Наталче, децата са различни. Дано бързо свикне с новия ред Мишел. При нас макар, че Андрея беше на две години и половина доста бързо прие бебето като същество. С шума като цяло сложна работа. Деца са, то възрастните от време на време забравяме да се съобразяваме, но пък хубавото е, че бебета много не им пречи шума, а и свикват да живеят на такъв покрай каките и батковците. За ревността, при нас не се усети. Може би Андрея стана по-кисела и мрънкаща или това е от възрастта не знам. Но се старая да не ги поставам в позиция за ревност. Е сега има нещо от рода, защо сипа първо на нея, защо даде първо на нея, но тя се състезава и с мен и с баща й вкъщи и го отдавам по-скоро на градината. Там май се борят всички за първото място.
За градината стискам палци да намерите начин, защото с кака вкъщи няма да ти е лесно.
). Нали семействата с деца първи се качват в самолета, та имаш право на избор къде да седнеш. Та аз сядам на най-крайната седалка (тази до пътеката), Кари до прозореца, а Белла подскача на средната. Така си стоим докато всички се качат и евентуално ако някой ме помоли за 3тата седалка се премествам. Но хората и без това гледат да не сядат където има малки деца 
Алекс е много щастлив играе до 11 на вън като се приберем едвам го изкъпвам и заспива веднага 



При нас май ще вали ( да почувстваме, че сме в Англия нали ), но пък се надявам вие да се радвате на хубавото време
Иначе като умения се оправя сама. Дори си обува добре обувки с токи, закопчава всякакви копчета и пр. Освен рокли с копчета на гърба, онзи ден се облича сама и първо закопчала копчетата, че като си облечала роклята нямало да може да си ги закопчее сама на гърба и слушам аз плъхти нещо, тя се мъче да се навре през деколтето