Koй е любимият ви виц? Нека се посмеем заедно... - 5

  • 202 526
  • 1 578
# 255
И като сме на футболна вълна
Знаете ли защо агитката на Локото не пее по мачовете? Защото се страхува да не забременее от Коко Динев   Mr. Green
Виж целия пост
# 256
Бойко Борисов решил на смъкне Млечният Път тук на Земята,
защото му писнало постоянно да го питат:
-Къде е млякото? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 257
Влиза Христо Стоичков в бар в Ню Йорк и вика на келнера:
- Ей тии!
След минутки му донесли 8 чая.


по скоро е казал - ей тюфлек  hahaha

И като сме на футболна вълна
Знаете ли защо агитката на Локото не пее по мачовете? Защото се страхува да не забременее от Коко Динев   Mr. Green

 Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 258
Попитали мъже от различни националности,коя обичат повече-жена си или любовницата си.
Американецът отговорил:
-Имам семейство,деца...Разбира се,че обичам съпругата си повече!
Италианецът отговорил:
-Е как кого-Италия,любов...Разбира си,че любовницата си!
Когато се обърнали към българина,той се почесал зад ухото и казал:
-Е па,язе и двете си ги е..м,ама най-много си обичам мама...
Виж целия пост
# 259
-Е па,язе и двете си ги е..м,ама най-много си обичам мама...

 Joy Joy Joy

Мечо Пух казал на Прасчо:
- Прасчооооооооооооооооо, Кристофър Робин ни даде 10 делви с мед, за всеки по 8.
Прасчо се зачудил:
- Ама как така, 8 + 8 не прави 10 newsm78
А Мечо:
- Аааааааааааааааа, не знам. Аз мойте 8 ги изядох вече.
Виж целия пост
# 260
Стоят двама пияни в парка.
Прелита Баба Яга.
Единият от пияните:
- Пф, к'вато ни е държавата, такъв ни е и Батмана!


************************
 Жена падала от 17тия етаж на блок.На 15-тия етаж я хванал един мъж и я попитал?
-Орален и вагинален секс правиш ли?
-Ами не, отказала му.
Тогава той я пуснал да пада пак.На 10тия етаж я хванал друг мъж и я попитал същото като първия.Тя пак отказала и така до 3-тия етаж.
Там я хванал друг мъж и още докато я попита нещо тя и...зкрещяла:
-Правя орален, вагинален, всякакъв секс правя.
-Аман от к**ви еий, и я хвърлил надолу.
Виж целия пост
# 261
Срещнали се двама приятели бизнесмени:
- Какво става, как е?
- А, всичко е наред, само се чудя, решил съм да намеря работа на моя син, сам да се оправя вече.
- Нямаш проблеми, пращаш го при мене, получава служебен апартамент, служебна кола, почва с 1000 лева заплата...
- Да, ама аз исках да започне от нулата - да ходи с градския транспорт на работа, да получава 150 лева на месец...
- О, не знам как ще стане, хората учат по пет години за такава работа...
Виж целия пост
# 262
Кафе в Париж, на масата седи жена, приближава се мъж:
- Мадам бърза ли?
- Мадам не бърза...
- Мадам ще пийне ли чашка кафе?
- Мадам ще пийне кафе...
...Пият кафе...
- Мадам семейна ли е?
- Мадам е семейна...
- Мадам може ли да звънне на мъжа си и да съобщи, че е изнасилена от непознат мъж?
- Мадам може да звънне и да съобщи, че е изнасилена от непознат мъж 16 пъти!
- Шестнадесет пъти! #Crazy
- Мосю бърза ли? Simple Smile
Виж целия пост
# 263
Оженили се манекен и манекенка. Първа брачна нощ. Лежат в леглото 5, 10, 20...40 минути.
Накрая той не издържа и казва:
- Нещо не разбрах, днес някой ще ни чука ли или не?
              @@@@@@
Един се хвали:
- Сложих си в колата нов антирадар. 100 метра преди катаджиите започва да повтаря: "Приготви ли паричките, приготви ли паричките! "
              @@@@@@
Сауна. Възрастна жена лежи на пейката и релаксира. Млада жена стои отстрани и оглежда с възхищение тялото си. Възрастната жена я погледнала и казала:
- Хубаво тяло имаш.
- Така е – кокетно отговорила младата.
- Сигурно мъжете тичат след теб?
- И още как – още по-кокетно отговорила младата жена.
- И предполагам, ти не им даваш?
- Разбира се, че не им давам.
Жената и казала:
- След време ... толкова ще съжаляваш.
Виж целия пост
# 264
Попитали американеца, италианеца и българина? Кого повече обичаш? Жена си или любовницата? Американецът:
- Ние в Америка уважаваме семейните ценности и традиции, затова обичам повече жена си.
Италианецът:
- Ние в Италия сме ренесансова държава, имаме любов, страст - затова обичам повече любовницата си.
Попитали Българинът:
- Еми аз и с жена си и с любовницата си спя, но най-много си обичам МАМА!


Мъж се прибира късно и ляга да спи в отделна стая. През нощта чува жена си да вика и отивайки в нейната стая вижда как изчева силует на мъж през прозореца. Жената:
- Два пъти ме изнасили!
- Защо не извика веднага?
- Мислех, че си ти, докато не започна втория път.

Виж целия пост
# 265
Възрастните лелки идваха при мен на всяка сватба, ръгаха ме в ребрата и кикотейки се, ми казваха, “Ти си следващия.”
 Този кошмар престана след като започнах да правя същото с тях на всяко погребение
Виж целия пост
# 266
 Служител, който току що е получил заплатата си от счетоводителя:
- Дали сте ми 50 лева по-малко!
- Всичко е точно, предишния път ви дадох 50 лева повече, а си замълчахте?!
- Да, тогава направихте една грешка, но сега правите втора и не мога повече да си затварям очите!

 Joy Joy Joy

Събрали се човешките органи на събрание да обсъждат кой от тях е най-безполезен. Станал да се изкаже черният дроб:
- Аз съм много ценен! Очиствам кръвта, без мен сте заникъде!
- Добре, - казал мозъкът (председател на събранието), - седни си. Друг ще се изкаже ли?
- И ние сме ценни! - казали белите дробове. - Без нас всичк...и ще се издушите.
- Хубаво, седнете си. Други мнения?
- Ами ако не бях аз... - започнал членът, но мозъкът го прекъснал:
- Стой си, стой си, не ставай, говори седнал. Че като станеш нещо ми се замотава главата и не мога да мисля

 Joy Joy Joy

Един отишъл в един град дето нямало жени и питал един близък:
- Абе като искате да бъдете насаме с жена кво правите?
- Ами с камилата и...
- А не - прекъснал го новодошлият, никога няма да падна толкова ниско и да го направя с камила.
Да ама един ден толкова му се доебало че взел една камила и си свършил работата. След няк...олко дена срещнал своя познат и му казал:
- А бе, то с камила не било толкова лошо.
- Как ще е лошо бе, качваш се на камилата, отиваш в съседния град и си хващаш мадама.

 
Виж целия пост
# 267

Събрали се човешките органи на събрание да обсъждат кой от тях е най-безполезен. Станал да се изкаже черният дроб:
- Аз съм много ценен! Очиствам кръвта, без мен сте заникъде!
- Добре, - казал мозъкът (председател на събранието), - седни си. Друг ще се изкаже ли?
- И ние сме ценни! - казали белите дробове. - Без нас всичк...и ще се издушите.
- Хубаво, седнете си. Други мнения?
- Ами ако не бях аз... - започнал членът, но мозъкът го прекъснал:
- Стой си, стой си, не ставай, говори седнал. Че като станеш нещо ми се замотава главата и не мога да мисля


В този ред на мисли
http://prikachi.com/images/1/2661001t.jpg   Laughing
Виж целия пост
# 268

 Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 269
Как се казват братята на Вежди Рашидов ?
НоктИ Рашидов и КосмИ Рашидов
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия