Мамо, тати, стягайте забава, АПРИЛчето на 2 годинки става!

  • 48 101
  • 737
# 615
Чакам идеи, но предвид обещанията за "хубаво" време, предложението ми е за Заимовата градина в преди обедно време.  Rolling Eyes
Е, ако е Заимовата няма да дойдем. С две колички не си представям как се тътрим по улиците. Ако се случи за Борисовата има по-голям шанс, че слизаме директно там с количките. А и Заимов е така претъпкан събота и неделя, то не че Борисовата не е, ама е по-голяма и не се усеща толкова. Ако завали може да се напъхаме в метрото  Laughing
Виж целия пост
# 616
Здравейте, мами Simple Smile
Все не мога да се организирам да ми стига времето и да понапиша нещо, а не само да ви чета  Embarassed
Благодаря ви на всички за милите поздравления и пожелания покрай РД на моето момче  Hug
олче, много се радвам за хубавите новини покрай вашия батко ! Все така да е и занапред ! И специално защото си фенка каза на братско-сестрински снимки Simple Smile, ето малко и от нас : http://jiju.snimka.bg/children/decata.565039.23834550
no_name, да ви минава леко и бързо шарката. Не писах веднага за батута, защото всъщност е подарък на баткото за РД-то. Та сега след 10ина дни посъбрах впечатления вече Simple Smile Да си призаня честно не бях много доволна в началото точно защото си мислех, че е опасен за малката. Иначе разбира се и двамата обожават да скачат. Но тя се чувстваше несигурна и търсеше някой да я държи за ръка само първия ден. После се престраши и се качва сама - аз само ги следя да не са заедно отгоре. На практика до сега не е имало падания. Той не е висок и не се отскача много - може би затова успява да балансира, но все пак си имам едно на ум. Може би някакъв вариант с оградки е по-добър, но не знам дали продават.
рони, пожелавам ти бързо да преборите хремата на Мария и да няма нищо притеснително покрай сливицата и ребърцата  Hug За хомеопат винаги препоръчвам мойта (на децата) д-р Стоименова от център Хирон. Минус е, че е доста натоварена и се чака повечко, но пък е и педиатър и според мен се справя добре с деца. Поразрови се и тук из темата - има доста мнения.
Честит нов дом на Жабче! Да е изпълнен с любов и разбирателство. И много здраве за цялото семейство - да оздравяват бързо жабетата.
Мимето, пази се и ти. Бързо да ти минава каквото е!
Честита нова работа на Деси - да ти носи удовлетворение! На снимките има една, на която Анито е с усмивка 32 карата както казват - да я изпапа човек направо  Heart Eyes
Много хубави снимки и на малки балеринки на Мамочка и на сестричките на very nice - хванати двете за ръчичка, чудна гледка  Simple Smile
Дано имате късмет с времето и си направите хубава среща - ние ще сме 2та дена на вилата и няма как да се включим.
И тихичко да се похваля на края, че от 10 дена вече махнахме бибата. Мина сравнително без драми - само втората нощ беше по-тежка. Но и досега се присеща и снощи пак ми каза, че иска да купим нова биба. Аз гледам полуразсеяно да кажа, че може, но по-натам и все се надявам скоро да забрави за съществуването на тези атрибути.
Хубав край на седмицата на всички.
Виж целия пост
# 617
Здравейте, малко новини и от нас.
Уроложката диагностицира вродена стеноза на уретрата и другата седмица живот и здраве сме отново на София за операция  Confused Rolling Eyes Sad Cry
Казаха че е безкръвна и не се лежи дълго в болница, само три дни, дано всичко мине както трябва  Praynig Praynig
Желая на всички слънчеви дни и приятен уикенд  Hug
Виж целия пост
# 618
ben78, бързо да ви се маха от главата, дано не е нещо сериозно, наистина. Кураж на теб и много вяра, всичко ще е наред! Hug  bouquet Praynig

рони, силно, много силно се надявам да параноясваш, и да и няма нищо на Мария - красотия! Praynig
За 3-тата сливица съм чувала наистина, че манипулациите са с почти никакъв или кратковременен ефект. И се израства. Rolling Eyes

Jiema, страхотни снимки, много са сладки и двамата. ТАЗИ е култова!  Laughing
А баткото ви е същият хилчо, като нашия. Laughing Пу пу. Heart Eyes

Дес, МНОГО се радвам, че си намерила своето място под слънцето, и че си попаднала на Човеци. Рядкост е на днешно време.
Снимките ви, както винаги ми оправиха дълготрайно настроението. Да са ти все така усмихнати братче и сестриче, и най - вече ЗДРАВИ. Heart Eyes

Миме, да пребориш бацилЪт и да ни пишеш повече за теб, Диди и бебчо (все си мисля за него в мъжки род... Blush)

Дани Н., Жабче, стига с вашите боледувания вече. Naughty Лято е, трябва да се връщате към пакостите и лудориите х 2. Hug

От мен толкова, че 2 дни съм без деца Sad (а как ми липсват самооо...), утре рано-рано отпрашвам към Югозападните предели... и така. Както би казал някой -  "блазЯ ми", само дето щастието ми не е пълно без децата.............
Виж целия пост
# 619
Благодаря, олче  Hug

Да допиша, болницата е Токуда, а лекарят е д-р Кюркчиева, моля ако имате информация и мнение да го споделите  Hug Доколкото разбрах тази операция се прави само в Пирогов и сега в Токуда, днес имаме час при лекар тук в Бургас, за второ мнение.

Лекарят ни обясни, че точно заради тази стеноза се получава задържане на пиш и от там инфекцията, която имаше. Днес изследванията са чисти и затова можем да направим операцията  Praynig
Виж целия пост
# 620
Бен, съжалявам, че ще се наложи хирургична намеса.  Sad Надявам се тревогите да свършат бързо!
За жалост тази лекарка не съм я чувала и не мога да бъда полезна...

Jiema,   bouquet
Виж целия пост
# 621
Бен, аз бих се насочила към Пирогов. Без никакви колебания! Peace
Виж целия пост
# 622
ben ама милите к акви неща ви се случват само Sad HugГорката Далина,боля ли го на прегледа милото до клкото знам се прави изл.с едни соднички в зависимост от възрастта.Тя как се чувства може ли да пишка спокойно?Питам те,понеже Ави пак имаше зацапване(еднократно),и вчера пак се стискаше цял ден ,но не ми е казвала да я щипе отново.Нали беше с ентерококи и все още и давам едно хомеопат.Страх ме е да не се повтори пак.А какво и изолираха в изсл.на Далина?

Момичеата ние ще останем до към 20 ,21 тук така,че ако иска те може и другата седмица да се видим ако има такива които няма да могат тази.Аз сега ще звънна на Рони да се разберем и някоя от нас ще пише ако има промяна или ако исате вие кажете  как ще е най-добре за нас няма значение
Виж целия пост
# 623
 ben78, Мария е преглеждана от доц. Лилова в Токуда. Също и от д-р Буева, която практикува в педиатрията. Но аз я водех за неща, които се оказаха че не са проблеми. Ще помоля едно другарче, което ползва услугите на Пирогов за новородено с бъбречни проблеми да ти препоръча някой в Пирогов.  Hug Миличкото Дали.  Confused
Олче, безгръмотевичен и бездъждовен тиймбилдинг.   Heart Eyes
Jiema, мерси за насоката. Сега се сетих, че и братовчедка ми води нейните бръмбари в този център. Но на тях им е и доста близо. Ще ти пиша за повече подробности.  Hug Страхотни са братче и сестриче - и аз като Олчето си харесах много точно тази снимка.   Grinning Heart Eyes
Мю, то както се очертава срещата ще бъде в Борисовата, ако въобще се състои. Дай си някакъв удобен час, за да се свържа утре със Силви. Аз обаче не знам дали ще можем да бъдем за повече от 1 час в преди обедно време. Някъде към 10:30 ги виждам нашите движения в обществото.  Peace
А, Силви писала.
Виж целия пост
# 624
Благодаря ви момичета  bouquet
Дано скоро го преборим този бацил или каквото е там и да спра да се притеснявам поне за това, за пола на бебче незнам нямам никакво чуство(абе като че ли имам ама нека за сега си замълча)  Wink лично аз претенции нямам този път(1вия исках много момиченце) а сега пък таткото иска момче, но виж за името имам  Mr. Green
Диди е добре, лепнала е някакво вирусче и е с сополки и леко зачервено гърло, мама я водила на доктор и и казали 4е си е летен вирус, но не е страшно и от смяна на климата, иначе Диди си е Диди дивеее и прави всички да и козируват  Joy
Виж целия пост
# 625
Привет!
Ето обещаните снимки: http://kvakolina.snimka.bg/children/prolet-2011.599192 Вървят малко в обратен ред... първите са от май, последните от априлската ни почивка в Сандански. Има и от село.

Да оздравяват всички болни, и мами и дечица, и тумбачета.  Hug И ние сме в кюпа. Продължават да точат сополииии.
Виж целия пост
# 626
Ронка, то ако няма да можете за повече, а и както е прогнозата в неделя щяло само да вали, по-добре да се видим другата събота-неделя. Хайде да се оправя Марийченцето вече!
Бен, дано мине леко, миличката душичка!
Жабче, вие с тез сополи много се намъчихте. Пробва ли капки от лайка с малко сол, сода и мъъъничко захар? Давай и клеева тинктура за подсилване.
Виж целия пост
# 627
Отпадаме за срещата утре със сигурност. Успяхме да наредим една консултация с УНГ за утре и няма да можем да стигнем и до парка.
Виж целия пост
# 628
Миме, аз мисля, че ще е момиченце пак. Знам, че сигурно искате момче, ама така го чувствам. Хайде да видим дали ти този път ще позная. А пък, ако пуснеш някоя снимка с коремче със сигурност ще ти кажа. Напоследък съм развила някакви пророчески способности относно бременности Crazy

Олче, и аз съм без деца, ама никак не ми липсват Embarassed
Бен, дано наистина е лека операцията Praynig
Виж целия пост
# 629
Момичета хайде да оставим срещата за другата седмица наистина.Времето никак не е приятно,а и се надявам да се съберем още хора и да се видим ЖЗ. Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия