МАРТенчета

  • 67 295
  • 726
# 240
А вие не може ли да си намерите нещо навън? Или още не сте сигурни че искате?
Виж целия пост
# 241
zayo ,след цялия отприщил ми се негативизъм,снощи ни звъннаха да заминаваме за морето и вече цялата къща е стегната и приготвена...за 1 ден  Crazy Утре заминаваме Mr. Green
Дано всичко е наред и да поработим,"за да има подаръци за Бети",както тя сама казва!
Ще пиша пак скоро!
 Големи Hug за всички ви,мили дами!
Виж целия пост
# 242
Е, трябвало да се оплачеш- всеки има такива моменти
успешно да е заминаването, да имате много клиенти и добри постъпления
аз все още вярвам в доброто, но до кога- не зная
брат ми замина за Англия преди 10на дена, уж от агенция, в хотел- камериер
оказва се, че повече от 10 стаи на ден не им дават, плащат по 2,37 на почистена стая, за да му издадат документите трябва да изкара 3 месеца там, без осигурена квартира, беше седмица на хостел с нощувка 18 паунда
е в крайна сметка му платили 79 паунда за 10 дена  Shocked Rolling Eyes и той си хванал пътя- правят ни на нищо навън просто, ако си сам не зная как ще се оправиш
Виж целия пост
# 243
Здравейте, това са "бели кахъри". Пожелавам ви да попаднете на добро място и да изкарате достатъчно парички, но най вече да сте здрави.
Напоследък съм безкрайно изнервена и потисната от болести. За щастие, сериозните болести не са точно в нашия дом, но са в домовете на мои много близки хора. Писах ви преди време за момченцето на моя колега, което има лимфом на Бъркит, а Нора е пуснала тема в клюкарника. Аз съм сложила линкове към темата в подписа и на мястото на аватара, но не успях да се справя и да си направя подписа по-видим. Ако някоя от вас може да ми помогне за това, да ми пише.
Виж целия пост
# 244
Гале, надявам се да се осигурят парите по какъвто и да е начин.
Виж целия пост
# 245
Гале,какво да кажа друго,освен Господ на помогне на миличкото детенце Praynig
Не съм наясно какъв е този фонд,за който са писали в темата от Клюкарника,но дано отпуснат от там пари за лечение Praynig Искрено съчувствам на всички близки и приятели на детенцето  Hug
Мини ,благодаря за пожеланията   bouquet Много слабо е положението за първите две вечери,въпреки че сме на първа линия,на главната в Сл.бряг.Ако някой мине през Хотел Глобус,непременно да се обади Peace Брат ти не проучи ли тази агенция каква е,да не е някаква фалшименто,от тия за които говорят по Господарите на ефира  Rolling Eyes То никъде няма гаранция,че няма да те изпързалят,просто навсякъде гледат да ти вземат пари я за таксичка,я за друго Tired
Виж целия пост
# 246
Ето едно предложение за мамите от София
Юлска индигова академия за деца във ваканция
Виж целия пост
# 247
Мини, това с брат ти си е жива подигравка. Доколкото знам за чистене по къщите се плаща около 5-7 паунда на час. Какви са тези два паунда на стая. Ама и за 15 мин да я оправя, то няма подсигурена друга работа. Тъпотия.

Вава, стискам палци детето да се оправи.

Мери, от тук нататък да ви потръгне работата.
Виж целия пост
# 248
Здравейте!


     По принцип аз имам лични наблюдения върху приятели, които така с агенции тръгнаха на работа в Англия и имаха големи проблеми - бързо,бързо се прибраха. Истината е, че голям процент от изкараните пари ги прибират агентите, а за този, който бачка...сами се сещайте. Не знам точно как се оправя сам човек в чужбина, аз лично дойдох при мъжо и техните, но пак търсенето на работа и т.н. не е лесно.

    Много хора си мислят, че щом живееш в чужбина, живота ти е песен и едва ли не се къпеш в пари. Истината е, че наистина живееш по-добре, но има много трудни моменти. Ние също сме изпадали в дупки, но се радвам, че имаме този огромен шанс, благодарение на родителите на Павлин да живеем тук и да оглеждаме децата си в една спокойна среда. И на мен не ми е приятно вече да се връщам дори за почивка в България - винаги се притеснявам, не мога да си почина. Единствено се прибирам заради роднините...Радвам се, че Кари ходи там с голямо желание - предполагам за нея е едно приключение, не искам да й насаждам моя негативизъм. Павлин от 2 години не се е прибирал и по принцип се връща само заради мен, тъй като аз съм главния инициатор. Мъчно ми е, че така ни се промени отношението към родината, но просто както и да погледна на нещата, всичко ми се струва сиво...

Извинявам се за лиричното отклонение  Mr. Green Да ви се похваля, че нашето малко момиченце проходи! Тя правеше по няколко крачки, но вече е напълно самостоятелна  Mr. Green

Тази вечер съм на родителска среща в училището на Кари. Ще се събираме родителите на децата, които ще бъдат в един клас и вероятно ще ни обясняват някои неща. Сигурно на повечето от вас това ви се струва много далече във времето  Grinning Аз не мога да повярвам, че скоро ще си имаме ученичка! Поръчахме дори голяма част от униформите.  Grinning

Мери, успех! Радвам се, че сте си намерили работа за лятото  Peace
Виж целия пост
# 249
Уини,честито прохождане на малката ти принцеса Hug
А пък на мен ми остават 2 седмици до термин и вече нямам търпение.
Да ви питам,тези от вас които са раждали по 2 пъти,да ми кажете как беше при вас-например първото раждане ако сте преносили,второто пак ли преносихте,относно кг на бебетата,казват че второто се ражда по-голямо от първото,при вас как беше?Второто рождане по-лесно,по-бързо ли беше?
Аз Мишел я преносих 4 дни,като преди това не съм имала нито контракции,нито падане на тапа,нито води,просто като отидох в болницата и чак след като ме сложиха на система започнах да усещам болезнените контракции.Та си мисля дали и сега ще е така.Сега усещам от време на време от тези подготвителните контракции,но до там.Много ми се иска да не пренося и този път,ама Божа работа. Hug
Виж целия пост
# 250
е, Наталче, то не останало.
Леко раждане мила. Hug

Да ви разкажа днес как се изложих пред Гери (Гертрудка).  Embarassed
Звъни ми тя и аз й вдигам като питам какво става, а се оказа, че аз съм я била набрала преди това... добре си бях натъпкала дамската чанта, че и някакви листи имаше и явно съм притиснала телефона.
Липсата на ред в чантата беше, че днес участвах в дипломната защита на една колежка - бях й рецензент, може би бях по- притеснена повече от дипломантите, но в крайна сметка всичко мина добре, утре чакаме да разберем резултата ...

Виж целия пост
# 251
Наталче, да ти отговоря на въпросите Simple Smile Двете ми бебета бяха с почти еднакви мерки, само със 100 грама по-тежка беше Белла. И двете се родиха точно седмица преди термина ми, и двете в събота  Crazy Двете ми раждания бяха без каквато и да е интервенция - без упойки и т.н. С Кари беше доста по-дълго и трудно. Белла се роди час след като ме приеха в болницата. Раждах Белла във вода - много е приятно и отпускащо- препоръчвам с две ръце  Peace Всъщност докато ми напълнят басейна и вляза в него и тя се роди  Crazy С Кари имах доста разкъсвания, с Белла - нищо  Peace А и след второто раждане много бързо се възстанових - 5 дена след това вече се разхождахме навън  Peace Не се притеснявай, разхождай се повече навън и си почивай, че после ще си доста заета  Peace Лятно бебче е супер  Peace И да ни се похвалиш после  Heart Eyes

Десем, сигурна съм, че Гери няма да мисли негативно за случката  Mr. Green Постоянно се случват такива неща. Аз например пращам празни есемеси  Crazy
Виж целия пост
# 252
Уини,мерси за отговора Hug Ще пиша много ясно,да се похваля Grinning
Виж целия пост
# 253
Наталче, моя колежка роди наскоро. Първото й дете се роди през август 2007-етествено, но не много лесно, а второто буквално за половин час. Второто детенце е се роди доста по-тежко от първото и наддава с бесни темпове. Тя дори ми изпрати снимки на двете момченца. Първото е снимано на 40 дни, а второто на 10 и няма разлика, защото те и без това страшно много си приличат.
Пожелавам ти леко раждане и като гушнеш здравото бебче, бързичко да ни се похвалиш!
Виж целия пост
# 254
Уини, честито ви пешеходка. Безаварийно ползване на краката ви пожелавам, по-малко и по-леки падания.
Иначе баща ми е като мъжа ти. Прибира се в Бг веднъж на две години и то от натиск от на майка ми страната и то най-вече за да може да види майка си и сестра си. Нас ни вижда като идваме тук в Англия. И повечето живеещи навън се прибират май основно заради това - заради роднините.

Наталче, аз Андрея я преносих 8 дни, Никол 4, май често се случва ако си преносил, да преносиш пак, но не е задължително. Раждането мина доста по-бързо. При Андрея беше предизвикано с 5 часа системи. А с никол ми започнаха болките в 7.30, отидох в болницата към 9.30 и докато слушат тонове, клизми, документи и едва сложили ме на кушетката, спукаха водите и бебето тръгна. Но малко по-трудно излезе. По-трудно, защото Андрея я родих точно с три напъна, това например с осем  Joy. И след двете раждания имам по 2 шева. Хем казват, че като са на близко по-лесно се ражда. Може би защото беше по-едра. Андрея беше 3250, Никол 3990. И пак не е задължително второто да е по-едро от първото, но май е по-често срещания вариант.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия