Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са основните теми в дискусията?
Какви са основните изразени емоции в дискусията?
Какви са основните теми на дискусията?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са основните теми в дискусията?
-
Какви са основните изразени емоции в дискусията?
В дискусията се изразяват различни емоции, като радост, безпокойство, нетърпение, страх, съчувствие и подкрепа. Участниците споделят радостта си за новородените бебета, изразяват загриженост относно бременността и раждането и споделят лични преживявания. Те също така подкрепят взаимно в усилията си да се справят с предизвикателствата на бременността и майчинството.
-
Какви са основните теми на дискусията?
-
Какви са основните теми на подкрепа в дискусиите?
-
Какви са симптомите на предстоящото раждане?
!
Това много ме изненадва!
, ние за сега сме 2 в 1, но мисля че скоро ще се гушкаме. От 2 дена имам контракции - не са регулярни, но ме боли кръста и от време на време ме прерязва корема. На 5 сме на преглед и казаха че ако не се е появила до тогава ще ни предложат варианта за секцио. Контракциите ни били непроизводителни и тя не се помръдвала от тях.Освен това изказаха съмнение дали ще мине
а и аз незнам дали ще съм от послушните свекърви. 
МАМИ
.
.