Утре заминаваме
за всички ви,мили дами! 
Искрено съчувствам на всички близки и приятели на детенцето 
Много слабо е положението за първите две вечери,въпреки че сме на първа линия,на главната в Сл.бряг.Ако някой мине през Хотел Глобус,непременно да се обади
Брат ти не проучи ли тази агенция каква е,да не е някаква фалшименто,от тия за които говорят по Господарите на ефира
Аз не мога да повярвам, че скоро ще си имаме ученичка! Поръчахме дори голяма част от униформите. 


Двете ми бебета бяха с почти еднакви мерки, само със 100 грама по-тежка беше Белла. И двете се родиха точно седмица преди термина ми, и двете в събота
Двете ми раждания бяха без каквато и да е интервенция - без упойки и т.н. С Кари беше доста по-дълго и трудно. Белла се роди час след като ме приеха в болницата. Раждах Белла във вода - много е приятно и отпускащо- препоръчвам с две ръце
Всъщност докато ми напълнят басейна и вляза в него и тя се роди
С Кари имах доста разкъсвания, с Белла - нищо
А и след второто раждане много бързо се възстанових - 5 дена след това вече се разхождахме навън
Не се притеснявай, разхождай се повече навън и си почивай, че после ще си доста заета
Лятно бебче е супер
И да ни се похвалиш после 
. И след двете раждания имам по 2 шева. Хем казват, че като са на близко по-лесно се ражда. Може би защото беше по-едра. Андрея беше 3250, Никол 3990. И пак не е задължително второто да е по-едро от първото, но май е по-често срещания вариант. Препоръчани теми