Koй е любимият ви виц? Нека се посмеем заедно... - 5

  • 202 526
  • 1 578
# 240
Седи един мъж на брега на язовира и лови риба. Рибата изобщо не кълве. По едно време мъжът вади бутилка ракия, сипва си една чаша и точно в този момент плувката потрепва. Мъжът държи с една ръка чашата, а с другата вади въдицата. На куката виси мъничка рибка, която се откача и пада в чашата с ракия. Мъжът погнусено бърка с два пръста в чашата, вади рибката и я мята във водата, след което изпива ракията. Изведнъж рибата започва да кълве като луда. Само за половин час мъжът улавя десет килограма риба и доволен си тръгва към дома. На дъното на торбата лежат две големи риби. Едната казва на другата:
- Голяма гад излезe онова малкото. Как ни прекара само ... Хващал бил, черпел бил по ракия и после пускал обратно във водата ...

 Joy 
Виж целия пост
# 241
- Защо Марадона харесва футболните терени?
- Защото имат дълги бели линии и много трева. Mr. Green
Виж целия пост
# 242
Последните научни изследвания са доказали, че бирата съдържа женски хормони. Защо?
Като изпиете три чаши, почвате по-лошо да карате кола.
След шест бири почвате да се хилите на всяка дивотия.
След десетата бира се налага да пикаете седнал.
Виж целия пост
# 243
Последните научни изследвания са доказали, че бирата съдържа женски хормони. Защо?
Като изпиете три чаши, почвате по-лошо да карате кола.
След шест бири почвате да се хилите на всяка дивотия.
След десетата бира се налага да пикаете седнал.

ха ха ха много смешно  Crossing Arms
Виж целия пост
# 244
Удрят се две коли на кръстовище.
От едната излиза 29 годишен младеж, от другата - беснен 40 годишен шофьор.
Последният, като видял огънатата си броня, извикал на младежа: "Виж кво направи, бе, да те .... в ...."
А младежът изчуруликал: "Ох, на мен главата ми пламнала, той за любов ми говори".


ПП
В политиката явно са подпукали и вицовете.
Виж целия пост
# 245
Hа един светофар спират един до друг борец с БМВ и моторист. Мотористът решава да се пошегува с бореца и му подвиква:
- Хей, какво е това: четири колела и по средата едно тъпо?
- Hе знам - отговаря троснато мутрата.
- Ти бе, тъпак! - отвръща мотоциклетистът.
Борецът се ядосал, но не могъл да му го върне, защото светофарът светнал зелено и мотористът се изгубил някъде между колите.
Hа следващия светофар до БМВ-то на бореца спряло трабантче. Борецът решил да си го изкара на шофьора и го попитал:
- Ей, знаеш ли какво е: четири колела и в средата едно тъпо?
- Hе знам - отговорил уплашено шофьорът.
- Аз бе, тъпак! - извикал борецът.
Виж целия пост
# 246
Малкото жабче пита майка си : "Мамо ,мен щъркела ли ме донесе ?"
Майката: "Теб щъркела те донесе ,но бащати го отнесе !"
Виж целия пост
# 247
Лежат си на плажа французин, германец и българин и зяпат небето. В небето един самолет лети. Французинът:
- Вижте този самолет колко изящно лети, нежна бяла диря остава след себе си.....
Германецът:
- Това е ТУ 134, с еди си какъв двигател, движи се с еди си колко километра в час.
Българинът:
- Еййййй, сега ако падне к`ъв сеир ша станееее!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Клиент в публичен дом си избира компания.
- Искам най-добрата, всичко да знае и може, да е внимателна и търпелива.
- Готово, стая 15.
Влиза в стаята и започва да разпитва недоверчиво:
- Ти си била най-добрата, всичко знаеш. А стойка буря знаеш ли да правиш?
Мислила жената, чудила се, решила да не изпуска клиента:
- Знам, но позабравих, я ми припомни как беше.....аз се събличам....
- И влизаш в банята, пълниш ваната, ха сега аз ще включа вентилатора, ти пляскай силно с ръце във водата и фучи като вятър.
Пляскали, фучали, вентилатора се въртял. В един момент решила дапопита:
- Ние бурята я докарахме, а секса кога ще правим?
- Мръсница, гледай какво лошо време, тя за секс взела да мисли!
Виж целия пост
# 248
- Каква е приликата между жената и пердето?
- И от двете бял ден не можеш да видиш.
 Grinning
За да разберете дали вашата жена ви проверява джобовете, сложете там един презерватив.
 Grinning
Виж целия пост
# 249
За да разберете дали вашата жена ви проверява джобовете, сложете там един презерватив.
 Grinning

И после иди обяснявай,че си го сложил на майтап...  Mr. Green
Виж целия пост
# 250
   Една баба решава да посети гроба на своя дядо, но не може да намери мястото и пита един от градинарите:
- Абе, момче, да знаеш къде е парцел 137?
А, момчето, я погледнало и отегчено казало:
- Като не можете да си намирате местата, защо изобщо ставате не ми е ясно.

     ****

Един селянин пита комшията си:
- Комшу, моа ли а минем през твойта ливада,  да фанем трено у 7:45?
- Мини, па ако се е отвръзал бико, че фанеш тоа у 7:15...
Виж целия пост
# 251
Политическа коректност
Ето само няколко примера:
Мъжът не яде като свиня - той страда от обратна булимия.
Мъжът не е тъп - той страда от минимално черепно развитие.
Мъжът не се разкарва - той открива алтернативни посоки.
Мъжът не е нечестен - той е морално дезориентиран.
Мъжът не е нисък - той е анатомично компактен.
Мъжът не е мързелив — той е с влошена енергичност.
Мъжът не е оплешивял - той страда от регресия на фоликулите.
Мъжът не е педофил - той предпочита връзките между различни поколения.
Мъжът не е импотентен - той е репродуктивно негоден.
Мъжът не пърди и не се оригва - той е гастрономичноекспресивен.
Мъжът не е темерут - той е словесен минималист.
Мъжът не пада под масата от преливане - той случайно се хоризонтира.
Мъжът не се държи като задник - той развива състояние на ректално-краниална инверсия.
Мъжът няма мръсни помисли - той преживява интроспективни порнографски мигове.
Мъжът не се чука наляво-надясно - той е моногамно негоден.
Мъжът не е чешит - той е поведенчески различен.
Мъжът не хърка - той е назално репетативен.
Мъжът не е невеж - той е необременен с факти.
Жената не е стара - тя е хронологично надарена.
Жената не е дебела - тя е гравитационно подсилена.
Жената не е лоша готвачка - тя е микровълново съвместима.
Жената не е лесна - тя е хоризонтално достъпна.
Жената няма богат татко - тя е приемник на родителски авоарни вливания.
Жената не е изрусена блондинка - тя е перхидролно зависима.
Жената не се натрясква - тя получава словесна дислексия.
Жената не е лоша шофьорка - тя е автомобилно негодна.
Жената не дебелее - тя е метаболично обременена.
Жената не е фригидна - тя е термонесъвместима.
Жената не е тъпа - тя е отбивка на информационната супермагистрала.
Жената не страда от предменструален синдром - тя става хормонално агресивна.
Жената няма тяло трепач - тя е терминално атрактивна.
Жената няма мустаци - тя е запазила връзката си с мъжката си страна.
Жената не носи прекалено много грим - тя е козметично наситена.
Жената не е мършава - тя е скелетно изпъкваща.
Жената няма секси устни - тя е колагенно зависима.
Жената не е чорлава - тя страда от синдрома на бунтуващите се фоликули.
Жената не си пада по сапунени опери - тя страда от мелодраматична фиксация.
Жената не се пече на слънце - тя се подлага на соларно подсилване.
Жената не мрази спорта по телевизията - тя страда от атлетични
предразсъдъци.
Жената не е пазарохоличка - тя е прекалено податлива на маркетингови стратегии.
Жената не е проститутка - тя е специалист по човешки взаимоотношения.
Жената не е домакиня - тя е домашен инженер.
Жената не е била лека - тя е доскоро обичана компаньонка.
Тийнейджърската стая не е разхвърляна - просто преминаването през нея е затруднено.
Тийнейджърското домашно не липсва - то отсъства от тетрадката
Виж целия пост
# 252
Не е виц, ама пак си е смях:

 Joy  Joy  Joy 
Виж целия пост
# 253
Влиза Христо Стоичков в бар в Ню Йорк и вика на келнера:
- Ей тии!
След минутки му донесли 8 чая.
Виж целия пост
# 254
Влиза Христо Стоичков в бар в Ню Йорк и вика на келнера:
- Ей тии!
След минутки му донесли 8 чая.

Joy Joy Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия