,в хладилника,пералнята...и като е кофти времето и не можем да излезем и се чудя с какаво да го занимая.Да е на възраст да разбира,ехеее игри колкото искаш да играем,да рисуваме..хиляди неща.Ама сега...не че скучаеме де ,но ми се иска вече да поразбирва. Mr. Green да се вдетиня по-вече..не за друго ви се оплаквам

Кике ако четеш метни една снимка на Ади за колажа,без нейните опашлета неможе Hug

Такааа позапълних 7ма страничка..ама да се поразпиша и аз.Васи къде си бре? Hug

Хайде хубав уикенд Hug Ние мислим ако днес е хубаво времемто да отидем до Зоологическата...дали ще се засечем с някой Grinning
Виж целия пост
# 92
И ние сме от зъбоникнещите  Sad От онзи ден е с температура, днес е само 37С, дано да сме се преборили вече. В устата й не мога да погледна, не дава, а и ръцете й са постоянно вътре. Не яде, само суче. Готвя й само любимите неща, отваря устата, но като пъхна лъжицата вътре и почва да мрънка. И айде пак "мао" /мляко/. Даже и един банан не го изяжда, само 1-2 хапки. Горката, много я болят. Последно като гледах преди 3-4 дни горните първи кътници не бяха излезли изцяло, вътрешната част още не беше пробила, сигурно още я болят. Венците на кучешките и те силно бяха се подули и бяха бели, явно и те я болят.
Ох, докато изляхат и 20те ще се измъчим, горките ни ноемврийчета Sad
Вес, не си говориш сама  hahaha С теб сме, макар и само духом  Mr. Green
Виж целия пост
# 93
Мия - точно чакам да ме вземат за зоопарка...дано се видим там!

Нея - дано бързо избият тия зъби, че да не се мъчи човечката...

За бременни кореми - имам чувството, че сме единствената тема само с една бременна мама. CRLN  Hug пусни някоя снимка на тумбата да се покефим  Crazy
Виж целия пост
# 94
Мия, направо ако си мераклийка взимай си боички сладкарски от магазинчето. Чета че геловите по-лесно оцветяват фондана. Аз ще се наканя някой ден, ама като си представя, колко пари трябва да оставя - не е истина. Мъча се тук с едни яйчни, демек за оцветяване на яйца, но цветовете са бледи и убити. Както и фондани пробвам разни и все нещо не ми се получава. Ама така или иначе не ги ям, ще се наканя и фондан да си купя готов. Само се плескам, а то за едно покриване на торта с няколко малки фигурки не ми излиза по-евтино от 4-6 лв, така че си заслужава готов.
Иначе, с два рождени дни (моя и на мъжо), торти правих - нищо осбено http://andreyapenkovska.multiply.com/photos/album/12#photo=27 , ама всяка по два дни ми отнема. Т.е. "свободното" ми време от двато дни. Хубаво време повече на вън. След това стягах РД на Андрея и така.

Сега да ви почерпя за рожедничката ми

Виж целия пост
# 95
Васи честита да ви е рожденичката сладка Много да е здравичка,по малко непослушничка,и да расте безгрижна и много усмихната !!!  Hug Heart Eyes Hug



Ама да ти кажа за боите си права,ама сега ще се заредя с яйцеви боички..пук по натам ще се метна до магазинчето.То да ти кажа да си направиш такава торта си е скъпичко.Ама пък голям кеф да се занимавкаш,и после да видиш резултата. Grinning Обаче с готов фондан е най-добре само си оформяш  ,ръца пръца,мажеш с боички и те така товриш Crazy

Ние бяхме в зоото,без количка,ама знаех си да я вземем...(обаче нали много място заема) и малчо все на ръце..и то по закона на Мърфи все в мен искаше Tired На всичкото отгоре духлявеше,и той нещо не беше много на кеф и хич почти не се впечтли от животните..противно на очакванията ми.Но не беше се наспал ноща..та не беше на кеф.Най много се зарадва на едни маймунки,на язовеца(май той беше) и едната мечка..но само я погледна леко изръмжа с половин уста и се обърна в друга посока(това Мишко не мечката hahaha).Аааа и при патетата искаше да влезе.Иначе гонеше гълабите и така им се радваше...ама то гълъби и наше село имаме. Е какво да го правя,другия път...Аааа как щях да забравя срещнахме и една опашленкова Инка сладка..И понеже Веси беше без очила..а аз никога не съм я виждала на живо без очила..та в първия момент като ме извика и аз малко като кифла гледах ..Ама много хубава наша Веси бре пу пу ама тя Инаката на нея се е метнала. Hug Веси извинявай много ви се зардавах че ви видях не очаквах,не бях видяла че си писала тук ..ама докато се осъзная че си ти  Crazy

хайде рошко се събуди лека вечер Heart Eyes

Пъ.съ. Абе Васи ти все едни такива изкушаващи почерпки туряш...еееегаси изтекоха ми лигите на парчето торта
Виж целия пост
# 96
И понеже Веси беше без очила..а аз никога не съм я виждала на живо без очила..та в първия момент като ме извика и аз малко като кифла гледах ..Ама много хубава наша Веси бре пу пу ама тя Инаката на нея се е метнала. Hug Веси извинявай много ви се зардавах че ви видях не очаквах,не бях видяла че си писала тук ..ама докато се осъзная че си ти  Crazy


Хаххахха Мияяя, засрамих се....верно, че все с цайс си ме виждала.  Hug

ЧРД на малката сладка Андрея!!! Да е много здрава, щастлива и послушна!

Към отбилите мами - кога ви спря окончателно кърмата или каквото се води там...защото когато стисна гърдите все още излизат капчици...Знам, че не трябва да се стимулират и не го правя, но вчера проверих... Питам, за да знам да се притеснявам ли, тъй като имам разни хормонални проблеми, които едно време ги хванахме точно по този начин /със секрет от гърдите/.
Виж целия пост
# 97
Ние бяхме в зоото,без количка,ама знаех си да я вземем...(обаче нали много място заема) и малчо все на ръце.
Е, Мия аз вчера като мъкнех количката кво, все в ръцете ми искаше да е. И Рая не отбеляза животните много-много. Освен носорога и слона. Ама тях как да не ги види  hahaha
Виж целия пост
# 98
Приветник. Heart Eyes
Все по рядко пиша, но нямам временце.
МИА  Heart Eyes Ще метна за колажа снимка на Ади от прощъпулника на Мишко! Не се виждаме вече и няма коѝ да снима детето! Mr. Green Аз направо се излаам, не съм я снимала...не помня от коа! Thinking Embarassed

Радвам се че сте добре всички. Мернах във Феѝса, че вече се организирате за националната среща. Аз много по рано писах, че няма да доѝдем. Нямаме хора в работата, а такава не липсва. Работим и Събота и Неделя..та изобщо, ще чакам лятната почивка. Пък и паричките са ни кът. Сега трябва да се купуват гуми за двете коли, всеки ден бензин ( по 2.50лв  #2gunfire) пак за двете коли....и няма да ви казвам какви разходи трупаме. Пропуших сериозно...Евала на Елвирка, рече отсече и не запали повече! Heart Eyes

Ади е добре, разхожда се по цял ден, катери се и прави само бели. Има възпаление на ушето и много я следим да не се влоши. Ще правим прощъпулка на рождения ден на баща и на 09.04. да минем поне метър с разходите! Laughing Косата на малката мърмушана я подстригвам вече 4-ти път. Връзвам я на "конска" опашка и е много сладинка! Mr. Green Прибирам се от работа и като си я взема пада игра, не мога да и се нарадвам!

Та това в общи линии! Вие пишете и се срещаѝте! Hug Ви всички!
Виж целия пост
# 99
Лелееееееееее пиете си сами и не викате  Laughing
Ние сме си на село и по цял ден я в градината, я на язовира и само каси с бира се зареждат Simple Smile Нещо сама скоро не ми се е отдавало а имаше и такива моменти и те едни блаженииииииииииииии  Mr. Green
Айде и да слушкате:)
Виж целия пост
# 100
Айде и аз да побутна малко!
На Благовещение и ние пробихме ушичките на Вики.Няма проблем,освен че вече 2 пъти едната обица пада-намираме я,но тази вечер не успях да намеря винтчето и сложих друго от едни мои обеци.Мислех да кара с тези медицинските,а други по-натам да купуваме,но май ще се анложи по-рано да е.Иначе си дивее момата,само по белите тича,а да не види отворена врата-дим да я няма,я към асансьора ,я към  терасата да пилее щипки и да мете!
Малко ми е криво,че покрай шофьорския не съм с децата по цял ден,но пък си е разнообразие за всички.Да се похваля,че взех "вътрешния" изпит на листовките и живот и здраве след 2 седмици съм на истинският в ДАИ.Изкарах и 2 часа кормуване,след които ми остана мускулна треска,няколко гафа,от които все още пешеходната ми душица е в шок и почти никакъв спомен от това,което инструктора ми обяснява.а за него остана много смях от всички глипости,които направих.

Васи-да ти е много щастлива рожденичката!
Кики,Омана-пишете по някой ред да знаем как са мъниците.
веси-при мен този път изтичането на кърма спря за около месец,но си спомням че с каката спирането трая почти година,но според доки нямаше проблем.все пак се консултирай с лекар,щом се притесняваш.
Честити зъбки на всички!Аз в тази връзка да ви се полача,че зъболекарката ми ме наплаши,че Вики може да няма зародиш на едното второ зъбче отгоре!Вече имаме 15 зъба,а него още го няма.Вярно,че не ни избиваха по обичайния ред и все още има шанс да се появи и то,но ако не се правела снимка на 2 годинки,за да се види дали поне ще има постоянен зъб.Ако няма се правел имплант и т.н. процедури,които се надявам да си спестим.
Оф,стига толкова побутване,че ми натежа1Отивам да се опъна на дивана и да порешавам листовки докато ми се доспи.
Лекинка на всички!
Виж целия пост
# 101
 И от нас здравейте,най после така да се каже.

  Не съм писала много,много напоследък,ама ще ме извините.
 
  Имаме си вече баба на гости и си е живо богатство.То аз и без туй напоследък навън голяма мъка беше с диванетата.Голямо тичане пада на площадките.Не можех да ги стигна....И като лудите все бягах,ама и с едната под мишница и търчим след другата.А те госпожиците все в различни посоки си харесват да ходят....Та сега съм добре.Аз гоня едната,а баба другата  Laughing

  Ръката ми е вече по добре,да чукна на дърво.Боли ме ,но е поносимо.Сега ходя на масажи,та да видим, дано има ефект.
  За зъбоникненето в момента май сме в застой от миналата седмица. Рая има вече 12,а София 8 зъба. Ама всеки е такава мъка,че не ми се мисли докато попълним бройката....Ръце да са ми яки и нерви здрави  Mr. Green
 Писи Хриси това за зъбите го чувам за първи път,чак се стреснах  Shocked Що не потърсиш и второ мнение,ама ми звучи някак безумно..... И моята София долу е само с 2 зъба,а вече и 2 кътника долу излезнаха  newsm78
 Браво ви за срещата !!! Снмките са супер! И аз ви завиждам благородно  Heart Eyes

  Васи,честита ти рожденничка!!!! Много здраве и щастливо детство и пожелавам!
 Кики мале за 4 път  Party пострижка,а аз за една опашчица коса не мога да събера  Laughing Браво!!  Ако не етайна какво работиш?
 Мия като отворих форума,първо влязох да видя колажа,че да те похваля  hahaha ,ама ще чакам понеделник  Wink И аз като теб си чакам периода на занимавки,че много обичам да майсторя и рисувам с деца.А идеи из нета колко щеш ... Ще обменяме опит по натам. И пъзели има да нареждаме и и и ...

               Нов хит у дома е > Стъпват с крачета върху моите крака и ги люлея нагоре надолу и пеем два реда за една катеричка.Голяма забава.Сега викат *Кати,кати* и само това правим.... Хем упражнения за мускулите.Е приятното с полезното  Sunglasses
 
   Въпрос > ходи ли се на профилактичен преглед за очите,че ний такъв не сме минавали при очен лекар,че майка ми е на мнение,че се ходи  newsm78 Сега сме в спор.Нашто педи не е казало такова нещо newsm78

   Яденето на нормална храна е мисия невъзможна у нас... Готвя всеки ден различно и закуски и обяд,че и вечеря.Предлагам ли предлагам,а те си знаят ** Няко и пак Няко*,т.е. мляко.... навън вече се обръщат да ни гледат с тия шишета  Crazy

  Уф още щях да пиша,ама направо ми се затварят очите и дремя...
  Целувки за всичи малки бръмбари!!!

Виж целия пост
# 102
Добро утрооооооооо Grinning



Диването хвана калкулатор-за науки!И ми скъса нервите цял ден,отказа да спи и страшен киселоч настана...Абе само с нея ли настъпи промяна последния месец?!?!?!Стана ужасия просто,капризи, рев...ужас.

Още малко снимки:http://www.album.bg/lulu1977/albums/158505/
И като казвам малко, казвам МАЛКО!Снима Бубето, а като снима той...нема снимки!!! Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Хайде хубав ден на всички Grinning
Виж целия пост
# 103
А добро утро Simple Smile
Лулууууууууу както винаги прекрасно си се справила  Hug
Вес някъде бях чела че лактацията продължава 1 година-това било нормално
Лек ден Simple Smile
Виж целия пост
# 104
Добро утро!  Simple Smile

Васи: Да е Ви е жива и здрава и безгрижно детство!
Весс: моята кърма спря с идването на цикъла, но на моя приятелка почти година след това.
Лулу:  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия