Мамо, тати, стягайте забава, АПРИЛчето на 2 годинки става!

  • 48 101
  • 737
# 585
no_name, дано леко мине шарката. Поне се кара по веднъж.  Grinning
Рони, има един ментолов лосион за ухапване от буби, върши чудна работа за мазане на вече нахапано чадо. Успокоява сърбежа и зачервяванията. И нас ни нахапаха буби последния път като ходихме на село. Ама то може ли да спреш диванетата да не се навират навсякъде де що има нещо животинско. Но си беше голям кеф - цял ден навън.  Laughing
Виж целия пост
# 586
Рони,ние сме в Студентски град.Не знам наоколо къде ще е най-удобно,защото аз не живея тук от близо 10г и много са се променили кварталите.Така,че кажете вие.Ще ти напиша на лични телефона ми и когато е удобно звънкай GrinningЗа пътя мина мнооого добре ще разказвам и пиша повече друг път,че Ави трябва да я приспивам.

Да допиша:
Така,да кажа за пътуванет.Мина мноого добре.Ави си стоеше в столчето,играеше си с играчки книжки кризеше си нещо.Към 14ч заспа,но спа само 1ч.По някое време поиска да става и да слиза,но и обясних,че полицая(който тя изобщо не знае кой е )ще ни спре и ще се кара за дето е права и не стои в столчето и тя се умири.Разбира се на наколко пъти спирахме разтъпвахме се даже се полюла и попързаля на едно ОМВ-и  и така успешно се пристгна в Сф.На мен по-скоро ми дойде в повече пътя,защото и аз отдавана не съм пътувала дълго не можах да поспя и бях по каталясала от Ави.Но всичко е ок.Ави не може разбира се да осъзнае много къде е.Питаше ме къде са чайките,и отбеляза на няколко пъти,че тук няма чайки.Казах и "мамо тук няма чайки в София,но пък я виж колко много кученца има "(във Варна пък преобладават котките особено покрай нас).Пнеже е свикнала да спи в кошарката си от вчера ме пита къде е кошарата даже се размрънка,че си иска да си ляга в нея,защото сега спим двечките заедно.Но като цяло и харесва тук забавлява се режима и малко отиде на кно ляга късно става късно и така,но дано влезем в релси.Прави ми впечатление,че няма много площадки с пързалки и люлки.На времето тук беше толкова зелен квартал с много площадки,а сега всичко е кооперации заведение кола върху кола ужас  


Ами това е около нас.Надявам се да се организираме и да се ви дим през почивните дни.Писала съм на рони на лични и сме се разбрали да се чуем.
Хайде до скоро и лека вечер на всички ви  Hug smile3524
Виж целия пост
# 587
Хей, момичета!!! Защо никой не пише?

В събота бяхме на РД-детска дискотека на Златните, децата изкараха много добре. Ето пускам няколко снимки:
http://angelscrying.snimka.bg/graduates/24-mayi.595651.23800835
Виж целия пост
# 588
Честит рожден ден на Маймунка! Много здраве да я владее и още толкова щастие да присъства в живота ти, Маймунке!  bouquet
Ей, Вери. Страхотни снимки! И на всички, на които присъства Вики видях само усмивки!  Heart Eyes
За среща с Ави и Силви в неделя желаещи? Хайде да видим на кой къде ще му бъде по-удобно - Борисовата, Южния парк, Заимовата градина (доста пренаселена очаквам да бъде), връзки с Емо Чолаков?  Wink
Жабче, Фенистилът засега върши работа. 
Щях още нещо да пиша, ахааа.
Какви предложения бяхте дали преди за церене на гадна задна хрема? Вери, Нани?
Виж целия пост
# 589
Здравейте и от нас,

Тук бомба е паднала. Shocked

Почвам да се хваля. Sunglasses Вчера мнението от прегледа на Вели много ме зарадва. Казаха, че не откриват нищо тревожно, обезпокоително и страшно, като цяло в състоянието му. Да си продължаваме с логопеда, градината и контакта с деца. Камък ми падна, аз се бях вкарала в едни филми... Crazy

Второ: от събота считано съм  горд собственик на бял iPhone 4, не мога да му се нарадвам. Crazy
Нали си строших на сол стария, още не мога да го преживея. Но сега ще ми е по - лесно. Laughing

Трето: в края на юни сме на море. ЖЗ! Praynig

В градината на Вели отново варицела, а той е бил контактен. Върнахме си го сутринта и ще видим.. Искрено се надявам да ни прескочи (поне тази година), за да не ни пропадне 3-тия повод за хвалба. Mr. Green Не за друго.

ssillvvi с вас за огромно мое съжаление ще се разминем, но този уикенд съм на фирмено парти, по случай рд на фирмата, аз бях писала преди, като се уговаряхме за националната среща... Ще ни водят в с. Баня на езда и минерални басейни. Blush

Много хубаво да си изкарате тези, които ще се съберете и много снимки да направите. Blush

Честит рожден ден на маймунка, жива и здрава и на 21-ви има нашите стиснати палци!  bouquet

П.С. Редактирам с обещаните снимки:
Устремена към пясъчника.
Други веселби.
Велизар  на пясъка.
И двамата.

Няколко от Симеоновски терен:
На лЮката. Mr. Green
Много важна.
Батко - Усмивко.
Взела съм думата.
made in... Елина. Joy
Ика пИ мАма. hahaha
Вели и Бръмбарът.Laughing
Виж целия пост
# 590
За хремата не знам, чистим с физ.р-р, капем Виброцил (нищо по-добро), но пък в една тема имаше рецепта за кашлица, която не е от гърдите:
1 с.л. захар се карамелизира леко (до кафеникаво, но да не става много горчиво), кипва се с 150-200 мл. вода и се добавя 1 ч.л. сода бикарбонат. От това се дава по 1-2 глътки като се закашля детето и за 2-3 дни минава.
Така пишеше там, а сега, след като го пробвахме, мога да го потвърдя - днес е трети ден и почти не е кашлял Светли - само сутринта като стана. Може и да не я ползвате, но... реших да споделя. Аз четох, четох по сиропите и все за белодробния секрет. А като са чисти гърдите... newsm78 Та така пробвахме...

За срещата, Рони, нямам претенции за мястото, защото на нас близо ни е само Северния парк, ама други желаещи за него няма да има  Mr. Green така, че където кажете и се надявам да е хубаво времето. Да чукна на дърво, вече сме ПОЧТИ здрави. fingerscrossed

Олче, и вие с нас в очокване и трепет по същата причина... Стискам палци и за вас  thumbsup, пък може и на морето да се засечем  Wink
Виж целия пост
# 591
Влизам набързо да споделя и аз - Рони лекуваме задна хрема така - с капки от 100 мл. кипяща вода слагам 1 с.л. лайка и 1 с.л. мед, бъркам докато остане на половина и после по 2-3 капки  в ноздра. След 2до 5 минути като кихне излизат всички секрети, които има отзад. Ели все още не може да духа сополките. Rolling Eyes Другите са капките с клеева тинктура - в 10мл. вода - 5 капки и така накапваш в ноздрата по 2-3 капки. Внимавай обаче -тези методи не стават ако сте алергични към меда и производните му! Дано да съм ти била полезна.
Олче, много се радвам за Вели. Знам си аз че нищо му няма, само големи притеснения които имаш Hug HugТолкова жизнерадостно дете по снимки, дано да го видя и на живо на следваща национална среща.
И ние сме на море откъм 21ви  Heart Eyes
Хайде стига от мен да действам по задачки, че кумската треска ме тресе Embarassed
Виж целия пост
# 592
Олче, браво, все така хубави новини да има!!! Пу-пу

рони, за задна хрема бях казала Цинабсин, това го изпитвам на себе си, страшно ефикасно, моята хомеопатка не изписва такива комбинирани, аз сама си ги назначвам, а за Вики за сополите, но не задна хрема, а за упорити нелекуващи се, непроизтичащи от вирус, а вече стнали хронични препоръчвам Шуслерова сол 4. Предполагам, че и за задна хрема ще става, защото го дават за 2-та фаза вече на сополите, не когато тепърва започват, тогава е друг номер. 3 пъти по 2 хапчета се дъвчат. А цинабсин-а е на всеки час по 1.
Виж целия пост
# 593
Вили, Зератулка, Вери,   bouquet. Благодаря!
Олче, чудесни новини!!!  Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 594
За хремата и ние ползваме Цинабсин или Коризалия. Специално Цинабсинът вади всичко навън, реки текат.
Виж целия пост
# 595
Олче, много ме зарадваха хубавите новини!!! Heart Eyes Стискам палците Вели да пропусне шарката и да си изкарате незабравимо моренце!   grinning039
Снимките са страхотни, нацелувай порядъчно участниците в тях. Hug Hug Hug

Вери, Мамочка, вашите фотоси са тооолкова чудесни също!!! Heart Eyes Истински ми зарадваха окото!
Само да имам малко повече време и ще покажа снимки от РД на Саши (който празнувахме тази събота, а на самия ден - предишния понеделник, 30 май (първият ми работен ден  Crazy) - имаше и празник в детската градина за рождения му ден).

Жабче, честит нов дом! Да е пълен с много щастие и детски смях! Heart Eyes Heart Eyes

Маймунка, Честита Годишнина! Бъдете живи, здрави, щастливи и обичащи се още поне 20x5 години!  loveuuu

no_name, дано леко изкарате варицелата. Praynig Hug
Рони, а Мария да преборва всичкото гадини, дето са й на главицата (сополи-мополи, пъпки-нахапанки)... Hug

Анелия след като беше здрава цели 2 дни след раз***то, отново вдигна температура, започна хрема и кашлица. Не е на ясла и се редуват баба й и баща й да я гледат през деня, всеки по половин ден, защото са на работа и двамата. Аз - цял ден. Някак не вървеше от първия ми работен ден да тръгна с болничните напред, но натам отиват нещата. Екшънът ще започне другата седмица, когато Митко ще работи извън града, и няма да мога да разчитам на него.
Иначе сме добре. Mr. Green Малко не мога да си нагодя свободното времето според нуждите, но и това ще стане някой път. Laughing

Много гушки и цунки на всички дечица, и хубава вечер! Hug


Виж целия пост
# 596
Олче страхотна новина радвам се за бате Вели Hug дано ви пропусне шарката и да си изкарате едно прекрасно моренце Hug и ще чакам снимки от там Peace
Рони да се преборите бързо с хремата Praynig
Но наме надявам се скоро да ви мине варицелата Praynig Hug
Вери Найс много хубави снимки Heart Eyes
Деси да се оправя бързичко Анито и да не се тормози мама Praynig какво работиш ти, харесва ли ти?твойта сватя хич не се вясва насам как са те с Ани?
Виж целия пост
# 597
Здравейте,
с Далинка пак сме си на морето  Wink Прибрахме се миналата седмица, тя на ясла, аз живот и здраве на работа (ходя по интервюта  Praynig ).
Този четвъртък пак ще ходим при уроложката в София и ще ви помоля за стиснати палци  Confused Проведохме си лечението с АБ, да видим сега и вътрешно как е положението... Силви, различна е бактерията, и-коли се изолира.  Rolling Eyes

Олче, много се радвам за Вели  Hug
Жабче, честит нов дом!
no name, дано леко мине варицелата  Praynig Hug
Деси, лека работа ти желая и дано не ти създават проблеми с болничните  Hug
Виж целия пост
# 598
Благодаря ви момичета за поздравленията по случай годишнината и рождения ми ден  Hug   Hug
Днес на работа черпих кажи речи цял ден-почти нищо не свърших.  smile3510  cook
Отидохме до вилата-на 10 мин. път с кола- и намачках Ванката здраво. Ние отказваме памперсите едва сега и от време на време го изпускаме. Не си казва изобщо кога му се ходи. Голям ми е сладур  Heart Eyes
Приятно скорошно моренце на тези, които ще ходят  smile3548   grinning039 и да не се разболяват дечицата!

Ох, умирам за сън. Хайде лека!  Peace
Виж целия пост
# 599
Благодаря на всички за пожеланията.  Hug

ben78,  fingerscrossed за интервютата!

Ние имаме напредък с махането на памперса  - вчера само един път се изпусна и то малко, после си досвърши работата, където трябва. Дори започна да си казва. Нарочихме една кофичка от течен шоколад за пиш, обаче човекът се усеща и когато положението е по-сериозно иска да сяда на седалката на тоалетната.  Grinning Така че много съм щастлива от напредъка. Единствено следобедния и нощния сън си го караме с памперси още.
Да не говорим, че дори вече пишка на тиферич по градинките! Изобщо...започна да свиква с пишкането прав.

Desirée, дано и минава бързо на Анелия, много е трудно с болничните, тъкмо си се върнала на работа...

Рони, как е задната хрема? Кой от съветите изпробвахте и свърши ли работа?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия