не че влизам и ви чета, но просто време е да мина!!!





Браво браво 

Хайде реванша да е да дойдете на някоя срещичка...ама по скорошна,нееее чак в края на лятото. 



Ние мислим ако днес е хубаво времемто да отидем до Зоологическата...дали ще се засечем с някой
От онзи ден е с температура, днес е само 37С, дано да сме се преборили вече. В устата й не мога да погледна, не дава, а и ръцете й са постоянно вътре. Не яде, само суче. Готвя й само любимите неща, отваря устата, но като пъхна лъжицата вътре и почва да мрънка. И айде пак "мао" /мляко/. Даже и един банан не го изяжда, само 1-2 хапки. Горката, много я болят. Последно като гледах преди 3-4 дни горните първи кътници не бяха излезли изцяло, вътрешната част още не беше пробила, сигурно още я болят. Венците на кучешките и те силно бяха се подули и бяха бели, явно и те я болят. 
С теб сме, макар и само духом
пусни някоя снимка на тумбата да се покефим


Обаче с готов фондан е най-добре само си оформяш ,ръца пръца,мажеш с боички и те така товриш 
На всичкото отгоре духлявеше,и той нещо не беше много на кеф и хич почти не се впечтли от животните..противно на очакванията ми.Но не беше се наспал ноща..та не беше на кеф.Най много се зарадва на едни маймунки,на язовеца(май той беше) и едната мечка..но само я погледна леко изръмжа с половин уста и се обърна в друга посока(това Мишко не мечката
).Аааа и при патетата искаше да влезе.Иначе гонеше гълабите и така им се радваше...ама то гълъби и наше село имаме. Е какво да го правя,другия път...Аааа как щях да забравя срещнахме и една опашленкова Инка сладка..И понеже Веси беше без очила..а аз никога не съм я виждала на живо без очила..та в първия момент като ме извика и аз малко като кифла гледах ..Ама много хубава наша Веси бре пу пу ама тя Инаката на нея се е метнала.
Веси извинявай много ви се зардавах че ви видях не очаквах,не бях видяла че си писала тук ..ама докато се осъзная че си ти 

Веси извинявай много ви се зардавах че ви видях не очаквах,не бях видяла че си писала тук ..ама докато се осъзная че си ти 


Ще метна за колажа снимка на Ади от прощъпулника на Мишко! Не се виждаме вече и няма коѝ да снима детето!
) пак за двете коли....и няма да ви казвам какви разходи трупаме. Пропуших сериозно...Евала на Елвирка, рече отсече и не запали повече! 
Ви всички!
Нещо сама скоро не ми се е отдавало а имаше и такива моменти и те едни блаженииииииииииииии 

пострижка,а аз за една опашчица коса не мога да събера
,ама ще чакам понеделник
И аз като теб си чакам периода на занимавки,че много обичам да майсторя и рисувам с деца.А идеи из нета колко щеш ... Ще обменяме опит по натам. И пъзели има да нареждаме и и и ...
Сега сме в спор.Нашто педи не е казало такова нещо 




Препоръчани теми