

, ето малко и от нас : http://jiju.snimka.bg/children/decata.565039.23834550
Да си призаня честно не бях много доволна в началото точно защото си мислех, че е опасен за малката. Иначе разбира се и двамата обожават да скачат. Но тя се чувстваше несигурна и търсеше някой да я държи за ръка само първия ден. После се престраши и се качва сама - аз само ги следя да не са заедно отгоре. На практика до сега не е имало падания. Той не е висок и не се отскача много - може би затова успява да балансира, но все пак си имам едно на ум. Може би някакъв вариант с оградки е по-добър, но не знам дали продават.
За хомеопат винаги препоръчвам мойта (на децата) д-р Стоименова от център Хирон. Минус е, че е доста натоварена и се чака повечко, но пък е и педиатър и според мен се справя добре с деца. Поразрови се и тук из темата - има доста мнения.







)
Лято е, трябва да се връщате към пакостите и лудориите х 2. 
(а как ми липсват самооо...), утре рано-рано отпрашвам към Югозападните предели... и така. Както би казал някой - "блазЯ ми", само дето щастието ми не е пълно без децата............. 
Доколкото разбрах тази операция се прави само в Пирогов и сега в Токуда, днес имаме час при лекар тук в Бургас, за второ мнение.
Надявам се тревогите да свършат бързо!
Горката Далина,боля ли го на прегледа милото до клкото знам се прави изл.с едни соднички в зависимост от възрастта.Тя как се чувства може ли да пишка спокойно?Питам те,понеже Ави пак имаше зацапване(еднократно),и вчера пак се стискаше цял ден ,но не ми е казвала да я щипе отново.Нали беше с ентерококи и все още и давам едно хомеопат.Страх ме е да не се повтори пак.А какво и изолираха в изсл.на Далина?
Миличкото Дали. 
Страхотни са братче и сестриче - и аз като Олчето си харесах много точно тази снимка.



лично аз претенции нямам този път(1вия исках много момиченце) а сега пък таткото иска момче, но виж за името имам
И ние сме в кюпа. Продължават да точат сополииии. 
Препоръчани теми